ایران مدرس>مقاله> جذب شاگرد
جذب شاگرد

در سال 97 به صورت مستقیم و بدون واسطه شاگرد جذب کنید!

در این بخش در رابطه با نحوه جذب شاگرد به صورت مستقیم و بدون واسطه در سال 97 توضیحاتی ارائه شده است. اگر می خواهید از کار تدریس خصوصی درآمد خوبی داشته باشید به جای اینکه به صورت واسطه و از طریق سایتهای واسطه تدریس و یا آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی شاگرد جذب نمائید خودتان به صورت مستقل در این زمینه فعالیت کنید و یا با چند نفر از همکارانتان گروه آموزشی تشکیل داده و برای جذب شاگرد تبلیغ کنید.

. . . .

بازدید: 16

تخفیف آگهی تدریس خصوصی ویژه به مناسبت سال جدید 97

پیشاپیش سال جدید را خدمت شما تبریک گفته و برایتان سالی پر از موفقیت و سلامتی را آرزو می کنیم. به اطلاع می رساند در سایت ایران مدرس به مناسبت سال جدید از 20 اسفند 96 تا 5 فروردین 97 تخفیف 10 درصدی برای ثبت آگهی تدریس ویژه در نظر گرفته شده است. تخفیف ارائه شده علاوه بر تمامی تخفیف های دائمی سایت (تخفیف مدرسین قدیمی و تخفیف ثبت آگهی ویژه برای بیش از یک ماه که در بخش تعرفه (مشاهده تعرفه تبلیغات تدریس) توضیح داده شده است) می باشد. با استفاده از تخفیف ارائه شده می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید و در سال 97 شاگردهای بیشتری را جذب نمائید و درآمد بالاتری از تدریس خصوصی کسب کنید. تخفیف مذکور هم اکنون به قیمتهای ارائه شده در سایت اعمال شده است. مدرسینی که در حال حاضر آگهی ویژه تدریس دارند برای ثبت تبلیغات ویژه دفعه بعد می توانند از این تخفیف استفاده کنند. مزایای ثبت آگهی تدریس ویژه در ایران مدرس به صورت زیر است.
. . . .

بازدید: 31

10 راهکار برای ثبت آگهی تدریس بهینه از نظر گوگل و جذب شاگرد بیشتر

در این بخش راهکارهایی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی بهینه از نظر گوگل و جذب شاگرد بیشتر ارائه شده است. اگر می خواهید آگهی و تبلیغ شما در زمینه تدریس خصوصی موثرتر باشد و شاگردهای بیشتری جذب کنید موارد زیر را در نظر داشته باشید:
. . . .

بازدید: 101

جذب شاگرد بیشتر با تبلیغات تدریس خصوصی در سال 97

با ثبت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی در سایتهای تخصصی آگهی تدریس مانند همین سایت (ایران مدرس) در سال 97 می توانید تعداد شاگردهای بیشتری جذب کنید و از کار تدریس و تدریس خصوصی درآمد بالاتری بدست آورید. یکی از بهترین راهکارهایی که برای جذب شاگرد وجود دارد استفاده از آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی است و تعداد بسیار زیادی از مدرسین از همین روش برای جذب شاگرد استفاده می کنند.
. . . .

بازدید: 70

جذب شاگرد بیشتر و کسب درآمد بالاتر از تدریس خصوصی

در این بخش در رابطه با راهکارهای جذب شاگرد بیشتر و کسب درآمد بالاتر از تدریس خصوصی مطالبی ارائه می گردد. اگر می خواهید در زمینه کار و شغل تدریس خصوصی به صورت پاره وقت و یا تمام وقت موفق باشید، یک عامل بسیار موثر این است که چه تعداد شاگرد جذب می کنید و به چه میزان در جذب شاگرد خصوصی موفق هستید. مسلما درآمد شما از تدریس خصوصی با افزایش تعداد شاگردهایتان بیشتر و بیشتر خواهد شد. بنابراین اگر قصد دارید به صورت جدی تری در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید باید در زمینه جذب شاگرد و افزایش تعداد شاگردهایتان عملکرد بهتری داشته باشید.
. . . .

بازدید: 72

بهترین روش برای جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی

اگر در جستجوی بهترین روش برای جذب شاگرد، پیدا کردن شاگرد خصوصی و کسب درآمد بالا از کار تدریس هستید، ثبت آگهی تدریس در همین سایت (ایران مدرس) را از دست ندهید. با ثبت تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد و می توانید در شهر محل سکونت خودتان به صورت حضوری و یا از هر شهر دیگری به صورت آنلاین شاگرد جذب نمائید. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است و چون به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات تدریس فعالیت دارد متقاضیان واقعی تدریس خصوصی را به سمت آگهی شما میل می دهد. موارد زیر نشان می دهد که ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس بهترین راهکار برای جذب شاگرد و کسب درآمد خوب از تدریس خصوصی است.
. . . .

بازدید: 77

تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی بهترین روش جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از تدریس ریاضی

تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی بهترین روش جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از تدریس ریاضی است. البته در این بخش منظور تبلیغات در اینترنت و در سایتهای تبلیغات اینترنتی مانند ایران مدرس (همین سایت) است که به صورت تخصصی در زمینه آگهی و تبلیغات تدریس فعالیت دارند. در ادامه در زمینه تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس توضیحاتی ارائه می شود.
. . . .

بازدید: 119

بهترین راهکارها برای موفقیت در تدریس خصوصی، جذب شاگرد بیشتر و کسب درآمد بالا

در این بخش در رابطه با بهترین راهکارها برای موفقیت در تدریس خصوصی، جذب شاگرد بیشتر و کسب درآمد بالا از کار و شغل تدریس خصوصی به صورت پاره وقت و یا تمام وقت توضیحاتی ارائه می گردد. اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی موفق عمل کنید مطالعه این متن می تواند کاملا مفید و موثر باشد.
. . . .

بازدید: 104

نحوه نوشتن متن آگهی تدریس خصوصی برای جذب شاگرد بیشتر

در این بخش در رابطه با نحوه نوشتن متن آگهی تدریس خصوصی برای جذب شاگرد بیشتر و کسب درآمد بالاتر از کار تدریس مطالبی ارائه شده است.
. . . .

بازدید: 166

چگونه در تبلیغات تدریس خصوصی موفق تر باشیم و شاگردهای بیشتری جذب کنیم؟

در این بخش در رابطه با تبلیغات تدریس خصوصی و نحوه درج آگهی تدریس موفق و موثر توضیحاتی ارائه می گردد به نحوی که برای جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از کار و شغل تدریس موثر و مفید باشد.
. . . .

بازدید: 105

صفحه 1 از 12
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات

جدیدترین مقالات

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام