صفحه کنونی: مقاله

روش درست خواندن ریاضی در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. اگر می خواهید در زمینه روش درست خواندن ریاضی اطلاعاتی کسب نمائید ادامه این مطلب را بخوانید.
....

بازدید: 5

نمره 20 ، موفقیت در امتحانات و ارتقای معدل با کلاسهای تدریس خصوصی ممکن است. برای مطالعه در زمینه چگونگی ارتقای معدل و کسب نمرات بالا با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ادامه این مطلب را بخوانید.
....

بازدید: 9

اگر در جستجوی لیست کامل اساتید و مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی هستید ...
....

بازدید: 15

اگر سوال چگونه ریاضی بخوانیم برای امتحان برای شما هم مطرح است و می خواهید با روش درست خواندن ریاضی آشنا شوید و در امتحان ریاضی 20 بگیرید ادامه این مطلب را بخوانید.
....

بازدید: 16

اگر سوال چگونه ریاضی را از پایه یاد بگیریم، چگونه در ریاضی نابغه شویم، چگونه در امتحان ریاضی 20 بگیریم و .... برای شما مطرح است، در این بخش راهکارهایی برای یادگیری پایه ای و یادگیری بهتر درس ریاضی به شما ارائه می گردد. برای یادگیری پایه ای درس ریاضی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 19

اگر سوال ( چگونه پایه ریاضی خود را قوی کنیم ) برای شما هم مطرح است، اگر می خواهید ریاضی را به صورت پایه ای و اصولی یاد بگیرید ، اگر قصد دارید ریاضی را مفهومی و عمقی آموزش ببینید و واقعا ریاضی را خوب بفهمید ادامه این مطلب را بخوانید.
....

بازدید: 29

اگر در جستجوی لیست کامل مدرسین و اساتید مجرب و با سابقه تدریس خصوصی، معلمین و دبیران فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی در منزل و ... هستید ادامه این مطلب را بخوانید.
....

بازدید: 8

20 نکته کلیدی برای موفق شدن در امتحان ریاضی و کنکور ریاضیات در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. اگر می خواهید در امتحان ریاضی و کنکور ریاضیات موفق شوید موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 16

اگر در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، زبان آلمانی و فرانسه در تهران به ارائه خدمات نیاز دارید ...
....

بازدید: 11

در این بخش مطالبی در زمینه نحوه جذب شاگرد خصوصی + درآمد تدریس خصوصی، چگونگی پیدا کردن شاگرد خصوصی و حفظ آن، موفقیت در کار تدریس، کسب درامد از تدریس و افزایش درآمد و .... ارائه می گردد.
....

بازدید: 30

هزینه تدریس خصوصی عربی مانند سایر دروس به عوامل مختلفی بستگی دارد.
....

بازدید: 31

اگر می خواهید از کلاسهای تدریس خصوصی با قیمت پایین استفاده کنید و کلاسهای خصوصی را ارزان تر هماهنگ نمائید، موراد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 24

در وب سایت ایران مدرس (همین سایت) به صورت تخصصی در زمینه کلاسهای تدریس خصوصی و اساتید و مدرسین تدریس خصوصی، موفقیت در کار تدریس، نحوه جذب شاگرد، زمان و مکان مناسب برای کلاسهای خصوصی و ... مطالب زیادی ارائه شده است. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ثبت نامی در ایران مدرس بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی کلیک کنید.
....

بازدید: 24

اگر سوال چگونه در امتحان تقلب کنیم برای شما هم مطرح است و قصد دارید با جدیدترین روشهای تقلب آشنا شوید، ادامه این مطلب را بخوانید.
....

بازدید: 28

به اطلاع می رساند، به دلیل درخواست تعداد زیادی از مدرسین و به منظور کسب رضایت کاربران و همچنین جلوگیری از افزایش بدون محدودیت هزینه تبلیغات تدریس خصوصی برای مدرسین گرامی، سیستم ثبت آگهی تدریس ویژه در سایت ایران مدرس که اخیرا محدودیت تعداد ستاره از آن حذف شده بود، به حالت قبلی (با سقف بالای 7 ستاره) برگشت داده شد. در این حالت، با ثبت آگهی 7 ستاره می توانید در بهترین و بالاترین جایگاه سایت ایران مدرس دیده شوید و شاگرد جذب نمائید. در ضمن، به دلیل افزایش هزینه های نگهداری سایت (برنامه نویسی، تولید محتوا، رپورتاژ و تبلیغات، هزینه هاست و دامین و ....) قیمت ثبت آگهی ویژه به مقدار محدود به نسبت قبل افزایش پیدا کرده است. در عوض، برای قدردانی از مدرسینی که چندین بار در ایران مدرس آگهی ویژه ثبت نموده اند مقدار تخفیف افزایش داده شد. در این راستا، برای افرادی که آگهی تدریس خودشان را بیش از 5 بار ویژه نموده اند، تخفیف درج آگهی ویژه از 25 درصد به 30 درصد افزایش داده شد. به عبارت دیگر، در حال حاضر اگر آگهی ویژه خودتان را در ایران مدرس تمدید نمائید، به صورت زیر از تخفیفات برخوردا خواهید شد.

....

بازدید: 15

صفحه 1 از 126
پر بیننده های مقالات
کلمات مرتبط

موفقیت تحصیلی موفقیت در کنکور موفقیت مالی مطالعه صحیح مطالعه درست مطالعه اصولی برنامه ریزی درست برنامه ریزی اصولی موفقیت در تحصیل مقالات علمی بازارکار استخدام نمونه سوال آزمون استخدامی افزایش معدل ارتقاء معدل مطالب علمی موفیت کنکور انتخاب رشته صحیح رتبه برتر کنکور

کد قرار دادن بنر ایران مدرس در سایت شما
ثبت بنر در ایران مدرس
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران
محل تبلیغات شما- ایران مدرس