صفحه کنونی: مقاله

اگر در جستجوی یک دبیر خوب فیزیک هستید و شماره تماس (ثابت یا موبایل) دبیر و معلم فیزیک را در تهران، کرج، تبریز، مشهد، شیراز و یا هر جای ایران لازم دارید ....
....

بازدید: 4

در این بخش در زمینه چگونگی کسب درآمد بالا از کار و شغل تدریس خصوصی، نحوه جذب شاگرد و موفقیت در کار تدریس و .... توضیحاتی ارائه می گردد. در ابتدا مطالب کلی در زمینه کسب درآمد بالا از کار تدریس خصوصی به صورت پاره وقت یا تمام وقت ارائه می شود و در ادامه مهمترین پارامترهایی که در این زمینه می تواند تاثیرگذار باشد مورد بررسی قرار می گیرد. در همین سایت (ایران مدرس) در زمینه همین بحث کسب درآمد بالا از کار تدریس مقالات زیادی ارائه شده است که در متن همین مقاله تعدادی از بهترین مقالات در این زمینه هم معرفی می گردد. ایران مدرس (وب سایت حاضر) بهترین منبع برای مطالعه در زمینه درآمد تدریس و جذب شاگرد است و در گوگل اگر عبارتهایی مانند درآمد تدریس خصوصی و یا جذب شاگرد خصوصی را جستجو کنید در صدر نتایج مقالات سایت ایران مدرس را خواهید دید. مهمترین امکانی که در این وب سایت برای مدرسین فراهم شده است این است که می توانید به صورت رایگان و یا در صورت تمایل به صورت ویژه تبلیغات تدریس خودتان را ثبت کرده و از این طریق به صورت مستقیم با متقاضیان تدریس در ارتباط باشید تا بتوانید به راحتی شاگرد جذب کنید.
....

بازدید: 33

در این بخش در رابطه با نحوه یادگیری بهتر ریاضی هشتم ریاضی پایه 8 مطالبی ارائه می گردد. برای آموزش و یادگیری بهتر ریاضی در هر پایه ای مواردی باید در نظر گرفته شود که ابتدا به آنها پرداخته خواهد شد و در ادامه به توجه به سرفصلهای ریاضی هشتم توضیحاتی بیشتری در زمینه آموزش و یادگیری بهتر این درس ارائه می گردد.
....

بازدید: 30

در این بخش در رابطه با کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و فواید ان برای قبولی در امتحان ریاضی با نمره خوب توضیحاتی ارائه می گردد. اگر در ریاضی اشکالات پایه ای و ضعف های زیادی دارید ... اگر می خواهید در درس ریاضی از ضعیف به متوسط و از متوسط به عالی برسید ... اگر قصد دارید درس ریاضی را با خیال راحت و با نمره خوب پاس کنید .... در هر صورت، استفاده از کلاسهای خصوصی می تواند گزینه خوبی باشد.
....

بازدید: 18

در این بخش در رابطه با کلاسهای تدریس خصوصی و دلایل موثر بودن ان برای موفقیت در تحصیل توضیحاتی ارائه می گردد. اگر می خواهید در درس و تحصیل موفق باشید در کنار تلاش و پشتکار خودتان و سایر عوامل مهم و موثر شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی را هم به عنوان یک عامل موثر در نظر داشته باشید. در ادامه در رابطه با دلایل موثر بودن کلاسهای تدریس خصوصی برای افزایش معدل، موفقیت در تحصیل و درس، برگرداندن علاقه به درس در دانش اموزان و دانشجویان، رفع اشکال و برطرف کردن اشکالات پایه ای و .... توضیحاتی ارائه می گردد.
....

بازدید: 18

در این بخش در رابطه با پاسخ به سوال چگونه زبان یاد بگیریم و در زمینه نحوه اموزش سریع و در زمان کم زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی مطالبی ارائه می گردد. در همین سایت (ایران مدرس) در رابطه با نحوه یادگیری زبان مطالب زیادی ارائه شده است و از جمله می توانید مقاله .... را مطالعه نمائید.
....

بازدید: 29

در این بخش نکاتی مهم برای افزایش بازدهی تبلیغات تدریس خصوصی ارائه می گردد. اگر می خواهید در زمینه آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی موفق باشید و تعداد شاگردهای بیشتری را جذب کنید موارد زیر را در نظر داشته باشید.
....

بازدید: 35

تخفیف ویژه شروع ترم جدید در ایران مدرس برای کسب درآمد از تدریس خصوصی - به اطلاع می رساند به مناسبت شروع ترم جدید، در سایت ایران مدرس تخفیف 15 درصدی برای ثبت تبلیغات تدریس خصوصی ویژه در نظر گرفته شده است. تخفیف ارائه شده علاوه بر تخفیف های قبلی سایت ایران مدرس بوده و هم اکنون به قیمتهای ارائه شده در سایت اعمال شده است. مهلت استفاده از این تخفیف از شنبه 21 بهمن 96 تا ساعت 12 شب چهارشنبه 25 بهمن 96 و به مدت 5 روز است. اساتیدی که هم اکنون در سایت ایران مدرس آگهی ویژه دارند می توانند با استفاده از تخفیف ارائه شده و با پرداخت هزینه آگهی در بازه زمانی ذکر شده تبلیغ ویژه دفعه بعد خودشان را رزرو نمایند.

....

بازدید: 25

اگر در جستجوی بهترین روش برای جذب شاگرد، پیدا کردن شاگرد خصوصی و کسب درآمد بالا از کار تدریس هستید، ثبت آگهی تدریس در همین سایت (ایران مدرس) را از دست ندهید. با ثبت تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد و می توانید در شهر محل سکونت خودتان به صورت حضوری و یا از هر شهر دیگری به صورت آنلاین شاگرد جذب نمائید. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است و چون به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات تدریس فعالیت دارد متقاضیان واقعی تدریس خصوصی را به سمت آگهی شما میل می دهد. موارد زیر نشان می دهد که ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس بهترین راهکار برای جذب شاگرد و کسب درآمد خوب از تدریس خصوصی است.
....

بازدید: 40

سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است. در این وب سایت تا سال 97 نزدیک به 18000 مدرس ثبت نام کرده و در زمینه آموزش و تدریس خصوصی دروس مختلف فعالیت دارند. ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی زبان انگلیسی و ... در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول قرار دارد. ثبت آگهی تدریس خصوصی در این وب سایت، در صورتیکه متن آگهی تدریس را خوب، کامل و قانع کننده بنویسید، می تواند برای جذب شاگرد کاملا موثر باشد. تعداد زیادی از مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس آگهی تدریس خودشان را بارها و بارها تمدید نموده اند. برای گرفتن بیشترین بازدهی از آگهی تدریس خودتان حتما مقاله 20 عامل موثر و کلیدی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی پربازده را مطالعه کنید.
....

بازدید: 34

برای یادگیری بهتر درس ریاضی و یادگیری عمقی و مفهومی آن باید نکات مختلفی را مد نظر داشته باشید که در این بخش تعدادی از آنها مورد بررسی قرار می گیرد. اگر می خواهید در امتحان ریاضی نمره خوبی بگیرید و در ریاضی کنکور هم موفق باشید، اگر قصد شرکت در المپیاد ریاضی را دارید، چنانچه قصد دارید در کلاس خودتان بهترین نمره را برای درس ریاضی بگیرید و یا حداقل نسبت به ترمهای قبل خودتان پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشید، در هر صورت مطالعه ادامه این مطلب می تواند برای شما موثر و مفید باشد.
....

بازدید: 47

در این بخش در زمینه نحوه فعالیت در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک توضیحاتی ارائه می گردد چگونگی جذب شاگرد در این زمینه ها و کسب درآمد بالا از تدریس این دو درس مورد بررسی قرار می گیرد.

....

بازدید: 104

در این بخش در رابطه با تدریس در دانشگاه علمی کاربردی، آزاد، پیام نور و دانشگاه فرهنگیان سال 96 و 97 توضیحاتی ارائه می گردد. اگر متقاضی تدریس به صورت حق التدریسی در هر کدام از دانشگاههای جامع علمی کاربردی، دانشگاه آزاد و پیام نور و دانشگاه فرهنگیان در ترم دوم 96 -97 و یا ترمهای بعد از ان هستید و قصد دارید با فعالیت در زمینه تدریس در دانشگاه و تدریس دروس دانشگاهی درآمد کسب نمائید، ادامه این مطلب را بخوانید.

....

بازدید: 74

با فعالیت در زمینه آموزش و تدریس خصوصی دروس دانشگاهی می توانید درامد خوبی بدست آورید و در کار تدریس خصوصی موفق شوید. دروس دانشگاهی مانند ریاضی و فیزیک عمومی، معادلات دیفرانسیل، محاسبات عددی، ریاضی مهندسی، دروس تخصصی رشته های فنی مهندسی و علوم پایه و .... تقاضای بالایی برای تدریس خصوصی دارند و در صورتیکه شما آمادگی های لازم را در خودتان ایجاد کرده باشید و در دو زمینه جذب شاگرد و حفظ شاگردهایتان خوب عمل کنید، مطمئنا درآمد بالایی در انتظار شما خواهد بود. نکته دیگری که وجود دارد این است که چون تدریس دروس دانشگاهی به راحتی دروس ابتدایی و متوسطه نیست، در نتیجه تعداد کمتری از مدرسین در این زمینه فعالیت دارند و بنابراین رقابت بر سر جذب شاگرد هم کمتر می باشد.
....

بازدید: 45

با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی در ایام امتحانات می توانید به صورت کامل بر این درس مسلط شده و در امتحان نمره خوبی بگیرید. هر چند توصیه می شود درس ریاضی را در طول ترم بخوانید و تلاش کنید مباحث کمی برای مطالعه در ایام امتحانات باقی بماند، ولی به هر حال استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی در این ایام برای یادگیری بهتر درس، حل نمونه سوالات امتحانی، جمع بندی و رفع اشکال و .... می تواند کاملا مفید و موثر باشد.
....

بازدید: 49

صفحه 1 از 161
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
اینستاگرام ایران مدرس
فیس بوک ایران مدرس
آپارت ایران مدرس
لینکدین
تلگرام ایران مدرس
محل تبلیغات شما- ایران مدرس