ایران مدرس>مقاله>کنکور
کنکور

چگونه فیزیک کنکور را بالا بزنیم

در این بخش مطالبی در رابطه با نحوه بالا زدن فیزیک کنکور و چگونگی موفق شدن در فیزیک کنکور مطالبی ارائه می شود. فیزیک یکی از دروس بسیار مهم در کنکورهای ریاضی و تجربی است و بالا زدن آن باعث می شود تراز شما خیلی افزایش یابد و در عین حال رتبه بهتری هم کسب کنید. در ادامه در رابطه با نحوه مطالعه این درس بسیار مهم برای کسب درصد بالا و موفقیت در آن توضیحاتی ارائه می شود.
. . . .

بازدید: 3

چگونه در شیمی کنکور موفق باشیم و درصد بالایی بزنیم؟

در این بخش در رابطه با نحوه مطالعه شیمی کنکور و چگونگی کسب درصد بالا در این درس توضیحاتی ارائه می گردد. شیمی یکی از دروس مهم در کنکور است (خصوصا برای رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی) و کسب درصد بالا در آن می تواند به بهتر شدن رتبه و افزایش تراز کمک زیادی بکند.
. . . .

بازدید: 9

چگونه در کنکور 97 و 98 ریاضی را درصد بالایی بزنیم؟

اگر می خواهید در کنکور 97 و 98 درس ریاضی را خوب بزنید و برای آن درصد بالایی کسب نمائید در این بخش توصیه هایی در این زمینه ارائه شده است. درس ریاضی برای رشته های ریاضی و تجربی و بسیاری از رشته های کار و دانش و فنی و حرفه ای و حتی در مقطع ارشد و دکتری برای موفقیت در کنکور بسیار مهم است و اگر بتوانید در این درس درصد خوبی کسب کنید می توانید به کسب تراز خوب و رتبه خوب در کنکور امیدوار باشید. اگر می خواهید در درس ریاضی در کنکور 97 و 98 و یا در کنکور سالهای بعد از آن درصد خوبی کسب کنید ادامه این مطلب را بخوانید.
. . . .

بازدید: 141

چگونه در کنکور درسهای ریاضی و فیزیک را خوب بزنیم؟

در این بخش در زمینه نحوه مطالعه برای موفقیت در ریاضی کنکور و فیزیک کنکور مطالبی ارائه شده است. اگر می خواهید در درسهای ریاضی و فیزیک در کنکور درصد خوبی بزنید و یا حتی 100 درصد بزنید ادامه این مطلب را بخوانید.
. . . .

بازدید: 219

چگونه ریاضی را برای کنکور بخوانیم و موفق باشیم

اگر می خواهید ریاضی را برای کنکور بخوانید و در کنکور ریاضی و ریاضیات کنکوری موفق باشید و حتی 100 بزنید ادامه این مطلب را بخوانید.
. . . .

بازدید: 161

روش مطالعه ریاضی برای کنکور

در این بخش در زمینه روش مطالعه ریاضی برای کنکور مطالبی ارائه می گردد. اگر می خواهید ریاضی را در کنکور خوب بزنید و در جستجوی روش مطالعه صحیح و اصولی ریاضی برای موفق شدن در کنکور هستید، ادامه این مطلب را بخوانید.
. . . .

بازدید: 181

بهترین استاد ریاضی کنکور

اگر در جستجوی بهترین استاد ریاضی کنکور هستید ....
. . . .

بازدید: 204

دبیر زیست شناسی کنکور

اگر در جستجوی دبیر زیست شناسی کنکور و دبیر خصوصی زیست شناسی کنکور هستید ....
. . . .

بازدید: 175

بهترین استاد زیست کنکور

اگر در جستجوی بهترین استاد زیست کنکور و بهترین مدرسین آموزش خصوصی زیست شناسی در تهران، تبریز، شیراز، مشهد، سنندج، اصفهان و یا هر جای ایران هستید ....
. . . .

بازدید: 374

چگونه در کنکور97 موفق شویم و رتبه خوب کنکور 97 را کسب کنیم؟

اگر می خواهید در کنکور97 موفق باشید و رتبه خوبی در کنکور 97 تجربی، ریاضی، انسانی، هنر، زبان و .... کسب نمائید، موارد زیر را در نظر داشته باشید.
. . . .

بازدید: 388

صفحه 1 از 12
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات کنکور

جدیدترین مقالات

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام