صفحه کنونی: مقالهموفقیت تحصیلی

موفقیت تحصیلی


در این بخش در رابطه با یادگیری خوب و موفق ریاضی نهم مطالبی ارائه می گردد. اگر می خواهید در درس ریاضی 9 موفق باشید، نمره خوبی بگیرید و پایه درسی خودتان را قوی کنید ادامه این مطلب را بخوانید.
....

بازدید: 21

با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی می توانید این درس را به صورت عمقی آموزش ببینید. همه ی ما تا حد زیادی در رابطه با مزایای مطالعه و یادگیری عمقی دروس مطالبی را خوانده ایم. می دانیم اگر درسی عمقی، پایه ای و مفهومی آموزش دیده شود در نهایت هم در امتحان می توانیم نمره بهتری بگیریم و هم در کنکور برای آن درس درصد بالاتری بزنیم. وقتی درسی سطحی خوانده می شود، نتیجه ای که در امتحان می گیرید به نوع سوالات بستگی پیدا می کند. اگر مشابه سوالات را قبلا دیده باشید ممکن است نمره خوبی بگیرید ولی سوالات کاملا متفاوت را نمی توانید حل کنید. اما اگر درسی عمقی و پایه ای آموزش دیده شده باشد از پس هر سوالی بر خواهید آمد و حداقل راه حلی را می توانید بنویسید. پس باید تلاش کرد درس ریاضی  و سایر دروس را عمقی آموزش دید. استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و در کنار داشتن یک مدرس ریاضی خوب می تواند به یادگیری عمقی این درس مهم کمک زیادی بکند.
....

بازدید: 8

در این بخش در رابطه با نحوه مطالعه و خواندن دروس مختلف و چگونگی درس خوان شدن مورد بررسی قرار می گیرد. اگر می خواهید خوب درس بخوانید و در امتحانات و کنکور موفق شوید مطالعه این مقاله می تواند برای شما مفید و موثر باشد.
....

بازدید: 16

در این بخش در رابطه با نحوه یادگیری بهتر درس فیزیک مطالبی ارائه شده است. اگر می خواهید فیزیک را خوب یاد بگیرید (فیزیک دهم، یازدهم، دانشگاهی، کنکوری و ....)، در امتحان فیزیک موفق باشید و در فیزیک کنکور درصد بالایی بزنید مطالعه ادامه این مطلب می تواند برای شما مفید باشد.
....

بازدید: 21

در این بخش مطالبی در زمینه آموزش و یادگیری ریاضی در زمان کم و یادگیری بهتر و سریع تر ریاضی ارائه شده است. اگر می خواهید درس ریاضی را سری تر یاد بگیرید ... اگر قصد دارید در درس ریاضی موفق شوید و در امتحانات و کنکور موفق باشید .... اگر به ریاضی علاقه دارید اما ترمهای قبل عملکرد خوبی نداشته اید و قصد دارید با مطالعه پربازده و موثر این درس سریع تر پیش بروید و در امتحان و کنکور و یا هر آزمون دیگری موفق باشید .... در هر صورت، ادامه این مطلب را بخوانید.
....

بازدید: 62

در این بخش در رابطه با پیشرفت در ریاضی و فیزیک و قبولی در امتحان با نمره خوب، یادگیری مفهومی و پایه ای این دروس و ... توضیحاتی ارائه می شود. اگر می خواهید در دروس ریاضی و فیزیک نمره خوبی بگیرید و در امتحانات موفق باشید ادامه این مطلب را بخوانید.
....

بازدید: 43

در این بخش در رابطه با چگونگی پیشرفت در درس ریاضی و آموزش و یادگیری بهتر ریاضی مطالبی ارائه شده است. اگر می خواهید پایه ریاضی خودتان را قوی کنید، اگر می خواهید در درس ریاضی 20 بگیرید و این درس را به صورت مفهومی و عمقی یاد بگیرید، چنانچه در ترمهای قبل در امتحان ریاضی عملکرد مناسبی نداشته اید و نمره شما همیشه پایین بوده است و قصد دارید در این درس پیشرفت کنید و معدل خودتان را هم افزایش دهید .... در هر صورت ادامه این مقاله را بخوانید.
....

بازدید: 53

در این بخش در رابطه با روش خواندن ریاضی برای امتحان و کنکور، مطالعه صحیح ریاضی، راه های یادگیری سریع درس ریاضی، نحوه مطالعه ریاضی در شب امتحان و .... توضیحاتی ارائه شده است. اگر می خواهید درس ریاضی را خوب یاد بگیرید و در امتحان و کنکور موفق باشید ادامه این مطلب را بخوانید.
....

بازدید: 65

اگر می خواهید معدل خودتان را ارتقا دهید و به نسبت ترمهای قبل تغییرات مثبت زیادی در خودتان ایجاد کنید ...
....

بازدید: 65

در این بخش در رابطه با پاسخ به سوال چگونه ریاضی را بفهمیم، بهترین شیوه آموزش ریاضی راه های یادگیری ریاضی مطالبی ارائه شده است.
....

بازدید: 64

اگر می خواهید درس ریاضی را خوب، پایه ای، مفهومی و عمقی آموزش ببینید، در امتحان ریاضی عملکرد موفقی داشته باشید و حتی 20 بگیرید و یا حتی در درس ریاضی نابغه شوید ادامه این مطلب را بخوانید.
....

بازدید: 75

در این بخش در رابطه با نحوه مطالعه درس ریاضی برای موفقیت در امتحان، چگونگی درست خواندن ریاضی و ... مطالبی ارائه شده است. ریاضی یکی از دروس مهم از ابتدایی تا دانشگاه است و در صورتیکه درست خوانده شود و به آن به اندازه کافی توجه کنید، می توانید هم به صورت مفهومی درس را یاد بگیرید و هم در امتحان ریاضی نمره بسیار خوبی بگیرید.
....

بازدید: 79

با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی می توان این درس را بهتر و پایه ای تر یاد گرفت و در امتحان موفق شد و حتی در کنکور هم درصد بالایی زد.
....

بازدید: 70

در این بخش در رابطه با نحوه تمرین کردن برای امتحان ریاضی و چگونگی درس خواندن برای موفقیت در امتحان ریاضی و کنکور ریاضی و ... توضیحاتی ارائه می گردد.
....

بازدید: 117

در این بخش راهکارهای آمادگی برای امتحانات میان ترم و پایانی ارائه شده است. اگر می خواهید در امتحانات موفق باشید و با نمره خوب قبول شوید موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 50

صفحه 1 از 30
محل تبلیغات شما- ایران مدرس