صفحه کنونی: مقاله موفقیت تحصیلی نحوه مطالعه درس فیزیک برای آمادگی کنکور

نحوه مطالعه درس فیزیک برای آمادگی کنکور

فیزیک هم جزء دروس مهم رشته تجربی و ریاضی است. در درس فیزیک باید مفاهیم کلی را یاد گرفت بر عکس در زیست که باید مطالب ریز را هم خواند اگر کسی می‌خواهد فیزیک خوبی داشته باشد باید ریاضیات خوبی و با پایه قوی داشته باشد. آن دسته از دانش‌آموزان که پایه درس ریاضیاتشان ضعیف است در درس فیزیک دچار مشکل هستند.

داوطلبین فارغ التحصیل:

این داوطلبان با توجه به وقت زیادی که دارند می‌توانند در برنامه هفتگی خود 4 روز را به درس فیزیک اختصاص دهند و هر بار 2 - 5/1 ساعت مطالعه کنند، که از مجموع دو روز به خواندن مطالب جدید و دو روز دیگر به تکرار تست زنی با استفاده از اصل برگشت پذیری بپردازند.

دانش‌آموزان دوره پیش یا سال چهارم:

این دانش‌آموزان 3 روز در هفته می‌توانند به درس فیزیک اختصاص دهند 2 روز به پیشروی مباحث جدید و یک روز به تست زنی مباحث گذشته باز هم از اصل برگشت پذیری هر روز 2- 5/1 ساعت استفاده شود.

منبع:entrance.ir

کلمات کلیدی: نحوه مطالعه درس فیزیک، نحوه مطالعه درس فیزیک کنکور، برای کنکور چگونه فیزیک بخوانیم، روش صحیح مطالعه فیزیک کنکور، فیزیک در کنکور، تاثیر فیزیک در قبولی کنکور، چقدر فیزیک بخوانیم برای کنکور، تاثیر فیزیک در موفقیت در کنکور

بازدید: 2897
نظرات کاربران
نسترن يکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۵

حالا چیکارکنیم پایه درسی ریاضیاتمون قوی بشه ؟؟؟من فارغ التحصیلم ولی ازتستای فیزیک سر درنمیارم توی ازمون کانون هم شرکت میکنم واقعا اعصابم خورده واسه فیزیک واقعا نمیدونم چیکارکنم چجوری بخونم''

افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
اینستاگرام ایران مدرس
فیس بوک ایران مدرس
آپارت ایران مدرس
لینکدین
تلگرام ایران مدرس
محل تبلیغات شما- ایران مدرس