ایران مدرس>مقاله>تدریس خصوصی
تدریس خصوصی

تبریک سال نو + دو خبر خوب در سایت ایران مدرس

کاربر گرامی - با سلام و احترام - سال نو را خدمت شما و خانواده محترمتان تبریک عرض می کنیم و آرزو داریم سال 97 سالی سرشار از موفقیت، پیروزی و سلامتی  برای شما باشد.
. . . .

بازدید: 4

افزایش بازدهی کلاسهای خصوصی و کسب درآمد بالاتر در سال 97

در این بخش مطالبی در ارتباط با افزایش بازدهی کلاسهای خصوصی و کسب درآمد بالاتر در سال 97 ارائه می گردد. همانطور که می دانید برای موفقیت در زمینه تدریس خصوصی باید در زمینه های مختلفی خوب عمل کنید. بسیاری از مدرسین خوب درس می دهند و در کلاسهای خصوصی و گروهی خودشان دانش آموزان و دانشجویان به نحوه تدریس انها خیلی علاقه دارند ولی در پایان ماه درامد قابل توجهی نصیب آنها نمی شود. برخی از مدرسین در جذب تعداد شاگرد کافی خیلی موفق نیستند و برخی دیگر با وجود اینکه شاگردهای زیادی دارند و به صورت مداوم تلاش می کنند ولی باز هم درامد خوبی ندارند. برای کسب درآمد بالا از کار تدریس خصوصی باید در جنبه های مختلفی خوب عمل کرد. اگر می خواهید در سال 97 تغییر اساسی مثبت در میزان درآمد شما اتفاق بیافتد مطالعه این متن می تواند برای شما مفید و موثر باشد.
. . . .

بازدید: 17

چگونه میتوان معلم خصوصی شد

اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید و سوال چگونه میتوان معلم خصوصی شد برای شما هم مطرح است در این مقاله در این زمینه توضیحات کاملی ارائه شده است. اگر می خواهید یک معلم خصوصی خوب و موفق باشید خواندن این مقاله می تواند برای شما کاملا مفید و موثر باشد.
. . . .

بازدید: 38

تدریس خصوصی فیزیک در تهران، تبریز و کرج توسط خانم و آقا

اگر در جستجوی خدمات تدریس خصوصی فیزیک در تهران، تبریز و کرج توسط خانم و آقا هستید ... اگر می خواهید برای پیشرفت در درس فیزیک از کلاسهای خصوصی استفاده کنید و با در کنار داشتن یک مدرس خوب و با تجربه این درس را به صورت مفهومی و عمقی یاد بگیرید و در ضمن در امتحان و یا کنکور نمره خوبی هم بگیرید و درصد بالایی بزنید ... در هر صورت، برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی فیزیک خانم و آقا در تهران تبریز، کرج و یا هر جای دیگر ایران بر روی عبارت لیست مدرسین تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید.
. . . .

بازدید: 39

چگونه در سال 97 از تدریس خصوصی درآمد بیشتری کسب کنیم؟

در این بخش در رابطه با نحوه کسب درآمد بالاتر از کار تدریس خصوصی در سال 97 توضیحاتی ارائه شده است. اگر می خواهید در سال 97 کار تدریس خصوصی را شروع کنید و یا قبلا این کار را انجام داده اید و می خواهید در سال 97 نسبت به قبل بهتر عمل کنید و درامد بالاتری بدست آورید ادامه این مطلب را بخوانید.
. . . .

بازدید: 38

تخفیف آگهی تدریس خصوصی ویژه به مناسبت سال جدید 97

پیشاپیش سال جدید را خدمت شما تبریک گفته و برایتان سالی پر از موفقیت و سلامتی را آرزو می کنیم. به اطلاع می رساند در سایت ایران مدرس به مناسبت سال جدید از 20 اسفند 96 تا 5 فروردین 97 تخفیف 10 درصدی برای ثبت آگهی تدریس ویژه در نظر گرفته شده است. تخفیف ارائه شده علاوه بر تمامی تخفیف های دائمی سایت (تخفیف مدرسین قدیمی و تخفیف ثبت آگهی ویژه برای بیش از یک ماه که در بخش تعرفه (مشاهده تعرفه تبلیغات تدریس) توضیح داده شده است) می باشد. با استفاده از تخفیف ارائه شده می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید و در سال 97 شاگردهای بیشتری را جذب نمائید و درآمد بالاتری از تدریس خصوصی کسب کنید. تخفیف مذکور هم اکنون به قیمتهای ارائه شده در سایت اعمال شده است. مدرسینی که در حال حاضر آگهی ویژه تدریس دارند برای ثبت تبلیغات ویژه دفعه بعد می توانند از این تخفیف استفاده کنند. مزایای ثبت آگهی تدریس ویژه در ایران مدرس به صورت زیر است.
. . . .

بازدید: 30

100 نکته برای موفقیت در تدریس خصوصی

در این بخش 100 نکته برای موفقیت در تدریس خصوصی ارائه می گردد. اگر می خواهید در کار تدریس و تدریس خصوصی موفق شوید، شاگردهای زیادی داشته باشید و درآمد بالایی کسب کنید ادامه این مطلب را بخوانید.
. . . .

بازدید: 65

10 راهکار برای ثبت آگهی تدریس بهینه از نظر گوگل و جذب شاگرد بیشتر

در این بخش راهکارهایی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی بهینه از نظر گوگل و جذب شاگرد بیشتر ارائه شده است. اگر می خواهید آگهی و تبلیغ شما در زمینه تدریس خصوصی موثرتر باشد و شاگردهای بیشتری جذب کنید موارد زیر را در نظر داشته باشید:
. . . .

بازدید: 93

کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی ریاضی در سال 97

در این بخش مطالبی در رابطه با کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی ریاضی در سال 97 و خوب پول درآوردن از تدریس ریاضی مطالبی ارائه می گردد. ریاضی یکی از دروس کاملا پرمتقاضی برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی است و اگر در این زمینه عملکرد خوبی داشته باشید می توانید درآمد بالایی کسب کنید.

. . . .

بازدید: 66

قیمت تدریس خصوصی در سال 97 و پارامترهای موثر بر آن

در این بخش در رابطه با قیمت تدریس خصوصی در سال 97 و پارامترهای موثر بر آن توضیحاتی ارائه می گردد. در همین سایت (ایران مدرس) مقالات زیادی در زمینه قیمت و نرخ کلاسهای تدریس خصوصی ارائه شده است و می توانید برای اطلاع در زمینه نرخ کلاسهای خصوصی در تهران، کرج و یا هر جای دیگر ایران این مقالات را مطالعه نمائید. به هرحال، در این بخش نیز در رابطه با قیمت کلاسهای تدریس خصوصی در سال 97 توضیحاتی ارائه می گردد.
. . . .

بازدید: 67

صفحه 1 از 104
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات

جدیدترین مقالات

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام