صفحه کنونی: مقاله مطالب عمومی چگونگی درج آگهی تدریس خصوصی موثر

چگونگی درج آگهی تدریس خصوصی موثر

در صورتی که در زمینه تدریس خصوصی فعالیت می کنید و قصد دارید با درج آگهی شاگرد جذب نمائید، موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- انتخاب عنوان مناسب برای آگهی تدریس خصوصی: عنوان آگهی باید به صورت خلاصه و مفید کل محتوای آگهی و موضوع آن را به خوبی نشان دهد. عنوان مناسب باعث می شود از بین آگهی های مختلف بر روی آگهی شما کلیک کنند.

2- درج آگهی تدریس در وب سایت مناسب و مرتبط: آگهی خود را در وب سایتی درج کنید که مرتبط با موضوع مد نظرتان باشد و وب سایت مد نظر برای موتورهای جستجو کاملا بهینه باشد. در زمینه تدریس خصوصی وب سایت ایران مدرس (www.iranmodares.com) به دلیل بازدید بالا و بهینه بودن از نظر موتورهای جستجو بهترین گزینه است.

3- استفاده از تصویر مناسب و تاثیر گذار: تصویر مناسب برای آگهی مانند عنوان مناسب در متمایز کردن و بالا بردن احتمال کلیک بر روی آن کاملا موثر است.

4- ارائه توضیحات کامل، جامع و به اندازه کافی قانع کننده در رابطه با توانائیها و سوابق کاری: هر توضیح و یا مطلبی که در معرفی بهتر شما به بازدید کننده و متقاعد کردن او برای تماس با شما موثر است را در آگهی خود بگنجانید. یکی از مزیتهای آگهی اینترنتی این است که محدودیتی در ارائه مطلب وجود نداشته و به صورت کامل و جامع می توانید خودتان را معرفی کنید.

5- درخواست هزینه مناسب: می توانید در قسمت تعرفه از اصطلاح "توافقی" هم استفاده کنید.

6- ارائه تضمین کیفیت کار: در صورتی که به شکلی بتوانید کیفیت کار خود را تضمین کنید تاثیر آگهی شما بالاتر خواهد رفت. تعدادی از مدرسین از عبارت "جلسه اول رایگان" استفاده می کنند.

بازدید: 10424
نظرات کاربران
پیمان حاجی مطلبی شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۴

سلام. بنده 10 سال سابقه تدریس ریاضی دارم. عضو انجمن ریاضیدانان جوان هستم. از پایه تا دانشگاه هم تدریس میکنم . در صورت تمایل جهت همکاری در خدمتم

حسام سه شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۴

از کانال زیر دیدن فرمایید. مشاوره برای معلمان moallemyab@

افرا سیاب کریمائی و اصغر غفاری يکشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۳

اینجانبان جهت تدریس خصوصی جهت کنکور اماده ایم ش

افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
اینستاگرام ایران مدرس
فیس بوک ایران مدرس
آپارت ایران مدرس
لینکدین
تلگرام ایران مدرس
محل تبلیغات شما- ایران مدرس