ایران مدرس>مقاله>مطالب عمومی>بهترین زمان درج آگهی تدریس خصوصی کدام است؟

بهترین زمان درج آگهی تدریس خصوصی کدام است؟

کار تدریس خصوصی در مقاطعی از سال اوج گرفته و در زمانهای دیگری متقاضی کمتری خواهد داشت. همانطور که می دانیم در ایام امتحانات افراد بیشتری متقاضی ارائه خدمات در زمینه تدریس خصوصی هستند. البته برای کسانی که در زمینه تدریس خصوصی کنکور یا زبان انگلیسی کار می کنند، این بحث خیلی درست نبوده و در تمام ایام سال می توانند شاگرد جذب نمایند.

در صورتی که در زمینه تدریس خصوصی فعالیت می کنید و یا قصد دارید شروع به کار نمائید، فاصله های زمانی زیر می تواند زمان مناسبی برای درج آگهی شما باشد.

در ترم اول که معمولا امتحانات در دی ماه برگزار می شود، اوایل آبان تا آخر آذر زمان مناسبی برای درج آگهی است. چون در بازه مزبور امتحانات میان ترم هم شروع شده و دانش آموزان و دانشجویان کم کم به فکر استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می افتند. در دی ماه هم می توان آگهی تدریس خصوصی درج کرد فقط بحثی که وجود دارد این است که اکثر متقاضیان قبلا مدرس خود را هماهنگ کرده اند. البته به علت تقاضای بالا، درج آگهی در دی ماه هم حتما منجر به جذب شاگرد خواهد شد.

در ترم دوم که معمولا امتحانات در خرداد ماه برگزار می شود، 15 فروردین تا اواخر اردیبهشت زمان مناسبی برای درج آگهی تدریس خصوصی است. اگر در فروردین برای درج آگهی اقدام می کنید، حتما آگهی خود را 2 یا سه ماهه درج نمائید تا مصادف با ایام امتحانات نیز باشد.

در ترم تابستان نیز مرداد ماه زمان مناسبی برای درج آگهی تدریس خصوصی می تواند باشد.

همانطور که گفته شد، در صورتی که در یکی از زمینه های تدریس زبان، تدریس کنکور و ... مشغول به فعالیت هستید، کل ایام سال می تواند زمان مناسبی برای درج آگهی تدریس خصوصی شما باشد.

علاوه بر زمان درج آگهی تدریس خصوصی، محل درج آگهی، نحوه نوشتن آن، عنوان آگهی، و کیفیت کار شما نیز تاثیر زیادی در موفقیت شما و کسب درآمد بالا از تدریس دارد. نحوه درج آگهی تدریس موثر در مقالات دیگر بررسی شده است.

در رابطه با محل درج آگهی، سعی کنید آگهی تدریس خود را در وب سایتی درج کنید که:

1- برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی از دید موتورهای جستجو بهینه باشد.

2- بازدید بالایی داشته باشد.

3- به صورت اختصاصی به بحث تدریس خصوصی پرداخته باشد.

به جرات می توان گفت، وب سایت ایران مدرس (www.iranmodares.com) بهترین گزینه برای درج آگهی تدریس خصوصی است.

بازدید: 2936
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
ریاضیات جامع کنکور تجربی 98
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات مطالب عمومی

جدیدترین مقالات مطالب عمومی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام