ایران مدرس>مقاله>مطالب عمومی>قیمت تدریس خصوصی ریاضی در منزل چقدر است؟ (ساعتی و جلسه ای)

قیمت تدریس خصوصی ریاضی در منزل چقدر است؟ (ساعتی و جلسه ای)

قیمت تدریس خصوصی ریاضی در منزل به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد. همین الان اگر در همین سایت ایران مدرس لیست مدرسین ریاضی را مشاهده کنید (مشاهده لیست مدرسین ریاضی) خواهید دید که یک مدرس برای هر جلسه هزینه 30 هزار تومان را درخواست کرده است و در آگهی خودش نوشته است و استاد دیگری هزینه را 120 هزار تومان در نظر گرفته است. ممکن است یکی از معلمان هزینه را به صورت توافقی در نظر گرفته باشد و دبیر ریاضی دیگری قیمت کلاسهای خصوصی ریاضی در منزل یا در آموزشگاه را متفاوت از هم در نظر گرفته باشد. البته در بین اساتید هم استادهایی وجود دارند که قیمت کلاسها را ارزان گفته باشند و هم اساتیدی وجود دارند که قیمت بالایی را در نظر گرفته باشند. بعضی از اساتید هم به نسبت رزومه کاری، مدرک تحصیلی، دانشگاه محل تحصیل خودشان، موفقیت های قبلی که بدست آورده اند و سوابق تدریسی که دارند هزینه را مناسب در نظر گرفته اند. این خود شما هستید که باید لیست مدرسین و اساتید را مشاهده کنید و قیمتی که هر استاد برای کلاسهای ریاضی خودش در منزل یا آموزشگاه در نظر گرفته است را با رزومه و سوابق تدریس و .... ایشان مقایسه نموده و در نهایت به این نتیجه برسید که کدام استاد یا معلم را برای یادگیری بهتر درس ریاضی هماهنگ نمائید. بهترین قیمت کلاس تدریس خصوصی ریاضی چقدر است؟

مزیتی که لیست مدرسین ارائه شده در سایت ایران مدرس (همین سایت) به نسبت سایتهای مشابه دارد این است که اولا در این وب سایت هر استاد و مدرس اطلاعات را خودش ثبت نموده است و در رابطه با رزومه کاری و سوابق تدریس در دانشگاهها و مدارس و یا سوابق تدریس خصوصی ای که دارد توضیح داده است. در کنار این موارد ذکر کرده است که برای هر جلسه و یا به صورت ساعتی چه قیمت و هزینه ای را برای کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی در منزل در نظر دارد. در ضمن، شماره تماس اساتید هم به صورت مستقیم و بدون واسطه ارائه شده است. در نتیجه شما با آگاهی کامل می توانید معلم ریاضی مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. همین که لیست مدرسین ایران مدرس را مشاهده کنید (مشاهده لیست مدرسین) و قیمتها را ببینید به صورت حدودی خواهید دانست که قیمت کلاسها چقدر است. البته علاوه بر آن در همین سایت مقالاتی برای راهنمایی بیشتر ارائه شده است که یکی از آنها مقاله قیمت تدریس خصوصی ریاضی و عوامل و پارامترهای موثر بر آن می باشد. با مطالعه این مقاله می توانید دیدی به نسبت قیمت کلاسها داشته باشید و در نهایت بتوانید کلاسها را با قیمت مناسب برگزار نموده و حتی از اساتید تخفیف هم بگیرید.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی در منزل، ساعتی یا جلسه ای، به عوامل مختلفی بستگی دارد. وقتی تعداد جلسات بالایی نیاز دارید مدرسین هزینه هر جلسه را کمتر در نظر می گیرند. اگر فاصله محل سکونت مدرس با منزل شما زیاد باشد هزینه ها را بالاتر می گویند. پس با استادی کلاسها را هماهنگ کنید که به لحاظ مکانی و موقعیتی به شما نزدیکتر باشد. در نهایت ارزان هماهنگ کردن کلاسها خوب است ولی مهمتر از آن این است که نتیجه بگیرید. بنابراین با یک مدرس و استاد خوب کلاسها را برگزار کنید هر چند قیمت کلاسهای ایشان کمی بیشتر باشد.

منبع: ایران مدرس


بازدید: 90
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
محل تبلیغات شما- ایران مدرس

پر بیننده ترین مقالات مطالب عمومی

جدیدترین مقالات مطالب عمومی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام