ایران مدرس>مقاله>آموزش زبان>تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط مدرس خانم و آقا در منزل و آموزشگاه

تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط مدرس خانم و آقا در منزل و آموزشگاه

اگر به خدمات تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط مدرس خانم و آقا در منزل و آموزشگاه نیاز دارید ....

اگر خانم هستید و می خواهید از خدمات تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم، تدريس خصوصي زبان انگليسي توسط خانم native آمریکایی و ... استفاده کنید ....

در صورتیکه قصد دارید از کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در کرج، تدریس خصوصی زبان اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد، رشت، سنندج و ... استفاده نمائید ...

اگر می خواهید لیست مدرسین فعال در زمینه اموزش و تدریس خصوصی آیلتس، تافل و سایر آزمونهای زبان انگلیسی را مشاهده کنید ....

در هر صورت، برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه اموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی در همین سایت (ایران مدرس) بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید.

ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نامی دارد. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز هم می رسد.

در سایت ایران مدرس (همین سایت) مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر دروس فعالیت دارند و با جستجو در بین لیست مدرسین خصوصی می توانید مدرس مورد نظر خودتان را پیدا کنید.

علاوه بر آن، در این وب سایت جزوات آموزشی ، نمونه سوال امتحانی و تست های کنکور زیادی هم برای آموزش زبان انگلیسی، گرامر زبان، مکالمه زبان ، زبان کنکور و ... ارائه شده است که با کلیک بر روی لینکهای زیر می توانید از آنها استفاده نمائید.


 

اگر در زمینه هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل سوال دارید هم می توانید بر روی یکی از لینکهای زیر کلیک کنید. هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی به عوامل زیادی بستگی دارد که با کلیک بر روی لینکهای زیر و مطالعه آنها می توانید در این زمینه اطلاعاتی کسب کنید.

 
هزینه و قیمت آموزش و تدریس زبان انگلیسی + جزوات آموزش زبان


روش دیگری هم برای کسب اطلاع از هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و قیمت کلاسهای اموزش زبان وجود دارد. بر روی لینک لیست مدرسین تدریس زبان انگلیسی کلیک کنید و در ادامه با کلیک بر روی اسم هر مدرس ببینید که چه هزینه ایی را برای کلاسهای تدریس زبان انگلیسی درخواست کرده است.

منبع: ایران مدرس


بازدید: 252
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات آموزش زبان

جدیدترین مقالات آموزش زبان

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام