ایران مدرس>مقاله>آموزش زبان>درآمد تدریس زبان، حقوق و دستمزد مدرس زبان انگلیسی

درآمد تدریس زبان، حقوق و دستمزد مدرس زبان انگلیسی

در این بخش مطالبی در زمینه درآمد تدریس زبان، حقوق و دستمزد مدرس زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی و نحوه جذب شاگرد و موفقیت در تدریس زبان ارائه می گردد.

درآمد تدریس زبان، حقوق و دستمزد مدرس زبان انگلیسی و .... به عوامل مختلفی بستگی دارد. تدریس خصوصی زبان و آموزش زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی به نسبت سایر دروس و رشته ها و ... بیشترین متقاضی را دارد. اگر مدرسی بتواند در این زمینه فعالیت خوبی داشته باشد، خوب شاگرد جذب نموده و خوب تدریس کند، به دلیل وجود تقاضای بالا برای تدریس زبان، می تواند درآمد خوبی داشته باشد. درآمد و حقوق مدرسین زبان، در صورتیکه با آموزشگاهها، کانون زبان و .... کار کنند، محدود به تعرفه آموزشگاه خواهد بود. به هر حال آموزشگاهها برای جذب شاگرد بیشتر هم که شده تلاش می کنند تا جایی که ممکن است قیمتها را پایین و رقابتی نگه دارند. اگر مدرس زبان هستید و قصد دارید از کار تدریس و آموزش زبان درآمد بالایی کسب نمائید، پیشنهاد می شود خودتان به صورت مستقل کار کنید. یا حداقل در کنار کار با موسسات، آموزشگاههای زبان، کانون زبان و ... خودتان هم به صورت مستقل شاگرد جذب کنید تا بتوانید قیتها را خودتان تعیین نموده و حقوق و دستمزد خودتان را به مرور افزایش دهید. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی زبان به صورت مستقل و کسب درآمد بالا از تدریس زبان باید راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. در این زمینه می توانید مقاله چگونه شاگرد خصوصی پیدا کنم (10 راهکار جذب شاگرد) یا 12 راهکار برای جذب شاگرد بیشتر و افزایش درآمد از تدریس خصوصی را مطالعه کنید.

همانطور که در مقالات مذکور توضیح داده شده است، یکی از بهترین راهکارهای برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی و سایر زبانهای خارجی درج آگهی تدریس زبان در همین سایت (ایران مدرس) است. با درج آگهی رایگان و تبلیغات در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان در همین سایت، متقاضیان تدریس خصوصی آگهی شما را مشاهده نموده و به صورت مستقیم با شما تماس خواهند گرفت. درج آگهی تدریس زبان (و سایر دروس) در ایران مدرس کاملا رایگان است. تنها در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را ویژه نموده و بازدهی آن را بیشتر کنید.

وب سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران (بیش از 25000 بازدید روزانه در ایام امتحانات) است و برای ثبت آگهی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان و سایر دروس کاملا بهینه، موثر و مفید است. در سایت ایران مدرس تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نام نموده و در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان و سایر دروس فعالیت دارند. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز هم می رسد. در سایت ایران مدرس مطالب آموزشی زیادی در زمینه زبان انگلیسی و ... ارائه شده است و آگهی تدریس مدرسین در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده می شود. به عنوان مثال جزوات آموزش گرامر زبان انگلیسی به صورت زیر در این وب سایت ارائه شده است.


 

برای کسب درآمد بالا از تدریس زبان و جذب شاگرد و موفقیت در تدریس زبان، فرصت درج اگهی تدریس در سایت ایران مدرس را از دست ندهید. مطالعه مقالات زیر هم برای موفقت در تدریس زبان و سایر دروس مفید است.

 
تدریس موفق، کلاسداری موفق و فنون کلاس داری


عبارتهای کلیدی: هزینه تدریس خصوصی زبان، میزان حقوق مدرسان کانون زبان ایران، درآمد تدریس خصوصی زبان، شرایط تدریس در آموزشگاه های زبان، حقوق مدرسین زبان، مدارک لازم برای تاسیس آموزشگاه زبان، جذب مدرس کانون زبان ایران 95، 96 و 97، منابع آزمون جذب مدرس کانون زبان ایران، درآمد تدریس زبان، حقوق و دستمزد مدرس زبان انگلیسی

منبع: ایران مدرس


بازدید: 8226
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات آموزش زبان

جدیدترین مقالات آموزش زبان

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام