ایران مدرس>مقاله>موفقیت تحصیلی>شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی و موفقیت در آموزش و یادگیری ریاضی

شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی و موفقیت در آموزش و یادگیری ریاضی

در این بخش شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و موفقیت در آموزش و یادگیری ریاضی مورد بررسی قرار می گیرد. در صورتیکه در درس ریاضی اشکال دارید، یکی از راهکارهای موثر برای کسب نمره 20 در درس ریاضی استفاده از کلاسهای و جلسات تدریس خصوصی ریاضی است. برای استفاده مفید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- در صورت استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، در طول ترم از این کلاسها استفاده نمائید.

2- به بهانه شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه غیبت نکنید.

3- فکر نکنید که تنها با شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی می توانید در درس ریاضی نمره عالی کسب کنید. مطالعه و حل تمرین خودتان همواره لازم است.

4- در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی با تمرکز کامل به مطالب ارائه شده گوش دهید و هر سوالی که برایتان پیش آمد از مدرس خصوصی خودتان بپرسید.

5- کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را مانند کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه جدی بگیرید. اگر تمرینی به شما داده شده حتما انجام دهید.

6- برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. در پایین همین مطلب هم تعدادی از مدرسین تدریس ریاضی را می توانید مشاهده کنید. مطالعه مطالب زیر هم خالی از لطف نیست.


 

7- بعد از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی (مشابه کلاسهای مدرسه و دانشگاه) درس ارائه شده را مرور کنید.

8- کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را به ایام امتحانات موکول نکنید. در ایام امتحانات فرصت زیادی برای حل تمرین و مسئله و یادگیری بهتر دروس را ندارید.

9- به مدرس خصوصی ریاضی خودتان هم بگویید که در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی از جزوه درسی مدرسه یا دانشگاه استفاده کند. به هر حال سوالات از جزوه درسی خودتان مطرح می گردد.

10- کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را در ساعتی از روز برگزار کنید که توانایی یادگیری شما بالاتر است. مثلا اگر صبح ها درس را بهتر می فهمید، کلاسهای تدریس ریاضی را صبح برگزار کنید.

11- کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را در کنار کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه، حل مسئله و تمرین، مطالعه و پشتکار خودتان مفید ببینید. تلاش خودتان برای موفقیت و کسب نمره بالا در درس ریاضی مهم است.

12- در ایام نزدیک به امتحانات نیز از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی برای جمع بندی مطالب و حل تمرین و مسئله بیشتر می توانید استفاده نمائید.

برای دانلود جزوات آموزشی ریاضی و سایر دروس، نمونه سوالات امتحانی، تست کنکور و ... بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


 منبع: ایران مدرس


بازدید: 256
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
ریاضیات جامع کنکور تجربی 98
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات موفقیت تحصیلی

جدیدترین مقالات موفقیت تحصیلی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام