ایران مدرس>مقاله>آموزش زبان>چگونه در یادگیری و آموزش زبان انگلیسی موفق شویم؟

چگونه در یادگیری و آموزش زبان انگلیسی موفق شویم؟

اگر می خواهید زبان انگلیسی را در مدت زمان کوتاهی یاد بگیرید راهکارهای زیر می تواند به شما کمک کند. در ادامه 12 راهکار برای موفقیت در یادگیری و آموزش زبان انگلیسی ارائه شده است.

1- زبان انگلیسی را به صورت مداوم مطالعه کنید. یکی از مهمترین دلایل که افراد هیچگاه زبان انگلیسی را خوب یاد نمی گیرند این است که مدتی مشغول یاد گرفتن هستند و مدتی دیگر آن را به کلی کنار می گذارند. برای اموزش و یادگیری زبان انگلیسی باید آن را به صورت مداوم مطالعه کنید.

2- در مکالمات روزانه از اصطلاحات و لغاتی که یاد می گیرید استفاده کنید. اگر با دوستانتان به کلاسهای آموزش زبان می روید می توانید در مسیر رفت و برگشت کلاس به زبان انگلیسی صحبت کنید و از اصطلاحات جدیدی که یاد گرفته اید استفاده نمائید.

3- در طول روز تا جایی که می توانید به اخبار و مطالب آموزشی به زبان انگلیسی گوش دهید. گوش دادن مادر یادگیری زبان انگلیسی و هر زبان خارجی دیگری است. یک کودک تنها با گوش دادن زبان مادری خودش را یاد می گیرد. شما هم با گوش دادن اخبار و مطالب آموزشی به زبان انگلیسی می توانید این زبان را سریعتر یاد بگیرید.

4- در کلاسهای بحث آزاد شرکت کنید. در کلاسهای بحث آزاد به نسبت کلاسهای رسمی آموزشگاهها فرصت بیشتری برای حرف زدن وجود دارد و بهتر می توانید مهارت حرف زدن خودتان به زبان انگلیسی را تقویت کنید.

5- حین رانندگی به رادیو زبان انگلیسی گوش دهید. یکی از بهترین اوقاتی که برای یادگیری در حالت کلی و برای یادگیری زبان انگلیسی می توانید از آن استفاده کنید حین رانندگی است. با گوش دادن به کانال زبان انگلیسی رادیو می توانید از وقتی که برای رانندگی صرف می کنید هم نهایت استفاده راببرید.

6- با توریست ها حرف بزنید. اگر شهر و محل اقامت شما به گونه ای است که توریست ها به آنجا مراجعه می کنند از این فرصت می توانید استفاده نمائید. به بهانه راهنمایی آنها چند ساعت می توانید به زبان انگلیسی حرف بزنید و خودتان را هم محکی بزنید. این واقعا یک تمرین خوب است.

7- در کلاسهای اموزش زبان اموزشگاهها شرکت کنید. شرکت در کلاسهای رسمی آموزشگاهها به صورت مداوم و بدون قطع کردن آن هم یکی از بهترین راهکارها برای آموزش زبان است. البته در کنار کلاسهای آموزشگاهها موارد دیگر که در بالا به آنها اشاره شد هم لازم است.

8- از مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی کمک بگیرید. اگر در کلاسهای رسمی آموزشگاهها به علت زیاد بودن تعداد زبان آموزان فرصت کافی برای حرف زدن ندارید و سرعت یادگیری شما پایین است می توانید با برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی زبان در منزل این مشکل را حل کنید. در کلاسهای تدریس خصوصی یادگیری بهتر اتفاق می افتد و فرصت برای اموزش زبان بیشتر است. در وب سایت حاضر (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس زبان انگلیسی فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید. تعدادی از مدرسین زبان هم در پایین همین مطلب نشان داده شده اند.

10- از کتابهای معتبر و جزوات موجود در اینترنت استفاده کنید. برای آموزش زبان انگلیسی از کتابهای معتبر استفاده کنید. برای دانلود جزوات اموزشی و ... به صورت رایگان در زمینه آموزش زبان انگلیسی بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.


 

11- آهنگ ها و موزیکهای به زبان انگلیسی گوش دهید. برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی می توانید آهنگ ها و موزیکهای به زبان انگلیسی گوش دهید. سعی کنید جملاتی را که بیان می شود متوجه شوید. حتی اگر متوجه هم نشوید گوش شما به لغات عادت می کند و ضمیر ناخودآگاه شما تاثیر می پذیرد.

12- لغات و اصطلاحات جدیدی که یاد گرفته اید را مرور نمائید. با مرور مطالب جدیدی که یاد می گیرید بر آنها مسلط تر شده و در مکالمات خودتان می توانید از آنها استفاده کنید.

منبع: ایران مدرسعبارتهای کلیدی: زبان انگلیسی، تدریس زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی، یادگیری زبان انگلیسی، چگونه زبان انگلیسی را یاد بگیریم، مدرسین زبان انگلیسی، راهکارهای آموزش زبان انگلیسی


بازدید: 765
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
ریاضیات جامع کنکور تجربی 98
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات آموزش زبان

جدیدترین مقالات آموزش زبان

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام