ایران مدرس>مقاله>آموزش زبان>آموزش سریع قواعد و گرامر زبان انگلیسی

آموزش سریع قواعد و گرامر زبان انگلیسی

اگر قصد دارید گرامر و قواعد زبان انگلیسی را در مدت زمان کمی یاد بگیرید، موارد زیر را در نظر داشته باشید.

1- در مرحله اول برای یاد گرفتن یک قاعده و یک بحث گرامری جدید نحوه استفاده کلی آن را یاد بگیرید و توضیحات مربوط به آن را مطالعه کنید. مثلا در یک جمله منفی یا سوالی از قاعده جدید چگونه استفاده می شود. در حالت کلی کجاها کاربرد دارد. ساختار کلی جمله با در نظر گرفتن بحث گرامری جدید که یاد گرفته اید چگونه است و ....

2- تمریناتی که مرتبط با بحث گرامری جدید ارائه شده است را حل کنید. قواعد و گرامرهای جدید را در قالب حل تمرین خیلی بهتر می توان یاد گرفت. تمرینات همان مبحث را حل کنید و از قاعده و گرامر جدید به درستی در انها استفاده نمائید.

3- خودتان چند جمله دلخواه به زبان انگلیسی بنویسید و سعی کنید از گرامر و قاعده جدیدی که یاد گرفته اید استفاده نمائید.

4- تا می توانید به اخبار، داستان و مطالب انگلیسی گوش دهید. گرامر و قواعد زبان انگلیسی در قالب گوش دادن قابل یاد گرفتن است. یعنی علاوه بر اینکه با مطالعه گرامر و قواعد جدید هر روز می توانید در این زمینه پیشرفت داشته باشید، با گوش دادن به مطالبی که به زبان انگلیسی بیان می شوند این قواعد به صورت اتوماتیک در ذهن شما نقش می بندد و سریعتر پیشرفت خواهید داشت.

5- متن هایی که مرتبط با قاعده و گرامر جدید ارائه شده است را مطالعه کنید و جملاتی که از این قاعده جدید استفاده شده است را تعیین کنید. روی این جملات تامل کنید.

6- از جزوات آموزشی و کتاب و ... که در اینترنت برای آموزش گرامر و قواعد زبان انگلیسی ارائه شده است استفاده کنید. در همین سایت (ایران مدرس) جزوات و مطالب آموزشی زیادی برای یادگیری قواعد زبان انگلیسی ارائه گشته است که تعدادی از آنها را در ادامه مشاهده می کنید. برای دانلود رایگان جزوات آموزش گرامر و قواعد زبان انگلیسی بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.


 

7- از مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی کمک بگیرید. اگر قصد دارید گرامر زبان انگلیسی و قواعد آن را در زمان کمی یاد بگیرید و در حال آماده شدن برای یک آزمون خاص، کنکور و ... هستید، مدرسین زبان انگلیسی می توانند در این زمینه به شما کمک کنند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید. تعدادی از مدرسین زبان را در پایین همین مطلب هم می توانید مشاهده کنید.

منبع: ایران مدرس

عبارتهای کلیدی: زبان انگلیسی، آموزش گرامر زبان انگلیسی، آموزش قواعد زبان انگلیسی، آموزش سریع زبان انگلیسی،آموزش سریع گرامر زبان انگلیسی، چگونه سریع انگلیسی یاد بگیریم؟


بازدید: 428
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات آموزش زبان

جدیدترین مقالات آموزش زبان

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام