ایران مدرس>مقاله>مطالب عمومی>راهکارهایی برای کسب درآمد بیشتر از تدریس

راهکارهایی برای کسب درآمد بیشتر از تدریس

در این قسمت راهکارهایی برای کسب درآمد بیشتر از تدریس ارائه می شود. برای کسب درآمد بیشتر از تدریس موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- خوب تدریس کنید. اگر کیفیت کلاسهایتان را بالا ببرید، بعد از مدتی تعداد شاگردهایتان بیشتر و بیشتر خواهد شد. به این ترتیب درآمد شما افزایش پیدا می کند.

2- فراتر از انتظار شاگردهایتان کار کنید. برایشان سوالات امتحانی، جزوه و ... تهیه کنید. پشتیبان و حامی آنها باشید. در اینصورت مسیر موفقیت را پله به پله طی خواهید کرد.

3- اگر کیفیت کلاسهای تدریس خصوصی خودتان را بالا ببرید، کم کم می توانید برای جلسات تدریس مبلغ بیشتری را مطالبه کنید. و چون کارتان را خوب انجام می دهید، این مبلغ را به شما خواهند پرداخت.

4- درصدی از درآمد خودتان را برای تبلیغ کارتان کنار بگذارید (مثلا 5 درصد). می توانید آگهی تدریس خودتان را در همین سایت (ایران مدرس) ثبت کنید. برای ثبت آگهی پربازده موارد زیر را مطالعه کنید.


 عوامل موثر در درج آگهی تدریس پربازدهدرج آگهی تدریس با بیشترین بازدهیاگر آگهی تدریس بازدهی نداشت چکار کنم؟سه راهکار ساده برای افزایش بازدهی تدریس

5- کلاسهایی که به هم نزدیک هستند را در یک زمان یکسان هماهنگ کنید تا خیلی وقتتان در مسیر تلف نشود. به این ترتیب تعداد کلاسهایی که در روز می توانید بذارید و در نتیجه درآمدتان از تدریس خصوصی بیشتر خواهد شد.

6- بر روی چند درس متمرکز شوید و در آنها معروف شوید. اگر خصوصا برای یکی دو درس کنکوری شما را بشناسند، درآمدتان به شدت بالا خواهد رفت.

منبع: ایران مدرس


بازدید: 678
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات مطالب عمومی

جدیدترین مقالات مطالب عمومی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام