ایران مدرس>مقاله>مطالب عمومی>درج آگهی تدریس با بیشترین بازدهی

درج آگهی تدریس با بیشترین بازدهی

وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) برترین سایت آگهی تدریس ایران است. این وب سایت بازدید روزانه بالایی داشته و از نظر موتورهای جستجو از جمله گوگل کاملا بهینه است. درج آگهی تدریس در ایران مدرس موثر و پربازده است. البته برای حصول بیشترین بازدهی باید آگهی تدریس خوب و مناسبی هم ثبت کرد. ممکن است عکس نامناسبی برای آگهی انتخاب نمائید و یا توضیحاتی که در اگهی ثبت می کنید برای متقاعد کردن متقاضیان تدریس کافی یا مناسب نباشد. در این صورت بازدهی آگهی تدریس شما کم خواهد بود. برای بدست آوردن بیشترین بازدهی از آگهی تدریس خود موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- برای آگهی تدریس خود عکس مناسبی انتخاب نمائید. هر از چند گاهی عکس آگهی خود را تغییر دهید. ممکن است با تغییر عکس تعداد زنگ خورهای شما بیشتر گردد.

2- توضیحات کاملی در شرح آگهی ارائه دهید. تمامی سوابق کاری و سوابق تدریس و افتخارات و ... را ارائه کنید. اگر دانشجویان یا دانش آموزان قبلی شما درباره نحوه تدریس شما نظری داده اند آن را هم ارائه نمائید.

3- کلمات کلیدی مناسبی برای آگهی تدریس خود انتخاب کنید.وب سایت ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی از نظر موتورهای جستجو از جمله گوگل کاملا بهینه است. پس آگهی شما دیده می شود. اگر تعداد تماسهایی که با شما گرفته می شود کم است، به احتمال زیاد مشکل از آگهی شماست. پس آگهی خودتان را به بهترین شکل ثبت کنید تا بیشترین بازدهی را داشته باشد.


بازدید: 1247
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
محل تبلیغات شما- ایران مدرس

پر بیننده ترین مقالات مطالب عمومی

جدیدترین مقالات مطالب عمومی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام