ایران مدرس>مقاله>مطالب عمومی>اولین جلسه تدریس خصوصی و جلسه اول تدریس در دانشگاه

اولین جلسه تدریس خصوصی و جلسه اول تدریس در دانشگاه

همانطور که در مطالب قبلی درج شده در همین سایت (ایران مدرس) گفته شد، اولین جلسه تدریس خصوصی و جلسه اول تدریس در دانشگاه بسیار مهم بوده و تاثیر بسیار زیادی در دید دانش آموزان و دانشجویان نسبت به مدرس دارد. دیدی که دانشجویان و دانش آموزان در اولین جلسه تدریس خصوصی و جلسه اول تدریس در دانشگاه و مدرسه نسبت به مدرس خود پیدا می کنند، تا مدت زیادی باقی مانده و از بین بردن اثرات آن مدت زمان زیادی طول می کشد.

مدرس و معلم تدریس خصوصی یا معلم مدرسه و استاد دانشگاه باید سعی کند در اولین جلسه تدریس خصوصی و جلسه اول تدریس در دانشگاه بهترین عملکرد خودش را داشته باشد. اگر می خواهید در کار تدریس موفق باشید و به عنوان یک مدرس موفق درآمد بالایی از کار تدریس کسب کنید، باید در جلسه اول تدریس بسیار عالی عمل کرده و در ادامه در جلسات بعدی نیز کیفیت کار را حفظ نمائید. خصوصا در جلسات تدریس خصوصی اگر اولین جلسه بسیار خوب عمل نکنید، کلاسها ادامه پیدا نکرده و جلسات تدریس را از دست خواهید داد. قبل از شروع کلاسها برای اولین جلسه تدریس خصوصی آماده باشید. درس را خوب مطالعه نموده و برای کل مدت زمانی که قرار است تدریس کنید برنامه داشته باشید. در کلاس تدریس خصوصی همان جلسه اول از دانش آموز یا دانشجو سوالاتی بپرسید و سطح دانسته های او را مورد بررسی قرا داده و به نسبت معلومات شاگردتان مطالبی را که ارائه می کنید اتنخاب نمائید. ممکن است مطالبی را که ارائه می کنید مطالب خوب و مفیدی باشد ولی به درد شاگردتان نخورد. بنابراین با پرسیدن سوال در کلاسهای خصوصی باید هدف شاگردتان از کلاس را پیدا کرده و خودتان را با آن هماهنگ نمائید. در جلسه اول تدریس سعی کنید کلاس متنوعی داشته باشید. با آب و تاب تدریس کنید و مطالب مفید و کاربردی ارائه کنید. بهترین تدریس خودتان را در جلسه اول ارائه نمائید. در کلاسهای گروهی و کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه هم برای داشتن بهترین تدریس در جلسه اول اماده باشید. در ابتدای کار دانش اموزان و دانشجویان با توجه بسیار زیادی تمامی حرکات و حرفهای مدرس و استاد خودشان را مد نظر داشته و نظر کلی آنها در مورد مدرس در همان یکی دو جلسه اول شکل می گیرد که همان طور که گفته شد تغییر دادن این نظر در جلسات تدریس بعدی به سختی صورت می گیرد. در همین سایت (ایران مدرس) مقالات زیادی در زمینه تدریس موفق و موفقیت در تدریس، نحوه تدریس در اولین جلسه تدریس و .... ارائه شده است. برای مطالعه در این زمینه بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


 
جلسه اول تدریس در دانشگاه


برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی در سال 96 و کسب درآمد از تدریس، آگهی تدریس خودتان را در همین سایت ثبت نموده و به راحتی شاگرد جذب کنید. به منظور کسب درآمد از تدریس خصوصی و فعالیت در زمینه آموزش و تدریس خصوصی می توانید در همین سایت (ایران مدرس) عضو شده وآگهی تدریس خودتان را به صورت کاملا رایگان درج نمائید. وب سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و برای ثبت آگهی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی و سایر دروس کاملا بهینه، موثر و مفید است. در سایت ایران مدرس تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نام نموده و در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت دارند. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز هم می رسد.

منبع: ایران مدرس


بازدید: 426
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
محل تبلیغات شما- ایران مدرس

پر بیننده ترین مقالات مطالب عمومی

جدیدترین مقالات مطالب عمومی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام