ایران مدرس>مقاله>مطالب عمومی>تدریس خصوصی فیزیک متوسطه، کنکور و دانشگاه و کسب درآمد بالا از تدریس فیزیک

تدریس خصوصی فیزیک متوسطه، کنکور و دانشگاه و کسب درآمد بالا از تدریس فیزیک

در این بخش در زمینه تدریس خصوصی فیزیک متوسطه، کنکور و دانشگاه و کسب درآمد بالا از تدریس فیزیک و .... مطالبی ارائه می شود. اگر قصد دارید از تدریس فیزیک درآمد خوبی بدست آورید و به درس فیزیک علاقه دارید، ادامه این مطلب را بخوانید.

فیزیک یکی از دروس پایه ای و اساسی در دوران متوسطه (خصوصا متوسطه دوم، دهم، یازدهم و دوازدهم) برای رشته های علون تجربی و ریاضی فیزیک است. درس فیزیک هم در امتحان مهم است که نمره خوبی در آن گرفته شود و هم برای موفقیت در کنکور درس خیلی تاثیر گذاری می باشد. برای رشته های تجربی و ریاضی فیزیک که یکی از مهمترین دروس در کنکور است و اگر دانش آموزی بتوانید در این درس درصد خوبی کسب نماید به کسب رتبه خوب ایشان در کنکور کمک زیادی می کند. در امتحانات هم چون در حال حاضر معدل مهم شده است و در کنکور تاثیر دارد، باز هم گرفتن نمره خوب در درس فیزیک مهم است. به صورت دیگر، اگر دانش اموزی در دوران متوسطه درس فیزیک را خوب و عمقی خوانده باشد، نه تنها در امتحان فیزیک نمره خوبی می گیرد، بلکه چون مطالب به خوبی برایش جا افتاده است حین مطالعه برای کنکور فیزیک هم کارش راحت تر خواهد بود. چون همانطور که می دانید، برای موفقیت در فیزیک کنکور قبل از اینکه سراغ تست زنی و کار کردن تست های متعدد کنکوری بروید خود درس، متن درس، مسائل و تمرینات و مطالب درسی را باید خوب بخوانید. پس اگر دانش آموزی در طول تحصیل فیزیک را خوب، عمقی و مفهومی خوانده باشد و در کلاسهای فیزیک حاضر بوده باشد و نمرات خوبی گرفته باشد در ایام کنکور هم کارش راحت تر خواهد بود. در مقطع دانشگاه هم فیزیک درس مهمی است. بسیاری از رشته های فنی مهندسی (مهندسی مکانیک، برق، عمران، صنایع و ....) حداقل یکی دو درس فیزیک عمومی (که معمولا فیزیک هالیدی تدریس می شود) را دارند. رشته های علوم پایه و خصوصا رشته فیزیک که تعداد دروس بیشتری دارند. نکته دیگر اینکه بسیاری از دروس مهندسی مانند استاتیک و مقاومت مصالح و دینامیک و .... یا ادامه مطالب فیزیک هستند و یا خوب بلد بودن درس فیزیک در یادگیری آنها مهم است.

با توجه به مطالب ارائه شده، می توان گفت که درس فیزیک یکی از دروس مهم و پایه ای است. در کنار درس ریاضی و فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی (که شاید از نظر اهمیت در درجه اول قرار داده باشد چون برای تعداد بیشتری از رشته ها حتی رشته انسانی درس ریاضی مهم است ولی شاید فیزیک اینطور نباشد) می توانید فیزیک را هم به عنوان یک درس خوب و پرمتقاضی برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی در نظر داشته باشید. اکثر مدرسینی که در زمینه تدریس خصوصی فیزیک فعالیت دارند درس ریاضی هم تدریس می کنند. اگر شما هم توانایی تدریس هر دو درس را دارید می توانید این دو درس را تدریس کنید ولی در حالت دیگر هم می توانید به صورت تخصصی فقط در زمینه تدریس فیزیک و یا مثلا به صورت تخصصی فقط در زمینه تدریس خصوصی شیمی، تدریس زبان انگلیسی و .... فعالیت کنید. در ایران مدرس (همین سایت) مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت دارند. برای مشاهده لیست کامل مدرسین بر روی عبارت معلم خصوصی و برای مشاهده لیست مدرسین فیزیک بر روی عبارت معلم خصوصی فیزیک کلیک کنید. بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان در زمینه یادگیری فیزیک اشکال دارند. فیزیک یک درس مفهومی است. ممکن است در ترمهای گذشته خود دانش آموز یا دانشجو درس را خوب نخوانده باشد و اشکالاتی که هر ترم برایش باقی مانده است روی هم انباشت شده و در حال حاضر واقعا در کلاسهای مدرسه و دانشگاه این درس را متوجه نشود. یا در حالت دیگر ممکن است دانشجو یا دانش آموز مدرس و استاد فیزیک خوبی نداشته باشد و در کلاسهای با تعداد بالای شاگرد از درک مطالب باز بماند. در هر صورت، تعداد زیادی از دانش آموزان و دانشجویان نیازمند استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک هستند و فعالیت در این زمینه به شرطی که خوب تدریس کنید و کلاسهای شما موثر واقع شود، می تواند درآمد بالایی داشته باشد. بسیاری از دانش آموزان برای موفقیت در فیزیک کنکور از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده می کنند و جذب شاگرد در این زمینه هم ممکن است ولی نسبت به فیزیک متوسطه و دانشگاهی ممکن است والدین دیرتر به شما اعتماد کنند. اگر بتوانید وارد این حوزه کاری شوید و در زمینه تدریس فیزیک کنکور مشهور شوید، درآمد بالایی در انتظار شماست.

اگر می خواهید از کار تدریس و تدریس خصوصی فیزیک درآمد خوب و بالایی داشته باشید و شاگردهای زیادی جذب کنید، در مرحله اول باید در زمینه پیدا کردن شاگرد و جذب شاگرد خصوصی خوب فعالیت کنید. البته قبل از آن هم باید آمادگی های لازم برای ارائه یک تدریس خوب و موفق را در خودتان ایجاد کرده باشید. اگر می خواهید درآمد شما از تدریس فیزیک بیشتر و بیشتر شود و یکی از مدرسین موفق در این زمینه باشید، باید در مرحله اول روی خودتان متمرکز شوید. به هر میزان تسلط شما بر فیزیک و مطالب ارائه شده در آن بیشتر باشد درامد شما بیشتر خواهد شد. شاگردهای شما مسلط بودن شما بر درس را درک خواهند کرد و ترمهای بعد هم با شما کلاس برخواهند داشت. پس قدم اول کار کردن روی خودتان و میزان تسلطی است که بر درس فیزیک دارید. قبل از کلاس درس را مرور کنید. مسائل را برای خودتان تحلیل کنید و در یک جمله به بلد بودن درس اکتفا نکنید بلکه کاملا مسلط باشید. در مرحله بعد روشهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. مطالعه مقاله
25 راهکار عملی و کاربردی برای جذب شاگرد خصوصی و کسب درامد بالاتر از تدریس خصوصی در این زمینه کاملا مفید و موثر است. یکی از راهکارهای جذب شاگرد و فعالیت در زمینه تدریس فیزیک درج اگهی تدریس در ایران مدرس (همین سایت) به عنوان بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است (در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک کنید و پس از ثبت نام اگهی خودتان را ثبت نمائید). ایران مدرس تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس ثبت نامی دارد و بازدید آن در ایام امتحانات نزدیک به 30000 بازدید در روز خواهد بود. عبارتهای تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی فیزیک دانشگاهی، تدریس خصوصی فیزیک هالیدی، معلم خصوصی فیزیک و ... را در گوگل جستجو کنید. ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل و در صدر نتایح خواهید دید. بنابراین اگر در این وب سایت تبلیغات تدریس خصوصی فیزیک را ثبت کنید، متقاضیان تدریس فیزیک به راحتی از طریق گوگل به سمت آگهی شما هدایت می شوند. ثبت آگهی تدریس در ایراان مدرس رایگان است و فقط در صورت تمایل می توانید با پرداخت هزینه مناسبی آن را ویژه کرده و بازدهی تبلیغات خودتان را افزایش دهید. اگر می خواهید آگهی تدریس فیزیک شما موفق باشد حتما مطالعه مقاله عالی 20 عامل موثر و کلیدی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی پربازده را از دست ندهید.

برای موفقیت در تدریس خصوصی به صورت کلی و در تدریس فیزیک به صورت خاص باید در مرحله اول خودتان بر درسی که تدریس می کنید مسلط باشید. البته یک مرحله قبل از آن هم وجود دارد. اگر به درس فیزیک  علاقه دارید، فیزیک تدریس کنید. اگر فیزیک را دوس ندارید و به عنوان مثال به زیست یا عربی علاقه بیشتری دارید در زمینه تدریس خصوصی زیست و یا تدریس خصوصی عربی فعالیت کنید. بنابراین در مرحله اول باید بگوییم اگر به تدریس فیزیک علاقه دارید و از تدریس آن لذت می برید در این زمینه فعالیت کنید. تمامی افراد موفق به کار خودشان علاقه دارند. اگر به تدریس فیزیک علاقه داشته باشید حین تدریس هم لذت می برید و هم درآمد کسب می کنید. در مرحله دوم کاملا مسلط باشید. به صورت مداوم روی خودتان کار کنید و بهتر و بهتر شوید. روشهای تدریس موفق را آموزش ببینید و مطالب و خلاصه جزواتی برای شاگردهایتان تهیه کنید. در مرحله بعد خوب شاگرد جذب کنید. روشهای مختلف جذب شاگرد، تماس با آموزشگاهها و موسسات، تبلیغات تراکتی، روزنامه، تبلیغات در اینترنت و سایتهای تخصصی تبلیغات تدریس خصوصی مانند همین سایت (ایران مدرس)، ایجاد ارتباط با همکاران و .... را امتحان کنید. در نهایت سعی کنید شاگردهای خودتان را حفظ کنید و کلاسهای خودتان را آنقدر خوب و با کیفیت برگزار نمائید، که شاگردهای این ترم شما برای ترمهای بعد هم با شما تماس بگیرند. اگر عالی تدریس کنید و کاری کنید که شاگردهای شما عالی نتیجه بگیرند به تدریج معروف می شوید و شاگردهای شما بدون آنکه شما از آنها خواسته باشید، شما را به آشنایان، فامیلها و همکلاسی هایشان معرفی می کنند. برای کسب درامد بالا از تدریس خصوصی سعی کنید به هر ترتیبی که ممکن است شاگردهای خودتان را به نتیجه مطلوب برسانید.

با توجه به مطالب ارائه شده، برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی فیزیک متوسطه، کنکور و دانشگاه و کسب درآمد بالا از تدریس فیزیک باید در زمینه های مختلف مانند تسلط بر درس، جذب شاگرد، حمایت از شاگردهای خودتان و هدایت کردن آنها به سمت کسب نتیجه عالی و .... عملکرد خوبی داشته باشید. با درج آگهی تدریس فیزیک در همین سایت (ایران مدرس) به راحتی می توانید در زمینه تدریس خصوصی فیزیک فعالیت کنید و شاگرد جذب نمائید. برای مطالعه در زمینه قیمت تدریس خصوصی فیزیک این مقاله را بخوانید.

منبع: ایران مدرس


بازدید: 129
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات مطالب عمومی

جدیدترین مقالات مطالب عمومی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام