ایران مدرس>مقاله>مطالب عمومی>درآمد خودتان را از تدریس خصوصی افزایش دهید

درآمد خودتان را از تدریس خصوصی افزایش دهید

با استفاده از راهکارهای زیر می توانید درآمد خودتان را از تدریس خصوصی افزایش دهید.

1- آگهی تدریس خودتان را در همین وب سایت (ایران مدرس) ثبت کنید. وب سایت ایران مدرس بزرگترین سایت تدریس ایران است. با ثبت آگهی در این وب سایت آگهی شما در معرض دید بازدید کنندگان و متقاضیان تدریس قرار خواهد گرفت. برای گرفتن نتیجه بهتر آگهی خود را به حالت ویژه ثبت نمائید. بسیاری از مدرسینی که آگهی ویژه ثبت نموده اند، آگهی خودشان را برای بیش از 10 بار تمدید نموده اند.

2- با مطالعه موارد زیر سعی کنید آگهی خودتان را به صورت موثری ثبت کنید. اینکه عنوان آگهی را به چه شکلی بنویسید، چه عکسی برای آگهی خودتان انتخاب نمائید و در متن آگهی چه بنویسید بر روی تعداد شاگردهایی که جذب می کنید و درآمد شما از تدریس خصوصی تاثیر دارد.


 




درج آگهی تدریس با بیشترین بازدهی








3- خوب تدریس کنید. اگر جلسات تدریس موثر و موفقی داشته باشید شاگردهای ترم های قبل دوباره با شما تماس گرفته و حتی شما را به دیگران معرفی می کنند. به این ترتیب درآمد شما از تدریس افزایش می یابد. برای مطالعه در زمینه تدریس موفق بر روی موارد زیر کلیک نمائید.

 




چگونه مدرس موفقی باشیم و خوب تدریس کنیم؟








4- کار اضافه انجام دهید. به شاگردانتان نمونه سوال امتحانی، جزوات خلاصه و کتابهای آموزشی بدهید. کمی بیشتر در جلسات تدریس بمانید. پیگیر نتیجه گرفتن آنها باشید و برایتان موفقیت آنها مهم باشد. به این ترتیب از دیگران متمایز می شوید و پله های ترقی را طی می کنید.

منبع: ایران مدرس


بازدید: 509
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات مطالب عمومی

جدیدترین مقالات مطالب عمومی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام