ایران مدرس>مقاله>آموزش زبان>چگونه زبان انگلیسی را در مدت زمان کمتری بیاموزیم؟

چگونه زبان انگلیسی را در مدت زمان کمتری بیاموزیم؟

برای آموزش زبان انگلیسی در مدت زمان کوتاه باید بر روی یادگیری زبان تمرکز کنید. به این معنی که در تمام طول روز سعی کنید به شیوه های مختلف با آموزش زبان درگیر باشید.

حین رانندگی می توانید به نوار آموزش زبان انگلیسی گوش دهید و یا به کانالی از رادیو گوش دهید که مطالبش را به زبان انگلیسی ارائه می کند. اگر با دوستانتان به کلاسهای آموزش زبان انگلیسی می روید از هر فرصتی استفاده نموده و به انگلیسی حرف بزنید.

حتی اگر به یکدیگر اس ام اس می دهید نیز سعی کنید اس ام  اس را به زبان انگلیسی بنویسید. راهکار بعدی ای که وجود دارد شرکت در کلاسهای بحث آزاد است که در آنها موضوعی انتخاب شده و در رابطه با آن به زبان انگلیسی حرف زده می شود. بسیاری از آموزشگاهها در کنار کلاسهای معمولی آموزش زبان چنین کلاسهایی را نیز برگزار می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر موارد زیر را مطالعه کنید.


 برای آموزش زبان در مدت زبان کمتر فیلم های انگلیسی ببینید. در کلاسهای تدریس خصوصی آموزش زبان شرکت کنید (برای مشاهده مدرسین خصوصی زبان به پایین همین مطلب مراجعه کنید). هر جا توریستی دیدید فرصت را مغتنم شمرده و با او حرف بزنید. مرور و یادآوری مداوم لغات و گرامر زبان را نیز فراموش نکنید. برای آموزش گرامر زبان جزوات زیر می تواند مفید باشد.

منبع: ایران مدرس


بازدید: 958
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
محل تبلیغات شما- ایران مدرس

پر بیننده ترین مقالات آموزش زبان

جدیدترین مقالات آموزش زبان

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام