ایران مدرس>مقاله>مطالب عمومی>چگونه شاگرد جذب کنم؟

چگونه شاگرد جذب کنم؟

راهکارهای مختلفی به منظور جذب شاگرد وجود دارد که تعدادی از آنها در اینجا توضیح داده خواهد شد.

1- تماس با آموزشگاهها و ثبت نام به عنوان مدرس: در این حالت مقداری از هزینه جلسات تدریس به صورت درصدی به آموزشگاه پرداخت خواهد شد.

2- چاپ تراکت و چسباندن آن در جاهای پر عبور و مرور: در این حالت به منظور جذب شاگرد تبلیغات خود را در جاهای پر رفت و آمد نصب می کنید.

3- درج آگهی در روزنامه ها: در این روش در روزنامه های دارای بخش نیازمندیها (مانند راهنمای همشهری) می توانید آگهی خود را درج نموده و به صورت مستقیم شاگرد جذب کنید. در این روش در ابتدا باید هزینه ای بپردازید ولی مزیتی که دارد این است که درصدی به آموزشگاهها پرداخت نمی کنید.

4- ایجاد وبلاگ و تبلیغات برای خودتان: در این حالت وبلاگی ساخته و توانمندیها و دروسی را که تدریس می کنید معرفی می نمایید. عیبی که این روش دارد این است که مدت زیادی طول می کشد تا وبلاگ شما توسط موتورهای جستجو شناخته شده و برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی در نتایج اولیه آنها نشان داده شود. ضمنا اگر با اصول بهینه سازی وبلاگ آشنا نباشید ممکن است از این طریق نتوانید شاگرد جذب نمایید.

5- درج آگهی در وب سایتهای اختصاصی تدریس خصوصی: به جرات می توان گفت وب سایت ایران مدرس (www.iranmodares.com) بهترین گزینه برای درج آگهی تدریس خصوصی است. در این حالت چون خود وب سایت ایران مدرس بهینه است به بهترین وجه شاگرد و یا متقاضیان تدریس خصوصی را به سمت آگهی شما می کشاند. ضمنا هزینه درج آگهی در ایران مدرس در مقایسه با روزنامه بسیار کمتر است. مطلب دیگر اینکه در روزنامه کادر محدودی در اختیار شما قرار می گیرد و توضیحات چندانی در جهت جذب شاگرد نمی توانید ارائه بدهید. در حالتی که آگهی خود را در وب سایت درج کنید عکس و توضیحات مفصل را در جهت متقاعد کردن متقاضیان تدریس می توانید به آگهی خود اضافه نمائید.


چرا در ایران مدرس آگهی درج کنم؟

به جرات می توان گفت که وب سایت ایران مدرس در حال حاضر بزرگترین و پر بازدیدترین وب سایتی است که به صورت اختصاصی به بحث تدریس خصوصی پرداخته است. این وب سایت بیش از 5900 مدرس و 33000 عضو ثبت نامی دارد.

وب سایت ایران مدرس، در ایام امتحانات به صورت روزانه بین 10000 تا 15000 بازدید داشته و برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی ازجمله "تدریس خصوصی ریاضی"، "تدریس خصوصی شیمی"، "تدریس خصوصی فیزیک" و .... درصفحه اول موتورهای جستجو، ازجمله گوگل نمایش داده می شود. به عبارت دیگر، این وب سایت تقریبا برای تمامی عبارات شامل تدریس خصوصی از نظر موتورهای جستجو بهینه بوده و به بهترین وجه می تواند متقاضیان تدریس خصوصی را به سمت آگهی شما هدایت نماید.


موقعیت وب سایت ایران مدرس در موتور جستجوی گوگل (www.google.com)


همانطورکه میدانید محبوبترین و پراستفاده ترین موتور جستجو نزد کاربران ایرانی، گوگل است. موقعیت وبسایت ایران مدرس درنتایج جستجوی گوگل برای تعدادی از عبارتهای مرتبط با تدریس خصوصی که کاربران ممکن است با چنین عباراتی به دنبال پیداکردن مدرس مورد نظرشان باشند، در زیر ارائه شده است (فروردین 93).

تدریس خصوصی ریاضی - صفحه: اول - ردیف: هفتم
تدریس خصوصی فیزیک- صفحه: اول - ردیف: سوم
تدریس خصوصی شیمی صفحه: اول - ردیف: دوم
تدریس خصوصی شیمی دبیرستان صفحه: اول - ردیف: دوم و سوم
تدریس خصوصی شیمی در تهران صفحه: اول - ردیف: اول و دوم
تدریس خصوصی شیمی دانشگاه صفحه: اول - ردیف: اول
تدریس خصوصی ریاضی مهندسی - صفحه: اول - ردیف: دوم و سوم
تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل - صفحه: اول - ردیف: اول
تدریس خصوصی هندسه صفحه: اول - ردیف: اول و دوم
تدریس خصوصی حسابان صفحه: اول - ردیف: دوم و سوم
تدریس خصوصی زیست صفحه: اول - ردیف: دوم
تدریس خصوصی زیست در تهران صفحه: اول - ردیف: اول
تدریس خصوصی عربی صفحه: اول - ردیف: دوم
تدریس خصوصی ریاضیات گسسته: صفحه اول - ردیف دوم
و ...

نتایج بالا به خوبی موقعیت مناسب وب سایت ایران مدرس در موتور جستجوی گوگل را نشان می دهد.


مطلب دیگر اینکه وب سایت ایران مدرس بخشهای دیگری از جمله دانلود جزوه و نمونه سوال امتحانی، مقالات موفقیت در تحصیل، معرفی رشته های تحصیلی و دانشگاهها و همچنین اخبار دانشگاه را نیز دارد که از تمامی بخشهای مزبور برای قسمت تدریس خصوصی ورودی (بنر تبلیغاتی) وجود داشته و دانش آموزان و دانشجویان به قسمت تدریس خصوصی هدایت می شوند. این امر باعث افزایش بازدید آگهی ها و احتمال جذب شاگرد توسط شما می شود.

در وب سایت ایران مدرس، باپرداخت مبلغ مناسبی مشخصات ارتباطی شما (شماره همراه و ایمیل) درصفحه اصلی وب سایت، بخش تدریس خصوصی، نتایج جستجوهای انجام شده دروب سایت و همچنین در صدر لیست مدرسین در دروس تدریسی انتخابیتان نشان داده خواهد شد و متقاضیان تدریس خصوصی به صورت مستقیم می توانند با شما در ارتباط باشند.

تعداد زیادی از مدرسینی که هم اکنون در وب سایت ایران مدرس آگهی دارند، برای بار دوم و یا سوم است که آگهی خود را تمدید می کنند و این خود نشان دهنده موثر بودن درج آگهی در این وب سایت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش تعرفه واقع در بالای صفحه اصلی وب سایت ایران مدرس مراجعه نمائید.

بازدید: 11430
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
محل تبلیغات شما- ایران مدرس

پر بیننده ترین مقالات مطالب عمومی

جدیدترین مقالات مطالب عمومی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام