ایران مدرس>مقاله>آموزش زبان>بهترین قیمت کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی

بهترین قیمت کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی

اگر می خواهید کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی را با بهترین قیمت داشته باشید و از این کلاسها با قیمت مناسب و ارزان استفاده نمائید ادامه این مطلب را بخوانید.

- در همین سایت (ایران مدرس) لیست کاملی از مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی را می توانید مشاهده نمائید. با مشاهده لیست کامل مدرسین با هر قیمت و هزینه ای می توانید مدرس مرد نظر خودتان را پیدا کنید. برای مشاهده لیست مدرسین زبان بر روی عبارت تدریس زبان انگلیسی کلیک کنید.

- درست است که خوب است کلاسهای تدریس خصوصی زبان را با بهترین قیمت و با قیمت مناسب بتوانید هماهنگ کنید ولی به هر حال کیفیت کلاسها و نتیجه گرفتن خودتان را در اولویت اول قرار دهید. از بین مدرسین ثبت نامی سعی کنید کلاسهای تدریس خصوصی را با مدرسی هماهنگ کنید که رزومه و سابقه کاری خوبی دارد و می تواند شما را به نتیجه مطلوب برساند.

- عوامل مختلفی بر قیمت کلاسهای تدریس خصوصی در حالت کلی و قیمت کلاسهای خصوصی زبان در حالت خاص اثر می گذارد. برای مطالعه در این زمینه مقاله
هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی یا قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتی را مطالعه نمائید. قیمت کلاسها را در کنار رزومه مدرس ببینید و بعد قضاوت کنید.

- برای هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی زبان با بهترین قیمت سعی کنید با مدرسینی کلاس را هماهنگ کنید که به شما نزدیکتر هستند. به عنوان مثال اگر خودتان ساکن غرب تهران هستید بهتر است با مدرسی کلاسهای خصوصی زبان را هماهنگ کنید که ایشان هم ساکن غرب تهران است. به این ترتیب مسیر برای ایشان هم نزدیکتر بوده و هزینه کمتری مطالبه می کند.

- به منظور ارزانتر هماهنگ کردن کلاسهای زبان می توانید با یکی از دوستانتان به صورت نیمه خصوصی در این کلاسها شرکت کنید. اگر مدرس برای کلاس خصوصی زبان مبلغ 50 تومان را درخواست کند کلاس نیمه خصوصی را با 60 تومان برگزار خواهد کرد. بنابراین هر کدام از شما 30 تومان پرداخت خواهید کرد و این یعنی 40 درصد ارزانتر به نسبت کلاس خصوصی.

- مدرسین به تعداد جلسات بالای کلاسهای تدریس خصوصی تخفیف می دهند. اگر خودتان تعداد جلسه بالا لازم ندارید می توانید به مدرس زبان خودتان شاگرد جدید معرفی کنید و برای کلاسهای خودتان از ایشان تخفیف بگیرید. در نظر گرفتن همه ی موارد ذکر شده می تواند باعث شود کلاسهای انگلیسی را با بهترین قیمت داشته باشید.

- راهکار دیگری که برای صرفه جویی در هزینه ها وجود دارد این است که حین برگزاری کلاسهای خصوصی زبان خودتان هم فعالیت داشته باشید و درس بخوانید. به این ترتیب هم از نتیجه گرفتن خودتان مطمئن تر خواهید بود و هم تعداد جلسات کمتری لازم خواهید داشت و در نتیجه در نهایت مبلغ کمتری پرداخت می کنید.

با توجه به موارد ذکر شده برای هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی زبان با قیمت مناسب و ارزان راهکارهای مختلفی وجود دارد و اگر تمامی این موارد را در نظر داشته باشید با استفاده از کلاسهای زبان انگلیسی می توانید بهترین نتیجه را بگیرید و در عین حال هزینه مناسبی هم پرداخت کنید.

منبع: ایران مدرس


بازدید: 350
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
ریاضیات جامع کنکور تجربی 98
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات آموزش زبان

جدیدترین مقالات آموزش زبان

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام