ایران مدرس>مقاله>مطالب عمومی>تدریس خصوصی ریاضی و آموزش عمقی و پایه ای درس ریاضی

تدریس خصوصی ریاضی و آموزش عمقی و پایه ای درس ریاضی

با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی می توان این درس مهم را به صورت پایه ای و عمقی یاد گرفت. با استفاده از خدمات تدریس خصوصی ریاضی می توانید درس ریاضی را خوب یاد بگیرید و در امتحان ریاضی نمره عالی بگیرید.

تنها با شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی نمی توان ریاضی را خوب یاد گرفت ولی به هر حال شرکت در این کلاسها برای آموزش بهتر ریاضی می تواند مفید و موثر باشد. کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی فقط مخصوص دانش آموزان و دانشجویان ضعیف نیست و تمامی دانش آموزان و دانشجویان برای یادگیری بهتر ان می توانند از این کلاسها استفاده نمایند. اگر به عنوان مثال شما در ترمهای قبل در درس ریاضی نمره ای حدود 13 یا 14 گرفته اید با شرکت در این کلاسها می توانید 17 یا 18 و حتی 20 بگیرید. در هر سطح تحصیلی شرکت در کلاسهای تدریس ریاضی برای پیشرفت و ایجاد تغییرات مثبت می تواند موثر باشد. اگر در درس ریاضی ضعیف هستید هم باز هم نا امید نشوید، با استفاده از تجربه مدرسین فعال در زمینه آموزش خصوصی ریاضی به راحتی می توانید این درس را به خوبی یاد بگیرید. اگر ترمهای قبل در درس ریاضی افتاده اید و یا به زور 10 گرفته اید با شرکت در این کلاسها می توانید به تدریج پیشرفت کنید و در درس ریاضی قوی و قوی تر شوید.

همه ی درسها به اندازه خودشان مهم هستند و یادگیری آنها هم مهم می باشد. ولی به هر حال برای بسیاری از رشته ها درس ریاضی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در دوران ابتدایی و دبستان همه ی دانش آموزان باید ریاضی را بخوانند و در آن نمره خوبی بگیرند. در مقطع متوسطه برای اکثر رشته ها درس ریاضی مهم است. در رشته ریاضی فیزیک درس ریاضی حرف اول را می زند. در رشته تجربی یکی از مهمترین دروس است و در رشته های کاردانش و فنی حرفه ای و هنرستان هم یکی از درسهای مهم می باشد. در مقطع دانشگاهی نیز برای رشته های علوم پایه درس بسیار مهمی است و برای رشته های فنی مهندسی نیز درس حائز اهمیتی می باشد. مثلا در رشته مهندسی مکانیک دانشجویان ریاضی عمومی 1 و 2 ، ریاضیات دانشگاهی، معادلات دیفرانسیل، محاسبات عددی، ریاضی مهندسی و در مقطع ارشد ریاضی مهندسی پیشرفته را پاس می کنند. این تعداد درس ریاضی نشان دهنده میزان اهمیت آن است. در بسیاری از دروس تخصصی رشته های فنی مهندسی برای فهم دروس و همچنین برای بدست آوردن توانایی در حل مسائل و تمرینات بلد بودن ریاضی و معادلات دیفرانسیل و .... مهم است.

برای مشاهده لیست مدرسین که در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی و دبستان، ریاضیات تیزهوشان، ریاضیات متوسطه اول و دوم، ریاضی عمومی 1 و 2 دانشگاهی، ریاضیات تخصصی دانشگاهی و .... فعالیت دارند بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی مهندسی بر روی عبارت تدریس ریاضی مهندسی، برای مشاهده لیست مدرسین معادلات دیفرانسیل و محاسبات عددی هم بر روی عبارت تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل و تدریس خصوصی محاسبات عددی کلیک کنید. در سایت ایران مدرس (همین سایت) کاملترین لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس را می توانید مشاهده کنید. در این وب سایت تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس ثبت نام کرده و در زمینه آموزش خصوصی ریاضی و سایر دروس از ابتدایی تا دانشگاه و تدریس دروس کنکوری و .... فعالیت دارند. اگر مدرس ریاضی هستید هم می توانید اگهی تدریس خودتان را در همین سایت ثبت نمائید. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است.

همانطور که گفته شد، از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی برای آموزش پایه ای و عمقی درس ریاضی می توان استفاده کرد. در کلاسهای تدریس خصوصی چون تعداد شاگردهای کمتری حضور دارند و معمولا یک یا دو نفر شاگرد حضور دارند درس را بهتر می توان یاد گرفت. در بسیاری از مواقع اشکالاتی که در درس ریاضی وجود دارد به پایه های قبل بر می گردد. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه نمی توان سوالات ریاضی را از پایه ای قبل پرسید. وقت این کلاسها اصلا اجازه پرسیدن چنین سوالاتی را نمی دهد. اگر می خواهید درس ریاضی را عمقی یاد بگیرید باید تلاش کنید هیچ اشکالی برای شما باقی نماند. اتفاقا در کلاسهای خصوصی ریاضی می توان هر اشکالی را برطرف نمود. تعداد جلسات کلاسهای خصوصی ریاضی را خودتان تعیین می کنید. محل برگزاری و زمان برگزاری کلاسها و حتی مدرسی که می خواهید کلاسها را با ایشان داشته باشید را هم خودتان انتخاب می نمائید. بنابراین هیچ محدودیتی برای داشتن یک کلاس کامل و ایده ال ندارید. اگر از مدرس خصوصی ریاضی خودتان راضی نبودید می توانید مدرس دیگری را به جای ایشان جایگزین کنید. با این اوصاف، شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی در مقایسه با کلاسهای مدرسه و دانشگاه مزایای زیادی دارد و به بهترین شکل می تواند در موفقیت شما در امتحان ریاضی و کنکور ریاضی موثر باشد.

اگر می خواهید درس ریاضی را به صورت عمقی و پایه ای آموزش ببینید و ریاضی را مفهومی یاد بگیرید، فقط شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی کافی نیست. درس خواندن خودتان هم لازم است. شاید بدون شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی بتوانید ریاضی را خوب یاد بگیرید ولی بدون درس خواندن و حل تمرین و مسئله نمی توانید ریاضی را آموزش ببینید. برای آموزش ریاضی مطالعه و مرور، شرکت در کلاسهای مدرسه و دانشگاه، شرکت در جلسات تدریس خصوصی در صورت لزوم، حل تمرین و مسئله، حل کردن و بررسی مثالهای ارائه شده در متن کتاب درسی، درس خواندن در طول ترم، تلاش و پشتکار هم در طول ترم و هم در ایام امتحانات، حل نمونه سوالات امتحانی ترمهای گذشته و .... لازم است. بنابراین اگر دقت کرده باشید از بین موارد ذکر شده تدریس خصوصی هم فقط یک مورد است. کارهای دیگری هم برای موفقیت در ریاضی و آموزش عمقی و مفهومی آن لازم است. در همین سایت (ایران مدرس) علاوه بر بحث تدریس خصوصی مطالب آموزشی دیگری برای یادگیری بهتر درس ریاضی ارائه شده است. اگر می خواهید به صورت کاملا رایگان نمونه سوال امتحانی ریاضی، تست کنکور ریاضی، جزوه های آموزشی، حل تمرینات و مسائل درس ریاضی ششم، هفتم، هشتم، نهم، دهم، یاردهم و دوازدهم، ریاضیات دانشگاهی، معادلات و .... را دانلود نمائید بر روی عبارت دانلود جزوه و سوال ریاضی کلیک نمائید. مطالعه مقالات 
چگونه ریاضی را از پایه یاد بگیریم (25 نکته مهم آموزش موفق ریاضی) و آموزش پایه ای و صحیح ریاضی و فیزیک در زمینه آموزش عمقی و مفهومی و پایه ای درس ریاضی می تواند مفید و موثر باشد.

منبع: ایران مدرس


بازدید: 176
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
محل تبلیغات شما- ایران مدرس

پر بیننده ترین مقالات مطالب عمومی

جدیدترین مقالات مطالب عمومی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام