ایران مدرس>مقاله>مطالب عمومی>سایت مدرسین تدریس خصوصی ریاضی و آموزش ریاضی

سایت مدرسین تدریس خصوصی ریاضی و آموزش ریاضی

اگر در جستجوی سایت مدرسین تدریس خصوصی ریاضی و آموزش ریاضی هستید ...

اگر می خواهید برای یادگیری بهتر درس ریاضی از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی استفاده کنید ....

اگر در آموزش و یادگیری ریاضی اشکال دارید و یا نمی توانید تمرینهای ریاضی را به خوبی حل کنید ....

اگر می خواهید با مشاهده رزومه کاملا مدرسین تدریس ریاضی و مشاهده جزوات انها مدرس ریاضی مورد نظر خودتان را انتخاب کنید ....

در هر صورت، برای مشاهده لیست کامل مدرسین تدریس ریاضی در سایت حاضر (ایران مدرس) بر روی عبارت معلم خصوصی ریاضی کلیک کنید. پس از مشاهده لسیست مدرسین، بر روی عنوان آگهی هر کدام از مدرسین که کلیک نمائید، توضیحات کاملی ارائه می گردد. در ضمن، تعدادی از مدرسین جزوات آموزشی ارائه کرده اند که می توانید انها را دانلود کرده و استفاده کنید.

سایت ایران مدرس تا تیر 95 بیش از  13500 مدرس ثبت نامی دارد. تا مرداد 95 تعداد مدرسین ایران مدرس به نزدیک 14000 مدرس هم خواهد رسید. ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و در ایام امتحانات بازدید روزانه آن به 25000 بازدید در روز هم می رسد. ایران مدرس از نظر گوگل هم کاملا بهینه است. سایت ایران مدرس در نتایج جستجوی گوگل برای عبارتهای شامل "تدریس خصوصی" در صفحه اول نتایج قرار دارد.

اگر در آموزش و یادگیری ریاضی اشکال دارید تنها به استفاده از کلاسهای تدریس ریاضی بسنده نکنید. کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را در کنار جلسات تدریس مدرسه و دانشگاه داشته باشید. به عبارت دیگر، به امید جلسات تدریس خصوصی در مدرسه یا دانشگاه غیبت نکنید. مطلب دیگری که باید مد نظر داشته باشید این است که باز هم به امید کلاسهای خصوصی ریاضی حل تمرین و مسئله را کنار نگذارید. دروسی مانند ریاضی و فیزیک را بدون حل تمرین و مسئله نمی توان یاد گرفت. اگر 1000 جلسه کلاس تدریس خصوصی هم شرکت کنید ولی تمرین و مسئله حل نکنید نتیجه نخواهید گرفت. بنابراین حل تمرین و مسئله یکی از مهمترین پارامترها در یادگیری ریاضی است. کار دیگری که برای یادگیری بهتر ریاضی و سایر دروس می توان انجام داد این است که نمونه سوالهای امتحانی سالهای قبل را حل کنید و با نمونه سوالات امتحانی آشنا شوید. در وب سایت حاضر (ایران مدرس) نمونه سوالهای امتحانی زیادی برای دانلود رایگان ارائه شده است. با کلیک بر روی لینکهای زیر می توانید سوالهای امتحانی را دانلود کنید.


 علاوه بر سوالهای امتحانی ارائه شده، در ایران مدرس مقالات زیادی در رابطه با موفقیت در تحصیل، نحوه مطالعه، افزایش معدل و ... ارائه شده است. در ادامه تعدادی از این مقالات را مشاهده می کنید.
بازدید: 636
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات مطالب عمومی

جدیدترین مقالات مطالب عمومی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام