ایران مدرس>مقاله>مطالب عمومی>چگونه در کار تدریس و تدریس خصوصی موفق باشیم و درآمد بالایی کسب کنیم؟

چگونه در کار تدریس و تدریس خصوصی موفق باشیم و درآمد بالایی کسب کنیم؟

برای موفقیت در کار تدریس و تدریس خصوصی و کسب درآمد بالا از آن موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- خوب تدریس کنید و به تناسب آن هزینه مناسبی برای جلسات تدریس خودتان در نظر بگیرید. اگر خوب تدریس کنید جلسات تدریس شما ادامه دار خواهد بود و در ضمن شاگردهای شما، شما را به دوستان و آشنایانشان معرفی خواهند کرد. اگر خوب تدریس نکنید، همان جلسه اول شاگرد شما کل کلاسها را کنسل خواهد کرد. در حقیقت باید از خوب بالاتر بروید و عالی تدریس کنید. اگر می خواهید در کار تدریس موفق باشید باید به بهترین شکل ممکن تدریس کنید. جلسه اول تدریس با هر شاگردتان از همه ی جلسات مهمتر است. در جلسه اول تدریس با هر شاگرد جدید باید بهترین تدریس خودتان را ارائه نمائید.

2- خوب تبلیغ کنید و در سایت های آگهی تدریس معتبر (مثل همین سایت، ایران مدرس) تبلیغات خودتان را درج نمائید. سایت ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 20000 بازدید در روز می رسد. با درج تبلیغ تدریس در ایران مدرس آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد. بنابراین متقاضیان تدریس و تدریس خصوصی آگهی شما را دیده و با شما تماس خواهند گرفت. برای ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک کنید.

3- در صورت امکان جلسات تدریس را با هم ادغام نمائید. اگر بتوانید دو جلسه تدریس را به صورت یکجا برگزار نمائید وقت شما در مسیر رفت و برگشت کمتر تلف خواهد شد. البته هم باید شاگرد شما هم موافق باشد و هم در بین جلسات تدریس خصوصی استراحت مناسبی در نظر بگیرید تا بازدهی و کیفیت جلسات تدریس پایین نیاید.

4- به شاگردانتان بگوئید که شروع برگزاری جلسات تدریس را به ایام امتحانات موکول کنند. اگر کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم برگزار شود هم در کل ایام سال درآمد خواهید داشت، هم شاگردهای شما بهتر نتیجه خواهند گرفت و هم در ایام امتحانات هم به خود شما خیلی فشار نمی آید. اگر شاگردهایی از ترمهای قبل دارید و این ترم هم می خواهند با شما کلاس تدریس خصوصی داشته باشند، به آنها توصیه کنید که کلاسها را به ایام امتحانات موکول نکنند.

5- به تدریج کیفیت کارتان را بالا ببرید و به تناسب آن هزینه برگزاری جلسات تدریس را افزایش دهید. در هر کاری اگر جایگزین کردن شما سخت باشد، به صورت طبیعی درآمد شما بالاتر خواهد رفت. در کار تدریس هم اگر آنقدر خوب تدریس کنید که شاگردان شما احساس کنند که خیلی سخت است که مدرس دیگری مانند شما داشته باشند، حاضر خواهند بود مبلغ بالاتری را برای جلسات تدریس پرداخت نمایند. بنابراین، تا جایی که می توانید، کیفیت کار خودتان را بالا ببرید.

6- مطالعه مقالات زیر هم در زمینه موفقیت در تدریس و افزایش درامد از تدریس خصوصی و ... خالی از لطف نیست.


 
چگونه از تدریس و تدریس خصوصی درآمد بالایی کسب کنیم؟
منبع: ایران مدرس


بازدید: 435
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات مطالب عمومی

جدیدترین مقالات مطالب عمومی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام