ایران مدرس>مقاله>مطالب عمومی>چگونگی جذب شاگرد در زمینه تدریس خصوصی حسابداری

چگونگی جذب شاگرد در زمینه تدریس خصوصی حسابداری

در صورتیکه در زمینه تدریس خصوصی حسابداری و دروس تخصصی حسابداری به فعالیت مشغول هستید، این مطلب می تواند برای شما مفید باشد.

یکی از وب سایتهایی که به صورت اختصاصی به بحث تدریس خصوصی پرداخته و بیش از 5000 مدرس ثبت نامی دارد، وب سایت ایران مدرس (www.iranmodares.com) می باشد.

وب سایت ایران مدرس برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی حسابداری از جمله "تدریس خصوصی حسابداری صنعتی"، "تدریس خصوصی دروس حسابداری"، "تدریس خصوصی حسابداری مالی" و .... در صفحه اول موتورهای جستجو، از جمله گوگل، قرار داشته و بازدید روزانه حدود 10000 را دارد. به عنوان مثال، نتایج جستجوی گوگل برای تعدادی از عبارتهای مرتبط با تدریس خصوصی حسابداری را در زیر مشاهده می کنید. ستون اول عبارت مورد جستجو و ستونهای دوم و سوم صفحه و جایگاه وب سایت ایران مدرس در نتایج جستجو را نشان می دهد.

تدریس خصوصی حسابداری صفحه:1 جایگاه: 9

تدریس خصوصی حسابداری صنعتی صفحه:1 جایگاه: 3

تدریس خصوصی دروس حسابداری صفحه:1 جایگاه: 4

تدریس خصوصی دروس حسابداری صفحه:1 جایگاه: 7 و 8

تدریس خصوصی حسابداری در تهران صفحه:1 جایگاه: 1 و 2 و 3

آموزش خصوصی حسابداری صفحه:1 جایگاه: 5 و 6

تدریس خصوصی اصول حسابداری صفحه:1 جایگاه: 3

تدریس خصوصی حسابداری دولتی صفحه:1 جایگاه: 3 و 4 و 5

تدریس خصوصی حسابداری دانشگاهی صفحه:1 جایگاه:1

تدریس خصوصی حسابداری مالی صفحه: 1 جایگاه: 3

مدرس خصوصی حسابداری صفحه: 1 جایگاه: 1 و 2

همانطور که مشاهده می کنید، برای همه ی عبارتهای ارائه شده، وب سایت ایران مدرس در صفحه اول گوگل قرار دارد (این امر را خودتان می توانید امتحان کنید) و اگر شما در زمینه تدریس خصوصی حسابداری به فعالیت مشغول هستید، با درج آگهی در ایران مدرس کاملا در معرض دید متقاضیان تدریس حسابداری خواهید بود. برای بعضی از عبارتها که رقابت بین وب سایتهای مختلف برای کسب حتی یک جایگاه در صفحه اول گوگل بسیار شدید است وب سایت ایران مدرس 2 و یا 3 بار نمایش داده می شود و این نشان دهنده بهینه بودن این وب سایت از نظر موتورهای جستجو است.

درج آگهی در وب سایت ایران مدرس کاملا مفید،پر بازده و پاسخگو خواهد بود. تعداد زیادی از مدرسینی که در وب سایت ایران مدرس آگهی درج کرده اند، برای بار دوم، سوم و حتی چهارم است که آگهی خود را تمدید می کنند.

در وب سایت ایران مدرس، با پرداخت مبلغ مناسبی، مشخصات ارتباطی شما (شماره همراه و ایمیل) در صفحه اصلی وب سایت، بخش تدریس خصوصی، نتایج جستجوهای انجام شده در وب سایت و همچنین در صدر لیست مدرسین در دروس تدریسی انتخابیتان نشان داده خواهد شد و متقاضیان تدریس خصوصی حسابداری به صورت مستقیم می توانند با شما در ارتباط باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از مقدار تعرفه و همچنین نحوه قرار گرفتن در لیست مدرسین ویژه ایران مدرس به بخش تعرفه مراجعه نمایید.


تضمین جذب شاگرد

ما جذب شاگرد توسط شما با درج آگهی در وب سایت ایران مدرس را تضمین می کنیم. در صورتیکه تا پایان مهلت درج آگهی شاگرد جذب نکردید، آگهی شما را برای یک دوره دیگر تمدید می کنیم.


کلمات کلیدی: تدریس خصوصی حسابداری، تدریس حسابداری، چگونه شاگرد جذب کنیم، جذب شاگرد در زمینه حسابداری، استخدام تدریس خصوصی، آموزش خصوصی حسابداری، جذب شاگرد، چگونگی جذب شاگرد، درآمد تدریس خصوصی

بازدید: 1239
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
نظرات کاربران
زهره صفایی يکشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۴

سلام،من در سی ام ابان ثبت نام انجام دادم ولی هنوز در لیست قرار نگرفتم

افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات مطالب عمومی

جدیدترین مقالات مطالب عمومی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام