ایران مدرس>دانلود>جزوه>دانلود جزوه درسی دانشگاهی>دانلود خلاصه روابط و فرمول های درس کامپوزیت (مواد مرکب)

دانلود خلاصه روابط و فرمول های درس کامپوزیت (مواد مرکب)

دانلود خلاصه روابط و فرمول های درس کامپوزیت (مواد مرکب) در این بخش ارائه شده است. برای مشاهده خلاصه روباط درس کامپوزیت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اگر برای یادگیری بهتر درس کامپوزیت به استاد و معلم خصوصی نیاز دارید بر روی لینک تدریس خصوصی کامپوزیت کلیک نمائید تا لیست اساتید فعال در این زمینه را مشاهده کنید.

روابط ارائه شده شامل ثوابت مربوط به گرافیت اپوکسی می باشد. مدول یانگ، مدول برشی و نسبت پواسون گرافیت اپوکسی ارائه شده است. در ضمن روابطی که بین مولفه های ماتریس های سختی و نرمی با ثوابت مهندسی وجود دارد هم ارائه شده است. در ادامه در فایلی که ارائه شده می توانید روابط ماتریس های نرمی و سختی انتقال یافته را مشاهده کنید که در دستگاه مختصات کلی یا گلوبال کاربرد خواهد داشت. روابط تنش کرنش بر حسب صفحه میانی (خیز و انحنای آن) هم ارائه شده است. همانطور که می دانید در کامپوزیت های ماتریس های A ، B و D بسیار مهم هستند (این ماتریس ها ارتباط دهنده بارها و گشتاورهای خارجی با کرنش ها و انحناهای صفحه میانی هستند) و روابط ان هم در این فایل ارائه شده است. در نهایت روابط مربوط به خیز صفحات کامپوزیتی در دو حالت کلی و حالت ساده تر با فرض تغییر شکل استوانه ای برای صفحات دراز و باریک ارائه شده است. فایل مزبور 1 صفحه است ولی روابط مروبط به بحث کامپوزیت ها به صورت خلاصه در آن ارائه شده است.

منبع: ایران مدرس


بازدید: 41
برای دانلود فایل کلیک کنید (حجم فایل: 421 کیلو بایت)
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
محل تبلیغات شما- ایران مدرس

پر بیننده ترین دانلود جزوه

جدیدترین دانلود جزوه

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام