ایران مدرس>دانلود>زبان>دانلود گرامر و قواعد زبان>دانلود رایگان جزوه آموزش قواعد و گرامر زبان انگلیسی - اسم به عنوان توصیف کننده اسم Noun as modifier

دانلود رایگان جزوه آموزش قواعد و گرامر زبان انگلیسی - اسم به عنوان توصیف کننده اسم Noun as modifierدانلود رایگان جزوه آموزش قواعد و گرامر زبان انگلیسی با عنوان اسم به عنوان توصیف کننده اسم  Noun as modifier  - modify a noun with noun در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان جزوه آموزش قواعد و گرامر زبان انگلیسی با عنوان اسم به عنوان توصیف کننده اسم  بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اسم می توانند به عنوان توصیف کننده و معرف اسم دیگری که بلافاصله بعد از آن آمده است به کار رود.به عنوان توصیف کننده اسم اول یک مقدار بیشتر در مورد اسم دوم به ما اطلاعات می دهد. وقتی اسم به عنوان توصیف کننده به کار می رود به صورت مفرد می باشد.

برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی و آموزش خصوصی زبان انگلیسی، مدرسین تدریس مکالمه و گرامر قواعد انگلیسی، مدرسین آیلتس و تافل و زبان کنکور و ... بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید.

منبع: ایران مدرس (استفاده از مطالب با ذکر منبع لینکدار مجاز است).

عبارتهای کلیدی: گرامر زبان انگلیسی، سایت گرامر زبان انگلیسی، آموزش قواعد زبان، یادگیری قواعد زبان انگلیسی، modifier، modify، توصیف کننده اسم در انگلیسی، توصیف در انگلیسی


بازدید: 902
برای دانلود فایل کلیک کنید (حجم فایل: 412 کیلو بایت)
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
محل تبلیغات شما- ایران مدرس

پر بیننده ترین دانلود زبان

جدیدترین دانلود زبان

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام