تازه های کتاب
صفحه کنونی: معرفی کتاب آموزش نرم افزار COMSOL Multiphysics

آموزش نرم افزار COMSOL Multiphysics

مولف: ---
مترجم: دكتر بهروز ميرزايي و مهندس مصطفي علي پاشايي
انتشارات: حق شناس
معرفی شده توسط: مصطفي علي پاشايي

با توجه به تفاوت آشكار نسخه‌هاي مختلف اين نرم‌افزار و وجود نداشتن كتاب آموزشي مناسب در اين زمينه، كتاب حاضر می‌کوشد علاوه بر آشنایی مخاطب با محيط نرم‌افزار3.5 COMSOL Multiphysics، به حل مثال‌هايي در نسخه 4.2 اين نرم‌افزار بپردازد و تفاوت فضای کاری اين دو نسخه را نشان دهد.

در فصل اول، مقدمه‌اي بر نرم‌افزار و چگونگي كار با منوها و پنجره‌هاي مختلف اين نرم‌افزار ارایه شده است.

در فصل دوم، مدل‌سازي فرآيندهاي مربوط به انتقال مومنتوم مورد بحث قرار گرفته است.

فصل سوم، به مدل‌سازي فرآيندهاي مربوط به انتقال جرم اختصاص دارد و در فصل چهارم، مدل‌سازي فرآيندهاي مربوط به انتقال حرارت آموزش داده شده است.

فصل پنجم به‌عنوان يك فصل كامل و مجزا در مورد مدلسازي پيل سوختي پليمري، از ويژگي‌هاي برتر اين كتاب است و دانشجوياني كه در اين زمينه فعاليت دارند مي‌توانند از اين فصل استفاده لازم را ببرند.

در فصل ششم نيز به مدل‌سازي راكتورهاي شيميايي با استفاده از نرم‌افزار COMSOL Reaction Engineering Lab پرداخته شده است. در نهايت براي تكميل بعضي از مباحث اشاره شده در كتاب سه پيوست به انتهاي كتاب اضافه شده است.

کتاب « آموزش نرم‌افزار COMSOL Multiphysics برای مهندسین شیمی» ترجمه دكتر بهروز ميرزايي و مهندس مصطفي علي پاشايي توسط انتشارات حق‌شناس در271 صفحه با شمارگان هزار و 100نسخه و به قیمت 12هزار تومان به بازار کتاب عرضه شده است.

بازدید: 6374
نظرات کاربران
حسینشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۰

من که نتونستم دانلودش کنم - پاسخ: در این وب سایت کتابها فقط معرفی می شوند.

افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این کتاب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
مروری بر اخبار کتاب
محل تبلیغات شما- ایران مدرس
مروری بر کتاب
پربیننده های کتاب
کلمات مرتبط

کتاب خواندنی کتاب پرفروش کتاب جالب کتاب روانشناسی کتاب موفقیت کتاب پولدار شدن دانلود کتاب خلاصه کتاب کتاب خلاصه شده چکیده کتاب کتاب خلاصه شده دانلود رایگان کتاب تاریخی کتاب مذهبی معرفی کتاب آشنایی با کتاب اخبار کتاب موسسه کتاب نمایشگاه کتاب کتاب اول کتاب برتر انتشارات کتاب کتاب درسی کتاب غیر درسی جستجوی کتاب کتاب برایان تریسی کتاب ثروتمند شدن

کد قرار دادن بنر ایران مدرس در سایت شما
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
اینستاگرام ایران مدرس
فیس بوک ایران مدرس
آپارت ایران مدرس
لینکدین
تلگرام ایران مدرس