صفحه کنونی: اخبارسایر اخبار

سایر اخبار


در این بخش اخبار مرتبط با تدریس اجباری مدیران مدارس، انتقال معلمان و تعین تکلیف حق التدریسی ها و ... ارائه می گردد. معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از لغو 6 ساعت تدریس هفتگی اجباری مدیران مدارس ابتدایی خبر داد.
....

بازدید: 684

مهلت ثبت‌نام ازدواج دانشجویی تا ۸ دی‌ تمدید شد - به گزارش خبرنگار مهر، مهلت ثبت نام نوزدهمین مراسم ازدواج دانشجویی تا ۸ دی ماه تمدید شد و سایت ازدواج دانشجویی به آدرس ezdevajnahad.ir  برای تعیین کاروان ها از ۲۸ آذرماه باز می‌شود. پیش بینی می شود که ۳۵۰۰۰ زوج در ۳۳ کاروان در نوزدهمین مراسم ازدواج دانشجویی شرکت کنند.

....

بازدید: 1364

آخرین و جدیدترین اخبار صدور حکم رتبه‌بندی برای معلمان و وضعیت رتبه‌بندی معلمان در این بخش ارائه شده است. برای مطالعه آخرین و جدیدترین اخبار صدور حکم رتبه‌بندی برای معلمان و وضعیت رتبه‌بندی معلمان ادامه این مطلب را بخوانید.

....

بازدید: 1633

کابوس نمره مردودی که سالیان سال خواب را بر دانشجو و دانش آموز حرام کرده بود اکنون با تصویب یک مصوبه پایان یافت، مصوبه ای که هدف وزارت علوم از تصویب آن تعبیر یک رویای شیرین برای کابوس نمره مردودی بود، تعبیری که اختلاف نظر درباره آن بسیار است.

....

بازدید: 879

مشکلات معیشتی معلمان، مربوط به این روزها نیست و کلافی است که چندین سال است به هم پیچیده و دولت‌ها در کسب رضایت معلمان و ارتقای وضعیت معیشتی آنها به توفیقات قابل توجهی دست پیدا نکرده‌اند.

....

بازدید: 738

اخبار جدید مرتبط با رتبه‌بندی معلمان، باشگاه معلمان نویسنده و وضعیت معیشتی معلمان در این بخش ارائه می گردد.

....

بازدید: 819

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: معلم رابط تخصصی استثنایی برای مشاوره به معلمان در مدارس حضور می یابد.

....

بازدید: 396

جزییات تغییرات سیستم آموزشی مدارس در سال 94

....

بازدید: 1421

ارائه طرح دو فوریتی نظام رتبه بندی معلمین به مجلس پس از اتمام رسیدگی به بودجه

....

بازدید: 2120

وام بانک ملی به فرهنگیان تا پایان اسفند - مدیر کل تعاون و پشتیبانی آموزش و پرورش از همکاری خوب بانک ملی و ارائه تسهیلات به فرهنگیان تا پایان اسفند ماه سال جاری خبر داد.

....

بازدید: 914

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه ثبت نام اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان از 10 اسفندماه آغاز می شود اظهار کرد: امسال معلمان خودشان تکالیف عید نوروز را برای دانش آموزان معین می‌کنند و پیک نوروزی به روال سابق نداریم.

....

بازدید: 427

تمدید مهلت ثبت‌نام جذب اعضای هیات علمی تا دوم اسفند - رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی از تمدید مهلت ثبت‌نام در جذب اعضای هیات علمی تا ساعت 24 یکشنبه دوم اسفندماه خبر داد.

....

بازدید: 425

آخرین اخبار در رابطه با افزایش حقوق و عیدی فرهنگیان در این بخش ارائه می گردد.

....

بازدید: 1288

7000مدرس گروه معارف دارای مجوزتدریس هستند/ احتمال ارائه دروس معارف در ارشد و دکتری ....

بازدید: 323

مسئول ستاد ازدواج دانشجویی دانشگاه‎های لرستان: بانک‌های لرستان به زوج‌های دانشجو وام خرید کالا پرداخت می‌کنند. ....

بازدید: 297

صفحه 1 از 180
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران
مروری بر اخبار
پر بیننده های اخبار
کلمات مرتبط

اخبار دانشگاه آزاد خبر استخدامی دانشگاه دولتی اخبار استخدامی کنکور سراسری خبر استخدام دانشگاه پیام نور اخبار دانشگاه غیرانتفاعی اخبار آگهی استخدام علمی کاربردی خبرهای کنکور دکتری اخبار استخدام کارشناسی ارشد کنکور کارشناسی ناپیوسته خبرهای استخدام اخبار آزمون استخدامی اخبار آزمون دکتری اخبار جذب هیات علمی استخدام کنکور ارشد عتبات عالیات

کد قرار دادن بنر ایران مدرس در سایت شما
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
اینستاگرام ایران مدرس
فیس بوک ایران مدرس
آپارت ایران مدرس
لینکدین
تلگرام ایران مدرس