صفحه کنونی: دانلود

به علت حجم خعلی کمی که این سایت برای آپلود جزوات گذاشته، ما فایل پی دی اف سمینار رو زدیم له و لوردش کردیم ک بشه زیر 500 کیلوبایت. ....

بازدید: 9

شامل: حرکت در یک و دو بعد- حرکت پرتابی- سقوط ازاد- دینامیک- قوانین نیوتن

بازدید: 36

نمونه سوال زبان پایه چهارم دبیرستان در این بخش برای دانلود قرار داده شده است. برای دانلود نمونه سوال زبان پایه چهارم دبیرستان بر روی لینک زیر کلیک کنید.
....

بازدید: 238

در این بخش نمونه سوال امتحانی زبان سال سوم دبیرستان برای دانلود قرار داده شده است. به منظور دانلود نمونه سوال امتحانی زبان سال سوم دبیرستان بر روی لینک زیر کلیک کنید.
....

بازدید: 102

دانلود رایگان سوالات فیزیک سال سوم رشته ی تجربی در این بخش ممکن شده است. به منظور دانلود رایگان سوالات فیزیک سال سوم رشته ی تجربی بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

....

بازدید: 198

سوالات چهارگزینه ای فصل دوم علوم پنجم دبستان مخصوص تیزهوشان(فصل دوم :تاریخچه ی زمین) در این بخش برای دانلود قرار داده شده است. برای دانلود سوالات چهارگزینه ای فصل دوم علوم پنجم دبستان بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
....

بازدید: 72

سوالات چهارگزینه ای فصل دوم علوم پنجم دبستان مخصوص تیزهوشان(فصل دوم :تغییرات مواد) در این بخش برای دانلود قرار داده شده است.
....

بازدید: 63

تست های کنکور زبان فارسی 3 همراه با کلید پاسخ آنها در این بخش برای دانلود قرار داده شده است. برای دانلود تست های کنکور زبان فارسی 3 بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
....

بازدید: 83

در این بخش سوالات چهارگزینه ای و تست های  فصل دوم (مبحث بخش پذیری) ریاضی پنجم دبستان(مخصوص تیز هوشان) همراه با کلید پاسخ آنها برای دانلود قرار داده شده است.
....

بازدید: 56

در این بخش سوالات چهارگزینه ای و تست های  فصل اول (اعداد طبیعی) ریاضی پنجم دبستان (مخصوص تیز هوشان) همراه با کلید پاسخ آنها برای دانلود قرار داده شده است.
....

بازدید: 57

در این فایل یک سری نمونه سوال امتحان فیزیک اول دبیرستان خردادماه 1393 قرار داده شده است.

بازدید: 1701

در این فایل یک نمونه سوال از امتحان فیزیک اول دبیرستان مربوط به خردادماه 1392 قرار داده شده است

بازدید: 1076

سوالات تستی power point (پاورپوینت) در این بخش برای دانلود قرار داده شده است. نرم افزار پاورپوینت یکی از نرم افزارهای کاربردی بوده و با پاسخ به سوالات پاورپوینت تستی ارائه شده می توانید میزان تسلط خود بر این نرم افزار را محک بزنید.
....

بازدید: 213

سوالات تستی برنامه سازی 2 سال سوم کامپیوتر در این بخش برای دانلود قرار داده شده و از طریق لینک زیر قابل دسترس است. سوالات امتحانی درسهای دیگر سال سوم کامپیوتر در این وب سایت برای دانلود موجود است. برای دانلود این سوالات در پایین همین مطلب، مطالب مرتبط را مشاهده نمائید.
....

بازدید: 91

دانلود سوالات آزمون مبانی رایانه سال سوم ریاضی فیزیک در این بخش ممکن است. برای دانلود سوالات آزمون مبانی رایانه سال سوم ریاضی فیزیک بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
....

بازدید: 164

صفحه 1 از 113
پربیننده های دانلود
کلمات مرتبط

دانلود جزوه دبیرستان دانلود جزوه دانشگاهی جزوه ریاضی دانلود نمونه سوال امتحانی دبیرستان دانشگاهی دانلود تست کنکور تست کنکور 91 دانلود جزوه رایگان جزوات مبحثی جزوه خلاصه شده سوالهای امتحانی دانلود نمونه سوال امتحانی خرداد سوالات امتحانی شهریور سوال امتحانی دی ماه جزوه

کد قرار دادن بنر ایران مدرس در سایت شما
ثبت بنر در ایران مدرس