ایران مدرس>دانلود>بانک سوالات>دانلود نمونه سوالات دانشگاهی>دانلود نمونه سوال امتحانی درس کامپوزیت (مواد مرکب) رشته مهندسی مکانیک

دانلود نمونه سوال امتحانی درس کامپوزیت (مواد مرکب) رشته مهندسی مکانیک

دانلود نمونه سوال امتحانی درس کامپوزیت (مواد مرکب) رشته مهندسی مکانیک در این بخش ارائه شده است. برای دانلود نمونه سوالات به لینکی که در پایین قرار دارد مراجعه کنید و برای دانلود فرمول ها و روابط مرتبط با این نمونه سوالات بر روی لینک دانلود خلاصه روابط و فرمول های درس کامپوزیت (مواد مرکب) کلیک کنید.

اگر برای یادگیری بهتر درس کامپوزیت به استاد و معلم خصوصی نیاز دارید بر روی لینک تدریس خصوصی کامپوزیت کلیک نمائید تا لیست اساتید فعال در این زمینه را مشاهده کنید.

در سوال اول یک لمینت متقارن ارائه شده و خواسته شده است که کرنش ها و انحناهای صفحه میانی، تنش های کلی و محلی برای هر لایه و سهم تحمل نیروی هر لایه بدست آید. در سوال دوم برای یک صفحه مستطیلی تحت بار فشاری با تکیه گاههای ساده محاسبه خیز و گشتاورهای ماکزیمم از دو روش مورد نظر است. در سوال بعدی در رابطه با نحوه محاسبه خیز برای لمینت های غیرمتقارن پرسشی مطرح شده است و در نهایت در آخرین سوال از معیارهای خستگی مربوط به چند لایه ها سوال شده است.

منبع: ایران مدرس


بازدید: 54
برای دانلود فایل کلیک کنید (حجم فایل: 546 کیلو بایت)
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
محل تبلیغات شما- ایران مدرس

پر بیننده ترین دانلود بانک سوالات

جدیدترین دانلود بانک سوالات

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام