صفحه کنونی: اخبار اخبار کنکور مصاحبه اختصاصی با غزاله تفاق رتبه پنج رشته تجربی کنکور سراسری 91 (مرداد 91)

مصاحبه اختصاصی با غزاله تفاق رتبه پنج رشته تجربی کنکور سراسری 91 (مرداد 91)

رتبه پنج رشته تجربی کنکور سراسری عامل ارتباط با خدا و ایمان را مهمترین و کلیدی ترین رمز موفقیت خود دانست.

غزاله تفاق در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: عامل ارتباط با خدا و ایمان و اعتقاد به اینکه خداوند پاداش تلاش من را به بهترین شکل خواهد داد، باعث شد تا با علاقه درس بخوانم و مدرسه و معلمان نیز همیشه در موفقیت دانش آموز نقش انکار ناپذیری دارند.

وی همراهی خانواده در ایام کنکور را بسیار خوب توصیف کرد و افزود: خانواده با ایجاد محیط مناسب برای درس خواندن و فراهم کردن تمامی امکانات لازم به من بسیار کمک کردند و پدرم برای من روشن کرده بودند که هر خواسته ای را اول باید از خدا بخواهیم و به لطف خداوند باید امیدوار باشیم.

تفاق با اشاره به اهمیت امید و توکل به خدا عنوان کرد: تجربه کردم زمانی که بیشترین موفقیت را در زندگی به دست می آوردم، زمانی بود که آن را فقط از خداخواسته بودم و به لطف او امید داشتم.

وی بیان کرد: سعی می کردم بیشتر وقت خود را به مطالعه دروس بپردازم و زیاد در بحث المپیادها و موارد جانبی درگیر نشدم.

تفاق همچنین بیان داشت: انسان نباید تک بعدی فکر کند و جنبه های مهم زیادی در زندگی وجود دارد که باید به آن توجه داشت من نیز موفقیت در کنکور را یک قسمت از زندگی خود می دانم چراکه موفق شدن در کنکور به پایان راه رسیدن نیست بلکه افق های تازه ای در برابر انسان گشوده می شود.

حائز رتبه پنج تجربی در کنکور سراسری افزود: انس با قرآن و تفسیر آیات آن را بسیار مهم و تاثیرگذار دانست و گفت: انس با قرآن یکی از بهترین مواردی است که انسان را به آرامش می رساند و شاید بتوان گفت قابل مقایسه با سایر فاکتورها نیست.

وی در خصوص علاقه خود به مطالعه اظهار داشت: علاقه من به مطالعه به سالهای اول دبستان بر می گردد و به مطالعه کتب شهید مطهری علاقه زیادی دارم چرا که فکر می کنم حرف آنها به زمان خودشان محدود نبوده است و الان هم می تواند راهگشای امور ما باشد.

تفاق تاکید کرد: در صورتی که علاقه به تحصیل وجود داشته باشد، فرد باید ابتدا هدف خود را تعیین کند و بعد از آن با جدیت تمام به مطالعه دروس بپردازد و به خداوند امید داشته باشد.

غزاله تفاق بعد از موفقیت خود در کنکور سراسری به عنوان نخبه معرفی شد.

کلمات کلیدی: غزاله تفاق، مصاحبه با رتبه برتر کنکور، مصاحبه با رتبه پنج رشته تجربی کنکور سراسری 91، رتبه برتر کنکور 91، گفتگو با رتبه برتر کنکور سراسری 91

بازدید: 2949
نظرات کاربران
فائزه آدينه ۱۱ امرداد ۱۳۹۲ - ۰۱:۴۴

افرین غزاله یزد رو سربلند کردی بهت تبریک میگم عزیزم

افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران
مروری بر اخبار
پر بیننده های اخبار
کلمات مرتبط

اخبار دانشگاه آزاد خبر استخدامی دانشگاه دولتی اخبار استخدامی کنکور سراسری خبر استخدام دانشگاه پیام نور اخبار دانشگاه غیرانتفاعی اخبار آگهی استخدام علمی کاربردی خبرهای کنکور دکتری اخبار استخدام کارشناسی ارشد کنکور کارشناسی ناپیوسته خبرهای استخدام اخبار آزمون استخدامی اخبار آزمون دکتری اخبار جذب هیات علمی استخدام کنکور ارشد عتبات عالیات

کد قرار دادن بنر ایران مدرس در سایت شما
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
اینستاگرام ایران مدرس
فیس بوک ایران مدرس
آپارت ایران مدرس
لینکدین
تلگرام ایران مدرس