صفحه کنونی: اخبار اخبار کنکور زمان دقیق برگزاری کنکور 97 رشته تجربی، انسانی، ریاضی، زبان و هنر

زمان دقیق برگزاری کنکور 97 رشته تجربی، انسانی، ریاضی، زبان و هنر

زمان دقیق برگزاری کنکور 97 رشته تجربی، انسانی، ریاضی، زبان و هنر در این بخش ارائه می شود.

به گزارش ایران مدرس و به نقل از سایت سازمان سنجش آزمون کنکور 97 گروههاي آزمايشي علوم رياضي و فني و علوم انساني در صبح پنجشنبه مورخ 97/04/07، داوطلبان گروه آزمايشي هنر در بعدازظهر پنجشنبه مورخ 97/04/07، داوطلبان گروه آزمايشي علوم تجربي در صبح جمعه مورخ 97/04/08 و داوطلبان گروه آزمايشي زبانهاي خارجي در بعدازظهر جمعه مورخ 97/04/08 در 375 شهرستان و بخش مختلف كشور برگزار می گردد.

دانش اموزان برای اینکه بتوانند در کنکور بهترین نتیجه را بگیرند باید سعی کنند در هفته ها و روزها آخر مانده به کنکور روی جمع بندی کار نمایند. استفاده از کلاس های تدریس خصوصی کنکور و در کنار داشتن یک معلم خصوصی خوب که رزومه و سوابق تدریس خوبی داشته باشد در روزهای آخر می تواند کمک کننده باشد. معمولا توصیه می شود که در روزهای آخر منتهی به کنکور مطالب جدیدی خوانده نشود. در این ایام باید بیشتر روی جمع بندی و رفع اشکال کار کرد. یک روش خوب این است که هر روز و یا هر دو روز یک بار یکی از کنکورهای سال های گذشته را کار کرد. با مشخص شدن زمان برگزاری کنکور 97 دانش آموزان و دانشجویان می توانند برنامه ریزی دقیق تری برای روزهای پایانی خودشان داشته باشند. یک دو روز مانده به کنکور بهتر است دانش اموزان به خودشان استراحت ذهنی بدهند و خیلی درس نخوانند. با توکل به خدا و با اطمینان به خود تمامی دانش اموزان می توانند متناسب با دانسته های خودشان در کنکور نتیجه خوبی بگیرند. مهم است که در جلسه کنکور هم دانش آموزان کار غیر عادی و عجیب غریبی انجام ندهند و اگر در آزمون های آزمایشی روندی را در نظر گرفته اند همان روند را ادامه دهند. به عنوان مثال لازم نیست به تمامی سوالات کنکور پاسخ داده شود و فقط بهتر است مواردی پاسخ داده شود که دانش اموز خوب بلد است.


بازدید: 63
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
محل تبلیغات شما- ایران مدرس
مروری بر اخبار
پر بیننده های اخبار
کلمات مرتبط

اخبار دانشگاه آزاد خبر استخدامی دانشگاه دولتی اخبار استخدامی کنکور سراسری خبر استخدام دانشگاه پیام نور اخبار دانشگاه غیرانتفاعی اخبار آگهی استخدام علمی کاربردی خبرهای کنکور دکتری اخبار استخدام کارشناسی ارشد کنکور کارشناسی ناپیوسته خبرهای استخدام اخبار آزمون استخدامی اخبار آزمون دکتری اخبار جذب هیات علمی استخدام کنکور ارشد عتبات عالیات

کد قرار دادن بنر ایران مدرس در سایت شما
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
اینستاگرام ایران مدرس
فیس بوک ایران مدرس
آپارت ایران مدرس
لینکدین
تلگرام ایران مدرس