صفحه کنونی: اخبار اخبار زبان معلمان انگلیسی صاحب «کالج تدریس» می‌شوند

معلمان انگلیسی صاحب «کالج تدریس» می‌شوند

دولت انگلیس قصد دارد به منظور بهبود استانداردهای حرفه تدریس، کالج‌های تربیت معلم راه‌اندازی کند.

به گزارش سرویس آموزش و پرورش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، «نیکی مورگان» وزیر آموزش و «دیوید لاوز» وزیر مدارس انگلیس اعلام کردند: در طرح جدید، یک گروه حرفه‌ای و متخصص به آموزگاران این امکان را می‌دهند تا استانداردهای موردنظر خود را در اختیار اعضای این گروه قرار دهند و این گروه بتواند رهبری ارتقای مهارت‌ها و توانایی‌های حرفه‌ آموزش را در دست بگیرند. بنابر اعلام آنها، بسیاری از شاغلان در بخش تدریس سال‌هاست از نیاز جدی به یک کالج تربیت معلم خبر می‌دهند. این در حالیست که هنوز یک گروه متخصص در این زمینه وجود ندارد.

این دو وزیر در ادامه گفتند: در میان تمام مشاغل،‌ اینکه حرفه تدریس هنوز از نداشتن چنین سازمانی رنج می‌برد،‌ اتفاق نادری محسوب می‌شود. اما امروز حمایت خود را برای ایجاد یک کالج مستقل تربیت معلم اعلام می‌کنیم که این کالج می‌تواند حرفه آموزگاری را رو به جلو برده و اعتبار این حرفه را مانند مشاغلی نظیر پزشکی و حقوق بالا برد.

به گزارش ایسنا به نقل از گاردین، با این حال ایده شکل گیری یک گروه متخصص با استقبال محتاطانه بخش آموزش انگلیس مواجه شده و این بدین معناست که تبدیل حرفه تدریس به یک فعالیت حرفه‌ای بدون چالش نیست.

مورگان و لاوز در پایان افزودند: ارائه بهترین مدارس و شیوه آموزشی برای موفقیت طرح‌های اقتصادی بلند مدت دولت انگلیس بسیار حیاتی است و در این بین معلمان نقش بسیار مهمی دارند.

بازدید: 562
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
محل تبلیغات شما- ایران مدرس
مروری بر اخبار
پر بیننده های اخبار
کلمات مرتبط

اخبار دانشگاه آزاد خبر استخدامی دانشگاه دولتی اخبار استخدامی کنکور سراسری خبر استخدام دانشگاه پیام نور اخبار دانشگاه غیرانتفاعی اخبار آگهی استخدام علمی کاربردی خبرهای کنکور دکتری اخبار استخدام کارشناسی ارشد کنکور کارشناسی ناپیوسته خبرهای استخدام اخبار آزمون استخدامی اخبار آزمون دکتری اخبار جذب هیات علمی استخدام کنکور ارشد عتبات عالیات

کد قرار دادن بنر ایران مدرس در سایت شما
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
اینستاگرام ایران مدرس
فیس بوک ایران مدرس
آپارت ایران مدرس
لینکدین
تلگرام ایران مدرس