صفحه کنونی: اخبار اخبار دانشگاه طرح جامع دانشگاه محقق اردبیلی تدوین می‌شود

طرح جامع دانشگاه محقق اردبیلی تدوین می‌شود

رییس دانشگاه محقق اردبیلی از تدوین طرح جامع دانشگاه خبر داد.

دکتر گودرز صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» ایسنا در اردبیل، گفت: طرح جامع دانشگاه با هدف ارتقا در فضای فیزیکی و کادر علمی و اداری تدوین می شود و به همین منظور نیز چارت تشکیلاتی و نقشه توسعه فیزیکی و مکان یابی سایت دانشگاه، در حال طراحی است.

وی خاطرنشان کرد: طی نیمسال دوم تحصیلی، سطح علمی 12 نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی از استادیاری به دانشیاری ارتقا یافت و این امر موجب شد تا دانشگاه در سطح کشور در زمینه تولید علم و فناوری در جایگاه مناسبی قرار بگیرد.

صادقی از ارتقای علمی دو نفر از اعضا هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی به درجه «استاد تمام» خبر داد و تصریح کرد: در حال حاضر شش نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه، در سطح علمی پرفسوری، مشغول به تدریس هستند.

وی به افتتاح نخستین پارک علم و فناوری واحد رشد اردبیل به همت دانشگاه محقق اردبیلی اشاره کرد و گفت: این مرکز رشد، با هدف حمایت از دانشجویان کارآفرین و خلاق در زمینه های نوین راه اندازی می شود.

رییس دانشگاه محقق اردبیلی از مشارکت دانشجویان و استادان در انتخاب رؤسای دانشکده ها خبر داد و افزود: انتخابات و صدور حکم در شش دانشکده انجام شده و در دانشکده علوم کامپیوتر و ریاضی نیز بزودی انتخابات برگزاری می‌شود.

صادقی در خاتمه با تاکید بر لزوم توجه به رفاه دانشجویان، بیان کرد: برای دانشجویان دکتری از مهر ماه امسال خوابگاه دولتی و امکان اشتغال پاره وقت در سایت دانشگاه در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام

بازدید: 260
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
محل تبلیغات شما- ایران مدرس
مروری بر اخبار
پر بیننده های اخبار
کلمات مرتبط

اخبار دانشگاه آزاد خبر استخدامی دانشگاه دولتی اخبار استخدامی کنکور سراسری خبر استخدام دانشگاه پیام نور اخبار دانشگاه غیرانتفاعی اخبار آگهی استخدام علمی کاربردی خبرهای کنکور دکتری اخبار استخدام کارشناسی ارشد کنکور کارشناسی ناپیوسته خبرهای استخدام اخبار آزمون استخدامی اخبار آزمون دکتری اخبار جذب هیات علمی استخدام کنکور ارشد عتبات عالیات

کد قرار دادن بنر ایران مدرس در سایت شما
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
اینستاگرام ایران مدرس
فیس بوک ایران مدرس
آپارت ایران مدرس
لینکدین
تلگرام ایران مدرس