ایران مدرس>دانلود>زبان>دانلود گرامر و قواعد زبان>دانلود رایگان جزوه گرامر و قواعد زبان انگلیسی: ضمایر - ضمایر شخصی (personal pronoun)

دانلود رایگان جزوه گرامر و قواعد زبان انگلیسی: ضمایر - ضمایر شخصی (personal pronoun)

دانلود رایگان جزوه گرامر و قواعد زبان انگلیسی: ضمایر - ضمایر شخصی (personal pronoun) در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان جزوه گرامر و قواعد زبان انگلیسی: ضمایر - ضمایر شخصی (personal pronoun) بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی و آموزش خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت آموزش خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید.

منبع: ایران مدرس (استفاده از مطالب با ذکر منبع لینکدار مجاز است).

ضمایر شخصی به دو دسته ضمایر فاعلی و ضمایر مفعولی تقسیم می شوند. از ضمایر فاعلی می توان در جایگاه فاعل استفاده کرد و همواره حالت فعلی دارند. ضمایر مفعولی همواره حالت مفعولی دارند و مفعول جمله به حساب می روند. این ضمایر مفعولی گاهی با واسطه هستند و با حروف اضافه به کار می روند. ضمایر شخصی به جای اسم هایی قرار می گیرند که به مردم اشاره می کنند پس می توان آنها را جایگزین اسامی کرد البته ضمیر سوم شخص it می تواند به اشیا یا حیوان نیز دلالت داشته باشد.

عبارتهای کلیدی: ضمیر، ضمیر در زبان انگلیسی، انواع ضمیر در زبان انگلیسی، قواعد ضمیر در زبان انگلیسی، گرامر ضمیر در زبان انگلیسی، آموزش ضمیر در زبان انگلیسی، ضمایر مفعولی، ضمایر فاعلی


بازدید: 7445
برای دانلود فایل کلیک کنید (حجم فایل: 436 کیلو بایت)
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
محل تبلیغات شما- ایران مدرس

پر بیننده ترین دانلود زبان

جدیدترین دانلود زبان

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام