ایران مدرس>مقاله>مطالب عمومی>قیمت، نرخ و هزینه تدریس فیزیک، تدریس خصوصی فیزیک دهم

قیمت، نرخ و هزینه تدریس فیزیک، تدریس خصوصی فیزیک دهم

در این بخش مطالبی در زمینه قیمت، نرخ و هزینه تدریس فیزیک، تدریس خصوصی فیزیک دهم و نحوه موفقیت در امتحان فیزیک دهم و .... مطالبی ارائه می گردد.قیمت تدریس خصوصی فیزیک: هزینه و قیمت تدریس خصوصی فیزیک به پارامترهای مختلفی از جمله مدرک تحصیلی مدرس (لیسانس، فوق لیسانس، دکتری)، دانشگاه محل تدریس مدرس، شهر محل تدریس، مقطع تدریسی (متوسطه یا دانشگاه)، زمان برگزاری کلاسهای فیزیک (اوایل ترم، اواسط ترم یا ایام امتحانات) و .... بستگی دارد. تعدادی از قیمتهایی که مدرسین فیزیک برای کلاسهای خصوصی در آگهی تدریس خودشان ثبت نموده اند در ادامه ذکر شده است.

هزینه تدریس: 100-130 هزار تومان برای هر جلسه 1.5 ساعته

قیمت تدریس: 20000

هزینه تدریس: جلسه ای 60000

قیمت تدریس: 20-80 هزارتومان

هزینه تدریس: توافقی

قیمت تدریس: 60000

هزینه تدریس: هر جلسه 1.5 ساعتی 20000 تومان

قیمت تدریس: 40000

هزینه تدریس: جلسه یک ساعت و نیم 40 هزار تومان

نرخ تدریس: توافقی

هزینه تدریس: یک ساعت و نیم ۳۰۰۰۰تومان

نرخ تدریس: تواففی

هزینه تدریس: 20000 تا 100000 تومان

نرخ تدریس: توافقی

هزینه تدریس: توافقی با توجه به نحوه تدریس(عادی/ویژه)

نرخ تدریس فیزیک: 90 دقیقه 25000تومان

همانطور که مشاهده می کنید قیمت کلاسهای خصوصی فیزیک از 20000 تومان برای یک جلسه تا 130 هزار تومان متغیر است. بعضی از مدرسین هم به صورت توافقی کار می کنند. برای مشاهده لیست کامل مدرسین تدریس خصوصی فیزیک و مشاهده هزینه درخواستی مدرسین برای کلاسهای خصوصی فیزیک در متن آگهی آنها بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید. برای مطالعه بیشتر در زمینه هزینه و قیمت کلاسهای خصوصی فیزیک بر روی این لینک کلیک کنید.

تدریس خصوصی فیزیک دهم: سرفصلهای فیزیک دهم در ادامه ارائه شده است. فصل اول : فیزیک و اندازه گیری - فصل دوم : کار ، انرژی و توان - فصل سوم : ویژگی های فیزیکی مواد - فصل چهارم: دما و گرما - برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک دهم بر روی عبارت تدریس فیزیک دهم کلیک کنید. برای آموزش و یادگیری بهتر فیزیک دهم سعی کنید به صورت کامل در کلاسهای فیزیک شرکت کنید. در کلاس فیزیک به مباحثی که توسط مدرس شما ارائه می گردد با دقت گوش دهید و سعی کنید مطالب را به صورت مفهومی یاد بگیرید. راه حلها و روشهای حل مسائل و تمرینات فیزیک را خوب یاد بگیرید و سعی کنید برای هر سوال و مسئله بیش از یک راه حل را یاد بگیرید. از فیزیک دهم در کنکور هم سوال مطرح خواهد شد. اگر حین یادگیری آن در کلاس و مدرسه درس را مفهومی آموزش ببینید در مراحل بعد هم در امتحان نمره خوبی خواهید گرفت و هم در کنکور هم تست زنی برای شما راحت تر خواهد بود.درس فیزیک دهم را به صورت سطحی و فرمولی نخوانید و تلاش کنید مفاهیم را درک کنید. پایه را محکم بگذارید و در طول تحصیل از مزایای آن استفاده کنید. برای یادگیری بهتر درس فیزیک دهم در طول ترم تمرین و مسئله حل کنید و معنی فیزیکی روابط را درک نمائید.

منبع: ایران مدرس


بازدید: 188
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
محل تبلیغات شما- ایران مدرس

پر بیننده ترین مقالات مطالب عمومی

جدیدترین مقالات مطالب عمومی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام