ایران مدرس>مقاله>مطالب عمومی>قیمت تدریس خصوصی در سال تحصیلی 96-97

قیمت تدریس خصوصی در سال تحصیلی 96-97

در این بخش در رابطه با قیمت تدریس خصوصی در سال تحصیلی 96-97 مطالبی ارائه می گردد. در همین سایت (ایران مدرس) تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس تدریس خصوصی ثبت نام کرده و در جزئیات آگهی تدریس خودشان علاوه بر رزومه کاری، سوابق تحصیلی، مدرک تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل، دروس تدریسی و .... قیمت کلاسهای تدریس خصوصی خودشان را هم ذکر نموده اند. بنابراین با مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی در ایران مدرس می توانید اطلاعات کاملی در زمینه قیمت، نرخ و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی در سال 96-97 کسب نمائید.

برای مشاهده کاملترین لیست مدرسین تدریس خصوصی که در همین سایت (ایران مدرس) ثبت نام کرده اند و مشاهده قیمت هایی که مدرسین برای کلاسهای خودشان ذکر کرده اند، بر روی عبارت لیست مدرسین تدریس خصوصی کلیک کنید. مشاهده لیست مدرسین برای کسب اطلاع از قیمت کلاسهای تدریس خصوصی مزیتهای زیادی دارد. از جمله اینکه قیمتهایی که به این ترتیب مشاهده می کنید واقعی و به روز هستند. مدرسین به صورت مرتب به آگهی خودشان مراجعه کرده و آن را ویرایش می کنند و در نتیجه می توانید روی قیمتهایی که در متن آگهی مدرسین مشاهده می کنید به لحاظ به روز بودن کاملا حساب کنید.

قبل از بحث بیشتر بر روی قیمت تدریس خصوصی در سال تحصیلی 96-97، به لیست مدرسین تدریس خصوصی مراجعه کرده و تعدادی از قیمتهایی که مدرسین برای کلاسهای خصوصی خودشان ذکر نموده اند را در ادامه ارائه می کنیم. قیمتهای ارائه شده در ادامه مربوط به شهریور 96 است و دقیقا از لیست مدرسین گرفته شده است. یعنی قیمتهایی است که خود مدرسین برای کلاسهای خصوصی در متن آگهی تدریس خودشان ذکر نموده اند.

تعدادی از قیمتهای ذکر شده برای کلاسهای تدریس خصوصی در شهریور 96 ثبت شده توسط مدرسین: 80 تا ... هزار تومان- هر 90 دقیقه تدریس مفید / توافقی / توافقی / توافقی-جلسه اول رایگان / طبق تعرفه /  با توجه به تعداد جلسات متفاوت است / توافقی / توافقی / ١٥٠ هزار تومان / توافقی / تقویتی هر جلسه 60 ت ~ کنکوری توافقی با تخفیف ویژه / توافقی / توافقی / توافقی / توافقی / جلسه نخست کاملا رایگان،‌ هزینه هر دوره در کانال ذکر شده است. / توافقی / 50000 / جلسه ای 60 هزار تومن / توافقی / تماس بگیرید / 25000 / ساعتی 50 هزار تومان  / توافقی / به صورت توافقی و بسته به تعداد جلسات / مناسبترین قیمت / 120-150 هزار تومان / 50000 الی 200000 / توافقی / ساعتی ۳۰۰۰۰ تومان / به ازای هر جلسه ( دو ساعت): 40000 تومان / مقطع دبیرستان بیست تا سی هزارتومان و مقطع پیش دانشگاهی سی تا چهل هزارتومان / پنجاه هزار تومان برای هر جلسه / توافقی / ساعتی 50000 / 35 تا 50 هزار تومان(هر جلسه 2ساعت) *50درصد تخفیف* / تدریس تضمینی دبیرستان جلسه ای 150 پیش دانشگاهی 200 و کنکوری 250 هزارتومان و ...

برای مشاهده لیست کامل مدرسین تدریس خصوصی و مشاهده قیمتهایی که سایر مدرسین برای کلاسهای خصوصی خودشان در سال 96 -97 ثبت نموده اند بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی کلیک کنید.

با توجه به قیمتهای ارائه شده برای کلاسهای تدریس خصوصی توسط مدرسین، موارد زیر حائز اهمیت است:

1- همانطور که مشاهده می کنید از همان تعداد محدودی از قیمتهای تدریس خصوصی که ارائه شده است، بسیاری از مدرسین به صورت توافقی کار می کنند. به این معنی که سر قیمت کلاسها با شما به توافق خواهند رسید و باید با آنها تماس بگیرید. البته این مدرسین معمولا پیش خودشان قیمت پایه ای دارند ولی به هر حال می توانید با قیمت های کمتری هم با آنها به توافق برسید.

2- قیمت کلاسهای تدریس خصوصی از 25 هزار تومان برای یک جلسه تا 250000 تومان برای یک جلسه متغیر است. قیمت کلاسهای خصوصی به موارد و عوامل زیادی بستگی دارد و شما باید قیمت کلاسها را در کنار رزومه مدرس ببینید و خودتان تصمیم بگیرید کلاسها را با کدام مدرس خصوصی هماهنگ نمائید.

3- تعدادی از مدرسین هر قیمتی را که در نظر داشته باشند، جلسه اول را به صورت رایگان کار می کنند و می خواهند به شما اطمینان بدهند که اگر از کیفیت تدریس آنها راضی نبودید وجهی دریافت نمی کنند. به این ترتیب می خواهند ریسک کار را برای شما کم کرده و تصمیم گیری برای شما راحت تر شود. در صورت تمایل می توانید با این مدرسین کلاسها را هماهنگ کنید.

4- تعدادی از مدرسین قیمتها را برای یک ساعت تدریس، تعدادی دیگر برای 90 دقیقه و تعدادی دیگر برای 2 ساعت تدریس ارائه نموده اند. بنابراین حین بررسی قیمتهای کلاسهای خصوصی به این نکته هم توجه داشته باشید.

5- قیمتهای ارائه شده برای شهریور 96 است ولی به هر حال می توان گفت که برای سال تحصیلی 96-97 معتبر است چون قیمتها خیلی متفاوت از این نخواهد بود. در ضمن بازه قیمتی از 25000 تا 250000 خیلی بازه طولانی ای است و هر قیمتی را پوشش می دهد.

6- شاید بتوان گفت، به صورت متوسط قیمت کلاسهای تدریس خصوصی که تعداد بیشتری از مدرسین برای کلاسهای خصوصی در نظر دارند در سال تحصیلی 96-97 حدود 50000 تومان برای یک جلسه است. تعداد بسیار کمی از مدرسین قیمتهای بالای 100000 توامن را در نظر دارند.

7- قیمت کلاسهای تدریس خصوصی به عوامل مختلفی بستگی دارد. در همان قیمت های ارائه شده در بالا هم مدرسین شرایطی را ذکر کرده اند. به عنوان مثال قیمت کلاسها را مشروط به تعداد جلسات کرده اند. هر چه تعداد جلسات بالاتر باشد قیمت کلاسها پایینتر خواهد بود. یا نسبت به مقطع تحصیلی قیمت کلاسها متفاوت خواهد بود. قیمت کلاسهای کنکوری و تدریس تضمینی بالاتر است. مدرسین با سابقه بالاتر قیمتهای بالاتری درخواست می کنند و .....

برای مطالعه بیشتر در زمینه قیمت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، شیمی، تدریس زبان، زیست، تدریس خصوصی عربی، دروس دانشگاهی، قیمت کلاسهای خصوصی ابتدایی و .... و عوامل و پارامترهای موثر بر قیمت کلاسها این مقاله و یا این مقاله را مطالعه کنید.

منبع: ایران مدرس


بازدید: 326
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
محل تبلیغات شما- ایران مدرس

پر بیننده ترین مقالات مطالب عمومی

جدیدترین مقالات مطالب عمومی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام