ایران مدرس>مقاله>مطالب عمومی>تدریس خصوصی دبیرستان و متوسطه + قیمت تدریس

تدریس خصوصی دبیرستان و متوسطه + قیمت تدریس

در سایت ایران مدرس، همین سایت، مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی دروس دبیرستان و متوسطه فعالیت دارند و علاوه بر آن مقالات زیادی در زمینه قیمت تدریس خصوصی هم ارائه شده است.

از دروس مهم در مقطع دبیرستان و متوسطه می توان به درسهای ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست، عربی، زبان و .... اشاره کرد. یادگیری بهتر این دروس در مقطع دبیرستان و متوسطه هم باعث می شود دانش آموز پایه تحصیلی قوی تری داشته باشد و درسها را بهتر یاد بگیرید، هم در امتحان هایی که برگزار می شود نمره خوبی کسب نماید و هم در کنکور هم موفق تر عمل کند. مقطع متوسطه و دبیرستان، متوسطه اول و دوم چون در بین مقاطع ابتدایی و دانشگاه قرار دارد مقطع بسیار مهمی به حساب می آید. دانش آموزانی که در مقطع دبیرستان  و یا متوسطه خوب درس خوانده اند، در مقطع دانشگاهی هم کارشان راحت تر خواهد بود و علاوه بر آن با عملکرد موفق در کنکور انتخاب های بیشتر و بهتری برای دانشگاه و رشته مورد علاقه خودشان خواهند داشت. در حقیقت دوران دبیرستان و متوسطه (خصوصا متوسطه دوم) سرنوشت ساز است. به این معنی که دانش آموزانی که در این مقطع تحصیلی خوب درس می خوانند دانشگاههای بهتری هم قبول شده و در نتیجه آینده تحصیلی و کاری بهتری در انتظارشان خواهد بود. با توجه به مطالب ارائه شده، دانش آموزان و والدین آنها باید تلاش کنند در دوران متوسطه و دبیرستان پایه تحصیلی قوی ای را برای خودشان بدست آورند و این هم جز با تلاش مسمتر و مداوم ممکن نیست. حتی اگر در دوران دانشگاه کمی کمتر درس بخوانید ولی در دروان متوسطه با تلاش و کوشش رشته و دانشگاه خوبی قبول شده باشید باز هم آینده تحصیلی و کاری خوبی خواهید داشت. یکی از امکاناتی که با استفاده از آن در دوران دبیرستان می توانید عملکرد خوبی در درسها داشته باشید و دروس را به صورت پایه ای تر و مفهومی تر یاد بگیرید استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی است.

برای مشاهده لیست مدرسین و اساتید، معلمان خانم و آقا، دبیران با تجربه و با سابقه و .... که در زمینه آموزش و تدریس خصوصی دروس دبیرستان و متوسطه و سایر مقاطع فعالیت دارند بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی کلیک کنید. با کلیک بر روی عبارت ذکر شده کاملترین لیست مدرسین تدریس خصوصی (بیش از 17000 مدرس تا پاییز 96) را مشاهده خواهید نمود. در ادامه بر روی آگهی تدریس هر مدرس کلیک نمائید تا اطلاعات کاملتری از همان مدرس به شما نمایش داده شود (از جمله سابقه کاری، دانشگاه و مدرک تحصیلی مدرس، شهر محل تدریس، قیمتی که مدرس برای کلاسهای تدریس خصوصی در نظر دارد و ....). در نهایت با مشاهده آگهی تدریس چند مدرس تدریس خصوصی به راحتی می توانید برای موفقیت در دروس مختلف در دبیرستان و متوسطه معلم مورد نظر خودتان را انتخاب نمائید. اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی دروس دبیرستان سوال دارید، همانطور که گفته شد مدرسین ثبت نام در ایران مدرس برای دروس تدریسی خودشان قیمت را هم ذکر نموده اند و با مشاهده لیست مدرسین می توانید در زمینه قیمت کلاسهای خصوصی هم اطلاعات جامعی بدست آورید. علاوه بر آن با مطالعه این مقاله و یا این مقاله می توانید در زمینه نرخ و هزینه کلاسهای خصوصی متوسطه و سایر مقاطع و عوامل موثر بر آن اطلاعات خوبی بدست آورید. قیمت کلاسهای خصوصی می تواند از 10 هزار تومان برای یک جلسه تا 100 هزار تومان وحتی بیشتر متغیر باشدو نرخ ثابتی ندارد. قیمت کلاسهای خصوصی به عوامل مختلفی از جمله شهر محل تدریس، درسی که قرار است تدریس شود، تعداد جلسات تدریس و .... بستگی دارد.

مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس در مقطع متوسطه و دبیرستان و سایر مقاطع دروس مختلفی را تدریس می کنند. شما در این وب سایت و با مشاهده لیست مدرسین (بر روی عبارت لیست مدرسین خصوصی کلیک کنید) می توانید در زمینه تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی زیست، تدریس خصوصی کامپیوتر و یا هر درس دیگری خدمات دریافت کنید. این وب سایت (ایران مدرس) بزرگترین سایت تدریس خصوصی ایران است و کاملترین لیست مدرسین را در همین سایت می توانید پیدا کنید. برای موفقیت در امتحانات، موفقیت در کنکور و المپیادهای دانش آموزی و .... می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده نمائید. همانطور که گفته شد، مقطع متوسطه مقطع سرنوشت سازی است و اگر در این مقطع خوب درس بخوانید و مطالعه کنید در دانشگاه هم موفق تر بوده و رشته و دانشگاه بهتری هم قبول خواهید شد. بنابراین در مرحله اول سعی کنید در کلاسهای تدریس برگزار شده در مدرسه توسط معلم و دبیر خودتان به صورت کامل حاضر شوید. هر چه کمتر غیبت کنید بهتر است و درسها را بهتر یاد می گیرید. اگر می خواهید در کلاسهای خصوصی هم شرکت کنید باز هم کلاسهای اصلی خودتان را از دست ندهید. در کلاسهای مدرسه حتما جزوه بنویسید. نوشتن جزوه باعث می شود به درس توجه بیشتری داشته باشید و بهتر آن را بفهمید. در ضمن همین جزوه هم در ایام امتحانات، هم در ایام کنکور و هم در کلاسهای تدریس خصوصی به عنوان یک منبع خوب و خلاصه شده می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. در کلاسهای مدرسه و در کلاسهای تدریس خصوصی هم با تمرکز کامل به مطالب گوش دهید. به هر حال شما برای حضور در کلاسها وقت می ذارید و حیف است که وقت شما تلف شود. اگر چیزی یاد نگیرید و استفاده مفید از کلاسها (چه کلاسهای مدرسه و چه کلاسهای خصوصی) نداشته باشید همان بهتر که در این کلاسها شرکت نکنید.

به عنوان نکته اخر این مطلب را در نظر داشته باشید که در مقطع متوسطه و دبیرستان شما سرنوشت خودتان را رقم خواهید زد. اگر خوب درس بخوانید و پایه درسی و تحصیلی قوی ای برای خودتان ایجاد کنید هم برای ادامه تحصیل انتخابهای بیشتر و بهتری خواهید داشت و هم تا آخر کار قوی پیش خواهید رفت. مطلب دیگری اینکه فکر نکنید اگر در مقطع متوسطه در کلاسهای خصوصی شرکت کردید دیگر لازم نیست درس بخوانید. مطالعه و درس خواندن خودتان همیشه لازم است. کلاسهای تدریس خصوصی کمک کننده و مفید است ولی در نهایت حرف اول و آخر را تلاش و کوشش خودتان می زند. به خودتان نظم بدهید و خوب درس بخوانید تا بتوانید در رشته خوب با بازارکار مناسب قبول شوید.

منبع:
ایران مدرس


بازدید: 151
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
محل تبلیغات شما- ایران مدرس

پر بیننده ترین مقالات مطالب عمومی

جدیدترین مقالات مطالب عمومی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام