ایران مدرس>مقاله>مطالب عمومی>بهترین سایت آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک

بهترین سایت آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک

اگر می خواهید در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک فعالیت داشته باشید، شاگرد جذب کنید، کلاس برگزار نموده و درآمد بدست آورید ....

اگر قصد دارید با ثبت تبلیغات رایگان و یا در صورت تمایل تبلیغ ویژه در زمینه تدریس خصوصی در سایت معتبر و پربازدید تدریس خصوصی به راحتی شاگرد خصوصی جذب کنید ...

اگر قصد دارید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت خودتان را شروع نمائید و یا قبلا این کار را انجام داده اید و می خواهید فعالیت خودتان در زمینه تدریس ریاضی و فیزیک در تهران و کرج و یا هر جای دیگر ایران را گسترش دهید ....

اگر آموزشگاه یا موسسه تدریس خصوصی دارید و یا در قالب یک گروه اموزشی در زمینه اموزش ریاضی و فیزیک فعال هستید و یا قصد دارید به صورت مستقل در زمینه آموزش خصوصی ریاضی و فیزیک فعالیت کنید و پول درآورید .....

و در نهایت، اگر برای فعالیت به عنوان مدرس خصوصی در جستجوی بهترین سایت آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک و سایت اول تدریس خصوصی ایران در زمینه اگهی و تبلیغات اینترنتی آموزش و تدریس هستید ....

در هر صورت، آگهی و تبلیغات خودتان را در همین سایت (ایران مدرس) درج نمائید. در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک کنید، ثبت نام نمائید و در ادامه پس از ورود به صفحه کاربری خودتان تبلیغ تدریس ریاضی و فیزیک خودتان را درج کنید. پس از تایید مدیریت سایت آگهی تدریس شما نمایش داده خواهد شد.

- سایت ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است: بیش از 28000 بازدید در روز در ایام امتحانات: آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک شما در معرض دید هزاران بازدید کننده متقاضی تدریس قرار می گیرد.

- سایت ایران مدرس از نظر گوگل بهینه است. برای عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی ریاضی دانشگاه، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی فیزیک کنکور و .... ایران مدرس در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول و جایگاههای اول تا سوم قرار دارد.

- در سایت ایران مدرس بیش از 10000 مطلب آموزشی، جزوات آموزشی، مقالات در زمینه نحوه درس خواندن و موفقیت در تحصیل، سوالات امتحانی، تست کنکور و .... ارائه شده است. در این وب سایت یک محیط کاملا آموزشی فراهم شده است. آگهی های تدریس خصوصی ویژه در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده خواهد شد.

- اگر شما آگهی تدریس خصوصی ریاضی خودتان را ویژه کرده باشید، در کنار سوالات امتحانی ریاضی و یا جزوات ریاضی و تمام مطالب مرتبط با آموزش ریاضی هم تبلیغ شما نمایش داده خواهد شد. برای درس فیزیک هم به همین ترتیب.

- ایران مدرس به دلیل بازدید بالایی که دارد و بهینه بودن آن از نظر گوگل و ارائه هزاران مطلب آموزشی و جزوه و سوال و .... بهترین سایت آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک در تهران و کرج و کل کشور است.

- در سایت ایران مدرس بیش از 17000 مدرس تا پاییز 96 ثبت نام نموده و آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی خودشان را در زمینه آموزش ریاضی و فیزیک و سایر دروس ثبت نموده اند. ایران مدرس بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس و تبلیغات تدریس خصوصی را دارد.

- برای مشاهده مدرسین ریاضی و فیزیک ثبت نامی در ایران مدرس به ترتیب بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید. برای مشاهده لیست کامل مدرسین بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی کلیک نمائید.

- در ایران مدرس مقالات زیادی در زمینه نحوه جذب شاگرد (به عنوان مثال این مقاله) چگونگی ثبت آگهی تدریس موفق (مثلا: این مقاله) و راهکارهای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی (مثلا: این مقاله) و .... ارائه شده است.

- اگر علاوه بر مقاطع ابتدایی، دبیرستان و دانشگاه قصد دارید در زمینه تدریس ریاضی و فیزیک کنکور هم فعالیت داشته باشید، در ایران مدرس بخش تخصصی هم برای کنکور ارائه شده است (مشاهده کنید : سایت کنکور ایران مدرس) و آگهی های تدریس خصوصی ویژه در این بخش هم نمایش داده خواهند شد.

- ایران مدرس برای ثبت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی کنکور هم کاملا موثر و پربازده است. به عنوان مثال با جستجوی عبارتهای تدریس خصوصی ریاضی کنکور و تدریس خصوصی فیزیک کنکور در گوگل، ایران مدرس را در صدر نتایج خواهید دید.

- ثبت آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک در ایران مدرس کاملا رایگان است. تنها در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را با پرداخت مبلغ مناسبی ویژه کنید و بازدهی آن را افزایش دهید. آگهی های تدریس ویژه همواره در صفحه اصلی سایت نمایس داده می شوند. کلیک کنید: هزینه تبلیغات تدریس ویژه

- در سایت ایران مدرس بسیاری از مدرسینی که به صورت جدی در زمینه تدریس ریاضی و فیزیک و سایر دروس فعالیت دارند آگهی تدریس خصوصی ویژه خودشان را بیش از 10 بار تمدید کرده اند. آیا اگر از این طریق شاگرد جذب نمی کردند، 10 بار برای ثبت تبلیغ تدریس ویژه اقدام می کردند؟!

در مجموع، با توجه به مطالب ارائه شده، اگر در جستجوی بهترین سایت آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک و پربازدیدترین سایت تبلیغات تدریس خصوصی در تهران و کرج و یا هر جای دیگر ایران هستید، فرصت درج تبلیغات در ایران مدرس (همین سایت) که بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است و یک محیط کاملا آموزشی فراهم آورده و از نظر گوگل کاملا بهینه می باشد را از دست ندهید.

منبع: ایران مدرس


بازدید: 268
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
محل تبلیغات شما- ایران مدرس

پر بیننده ترین مقالات مطالب عمومی

جدیدترین مقالات مطالب عمومی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام