ایران مدرس>مقاله>مطالب عمومی>بهترین سایت درج تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی

بهترین سایت درج تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی

اگر در جستجوی بهترین سایت درج تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی در تهران، کرج و کل ایران هستید ....

اگر می خواهید برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی در یک سایت معتبر و پربازدید تبلیغات ثبت نمائید ....

اگر به تدریس ریاضی علاقه دارید و قصد دارید از تدریس خصوصی ریاضی درآمد کسب نمائید ....

چنانچه از کار کردن با اموزشگاههای تدریس خصوصی و پرداخت 30 یا 40 درصد حق التدریس به انها خسته شده اید و قصد دارید با ثبت تبلیغات تدریس ریاضی در یک سایت پربازدید خودتان به صورت مستقل شاگرد جذب نمائید ....

چنانچه آموزشگاه، گروه آموزشی و .... دارید و می خواهید برای جذب شاگرد بیشتر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی در سایت پربیننده تخصصی تبلیغ تدریس و آموزش آگهی بدهید ....

در هر صورت، آگهی و تبلیغ خودتان را در همین سایت (ایران مدرس) که بزرگترین و پربازدیدترین سایت تبلیغ تدریس خصوصی ایران است و تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس ثبت نامی دارد ثبت نمائید.

برای ثبت آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی در ایران مدرس بر روی عبارت عضویت در سایت در بالای همین صفحه کلیک کنید. برای مشاهده لیست مدرسین و آموزشگاهها و گروههای آموزشی که در ایران مدرس اگهی تدریس ریاضی ثبت نموده اند بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید.

ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است. با ثبت اگهی و تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی در این سایت، اگهی شما در معرض دید هزاران متقاضی تدریس ریاضی قرار می گیرد. بازدید ایران مدرس در ترمهای گذشته و در ایام امتحانات به بیش از 28000 بازدید در روز هم رسیده است.

در سایت ایران مدرس به صورت رایگان می توانید تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی خودتان را درج نمائید. البته در صورت تمایل می توانید اگهی خودتان را ویژه کنید (مشاهده نمائید: هزینه ثبت آگهی ویژه تدریس) و بازدهی آن را افزایش دهید. آگهی های تدریس ویژه بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده خواهد شد و بیشتر در معرض دید متقاضیان تدریس قرار دارد.

ایران مدرس برای عبارتهای شامل و یا مشابه تدریس خصوصی ریاضی در نتایج جستجوی گوگل در صدر نتایج و در صفحه اول قرار دارد. مثلا اگر عبارت تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی هندسه، تدریس خصوصی ریاضی گسسته و .... را در گوگل جستجو کنید، یکی از سایتهایی که در صدر نتایج خواهید دید ایران مدرس است.

کاربران و متقاضیان تدریس خصوصی ریاضی در گوگل عبارتهای مذکور و یا عبارتهای مشابه آنها را جستجوی می کنند و سایت ایران مدرس را مشاهده می نمایند. در نتیجه به صورت مستقیم به سمت اگهی و تبلیغ تدریس ریاضی شما هدایت می شوند. اگر آگهی خودتان را ویژه کرده باشید، با ورود متقاضیان تدریس به ایران مدرس در ابتدای صفحه آگهی شما را خواهند دید.

در سایت ایران مدرس هزاران جزوه و سوال امتحانی و تست کنکور ریاضی ارائه شده است. بر روی عبارت دانلود جزوه و سوال ریاضی کلیک کنید تا این موارد را ببینید. اگر تبلیغ و آگهی تدریس خصوصی ریاضی خودتان را ویژه کنید. در کنار این مطالب آموزشی و مطالب دانلود رایگان هم تبلیغات تدریس شما نمایش داده خواهد شد و بازدهی آن افزایش می یابد.

علاوه بر سوال امتحانی و تست کنکور و جزوه و ..... ، در ایران مدرس هزاران مقاله آموزش در زمینه نحوه مطالعه درس ریاضی، چگونگی موفقیت در امتحان ریاضی، راهکارهای آموزش پایه ای و عمقی ریاضی، موفقیت در کنکور ریاضی و .... ارائه شده است (به عنوان مثال این مقاله را ببینید). آگهی ها و تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی ویژه در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده خواهد شد.

مورد بسیار مهم و کلیدی دیگری که وجود دارد و باعث می گردد ایران مدرس بهترین سایت درج تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی در ایران باشد این است که در این وب سایت یک بخش تخصصی برای مطالب کنکوری هم وجود دارد (برای مشاهده این بخش کلیک کنید: سایت کنکور ایران مدرس). تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی برای مدرسینی که اگهی خودشان را ویژه کرده اند در این بخش هم نمایش داده خواهد شد. در گوگل عبارت "تدریس خصوصی ریاضی کنکور" را جستجو کنید. یکی از اولین سایتهایی که خواهید دید ایران مدرس است. بنابراین اگر قصد دارید در کنار تدریس ریاضی ابتدایی، متوسطه و دانشگاهی در زمینه تدریس ریاضی کنکور هم فعالیت داشته باشید، باز هم ایران مدرس گزینه خوبی برای ثبت تبلیغات شما است.

سایت ایران مدرس به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس فعالیت دارد. بنابراین به نسبت سایتهای عمومی آگهی اینترنتی برای درج تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی بسیار بهینه تر است. در سایتهای عمومی آگهی اینترنتی، تبلیغات تدریس شما در بین انواع اگهی ها با موضوعات مختلف گم خواهد شد و کمتر دیده می شود.

اگر در کار تدریس خصوصی ریاضی جدی هستید و می خواهید از فعالیت در این زمینه درآمد خوبی بدست آورید، فرصت درج تبلیغات در بهترین سایت درج تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی تهران، کرج و کل ایران را از دست ندهید. ایران مدرس یکی از قدیمی ترین سایتهای فعال در زمینه اگهی و تبلیغات تدریس خصوصی است و مناسبترین گزینه برای درج تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس است. تعدادی از مدرسینی که به صورت جدی در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارند و آگهی تدریس ریاضی خودشان را در این وب سایت ویژه کرده اند، بیش از 20 بار آگهی خودشان را تمدید نموده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن ثبت تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس در ایران مدرس است.

انتخاب یک سایت خوب و پربازدید و معتبر قدم اول برای داشتن آگهی و تبلیغ تدریس ریاضی موفق است. قدم دوم این است که خودتان هم آگهی تدریس را خوب بنویسید. برای اینکه در این زمینه هم عملکرد خوبی داشته باشید حتما مقاله آگهی تدریس خصوصی پربازده را مطالعه نمائید.

منبع: ایران مدرس


بازدید: 251
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
محل تبلیغات شما- ایران مدرس

پر بیننده ترین مقالات مطالب عمومی

جدیدترین مقالات مطالب عمومی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام