ایران مدرس>مقاله>مطالب عمومی>هزینه و قیمت تدریس خصوصی سال 96 و 97

هزینه و قیمت تدریس خصوصی سال 96 و 97

در این بخش در زمینه هزینه و قیمت تدریس خصوصی سال 96 و 97 ، عوامل موثر بر قیمت کلاسهای تدریس خصوصی، نحوه اطلاع دقیق از قیمت کلاسهای تدریس خصوصی و چگونگی هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی ارزان قیمت و .... مطالبی ارائه شده است.

هزینه و قیمت تدریس خصوصی سال 96 و 97: هزینه و قیمت تدریس خصوصی در سال 96 و 97 به صورت حدودی در این بخش ارائه می گردد. قیمت کلاسهای تدریس خصوصی بسته به درس تدریسی و سابقه کاری مدرس و .... از 10 یا 15 هزار تومان به ازای یک جلسه تدریس تا 90 یا 100 هزار تومان متغییر است. قیمت کلاسهای خصوصی به عوامل زیادی بستگی دارد به نحوی که یک قیمت ثابت را نمی توان ارائه نمود. ممکن است در شرایط خاص بعضی از مدرسین قیمتهای بالاتری برای کلاسهای خصوصی در نظر بگیرند. مثلا قیمت تدریس خصوصی دروس کنکوری و کلاسهای کنکور که توسط مدرسین مجرب و یا با سابقه برگزار گردد و یا قیمت تدریس خصوصی نرم افزارهای خاص که تعداد کمی از مدرسین قادر به تدریس آنها هستند ممکن است بالاتر باشد. به هر حال، از قیمت های ارائه شده به عنوان یک بازه قیمت کلاسهای خصوصی در سال 96 و 97 می توانید استفاده نمائید.

عوامل موثر بر قیمت کلاسهای تدریس خصوصی: عوامل مختلفی بر قیمت کلاسهای تدریس خصوصی موثر هستند و در سال 96 و 97 یا هر زمان دیگری این موارد صادق است. به عنوان مثال شهر محل تدریس (قیمت کلاسهای تدریس خصوصی در شهرهای بزرگتر بالاتر است)، مکان برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی (محل کار یا منزل دانشجو یا دانش آموز و یا آموزشگاههای تدریس خصوصی و ....)، زمان برگزاری کلاسهای خصوصی (اوایل ترم باشد و یا ایام امتحانات)، تعداد جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی (هر چه تعداد جلسات تدریس خصوصی بیشتر باشد قیمت کلاسهای کمتر می شود و مدرسین بهتر با شما راه خواهند آمد)، درسی که قرار است تدریس شود و مقدار حساس بودن نتیجه گرفتن در امتحان و آزمون (به عنوان مثال، چون نتیجه گرفتن در کنکور در مقایسه با نتیجه گرفتن در امتحانات مهمتر و حساس تر است، قیمت کلاسهای تدریس خصوصی کنکور بالاتر هم می باشد)، سابقه و تجربه مدرس تدریس خصوصی، دبیر یا معلم رسمی بودن، مقطع تحصیلی، مدرک تحصیلی مدرس تدریس خصوصی و .... بر قیمت کلاسهای تدریس خصوصی موثر است.

نحوه اطلاع دقیق از قیمت کلاسهای تدریس خصوصی: راهکار دقیق و بسیار خوبی برای اطلاع از قیمت کلاسهای تدریس خصوصی وجود دارد. در سال 96 و یا 97 و یا هر زمان دیگری برای اطلاع از قیمت به روز کلاسهای تدریس خصوصی بهتر است کاملترین لیست مدرسین تدریس خصوصی را مشاهده نمائید و ببینید که مدرسین در جزئایت آگهی تدریس خودشان چه قیمت را برای کلاسهای خصوصی ثبت نموده اند. برای مشاهده لیست کامل مدرسین تدریس خصوصی در ایران مدرس (همین سایت) که بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی کلیک نمائید. در ادامه بر روی آگهی های تدریس مدرسین کلیک نمائید و در جزئیات آگهی تدریس آنها هزینه و قیمت تدریس خصوصی را مشاهده کنید. با مشاهده آگهی تدریس چند مدرس و مشاهده قیمت کلاسهای خصوصی در هر زمانی، خواهید دانست که به صورت کلی قیمت کلاسها چقدر است.

چگونگی هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی ارزان قیمت: اگر می خواهید از کلاسهای تدریس خصوصی با قیمت مناسب استفاده کنید و دوست دارید کلاسهای خصوصی را با قیمت ارزان برگزار نمائید باید با راهکارهای آن آشنا باشید. در مرحله اول سعی کنید برگزاری کلاسها را به ایام امتحانات واگذار نکنید. در ایام امتحانات قیمت کلاسهای تدریس خصوصی بالاتر است. در ضمن پیدا کردن مدرس خوب هم مشکل است. یعنی اگر شما حاضر باشید قیمت بالا را هم پرداخت کنید، در ایام امتحانات مدرسین خوب و مجرب وقتشان پر است. پس از همان اوایل و یا اواسط ترم به فکر کلاسهای خصوصی باشید تا هم برای شما ارزانتر و با قیمت پایینتر بیافتد و هم مدرسین خوبی را بتوانید هماهنگ کنید و هم از نتیجه گرفتن خودتان مطمئن تر باشید. چون برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم، به جای موکول کردن آن به ایام امتحانات، مانند درس خواندن در طول ترم احتمال نتیجه گرفتن شما را افزایش می دهد. اگر می خواهید کلاسهای خصوصی با قیمت پایینتری برای شما تمام شود با یکی از دوستانتان هماهنگ کنید و دو نفره در کلاسها شرکت نمائید و هزینه را با هم پرداخت کنید. راهکار دیگری که وجود دارد این است که خودتان در طول ترم درس بخوانید و در کلاسهای مدرسه و دانشگاه شرکت نمائید به نحوی که تعداد جلسات کمتری لازم داشته باشید و در نهایت هزینه پایینتری بپردازید. به مدرس تدریس خصوصی خودتان دوستانتان و شاگردهای دیگری معرفی کنید و از ایشان تخفیف بخواهید تا کلاسها را با قیمت کمتری برای شما برگزار کند. مطمئن باشید موافقت خواهند کرد. اگر کلاسهای خصوصی در محلی که مدرس تعیین می کند برگزار گرددو برای ایشان نزدیک باشد هم با قیمت های پایینتر برای کلاسهای خصوصی موافقت خواهند کرد.

عبارتهای کلیدی: نرخ کلاسهای تدریس خصوصی در سال 96 چقدر است؟ - قیمت جلسات تدریس خصوصی در سال 96 و 97 - کلاسهای تدریس خصوصی ارزان و قیمت پایین

منبع: ایران مدرس


بازدید: 247
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
محل تبلیغات شما- ایران مدرس

پر بیننده ترین مقالات مطالب عمومی

جدیدترین مقالات مطالب عمومی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام