ایران مدرس>مقاله>مطالب عمومی>تدریس خصوصی ریاضی در تابستان و تقویت پایه ریاضی

تدریس خصوصی ریاضی در تابستان و تقویت پایه ریاضی

با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی در تابستان می توانید پایه ریاضی خودتان را تقویت کنید و این درس مهم و کلیدی را به صورت مفهومی بخوانید. در تابستان زمان و وقت آزاد زیادی دارید. می توانید از این فرصت خوب استفاده نموده و ریاضی را عالی یاد بیگرید و از همکلاسی هایتان جلو بیافتید.

فصل تابستان ممکن است برنامه های مختلفی داشته باشید. بعد از امتحانات و تلاش زیادی که داشته اید تنها موردی که شاید به آن فکر نکنید، درس خواندن باشد. ولی به هر حال تابستان یک وقت و فرصت عالی برای مطالعه است. قرار نیست در ایام تابستان به ان شدتی که در طول ترم درس می خواندید و یا به آن شدتی که در ایام امتحانات مطالعه می کردید درس بخوانید. از ایام تابستان خودتان لذت ببرید و در کنار ان ریاضی خودتان را هم تقویت کنید. ریاضی یک درس پایه ای و حیاتی است. اگر درس ریاضی را خوب بلد باشید هم در خود این درس نمره خوبی می گیرید و هم در دروس دیگر حین حل مسئله و تمرین مشکلی نخواهید داشت. می توانید ریاضی را به صورت مبحثی یاد بگیرید و یا ریاضی پایه های قبلی را بخوانید و یا درس ریاضی را که قرار است در ترم بعد به شما آموزش داده شود از تابستان شروع کنید. برای آموزش بهتر ریاضی از کلاسهای خصوصی ریاضی و مدرسین با تجربه و با سابقه ریاضی کمک بگیرید. در این وب سایت (ایران مدرس) تا تابستان 96 بیش از 16300 مدرس ثبت نام کرده اند و در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی به نسبت حالتی که خودتان بخواهید در تابستان درس بخوانید مطالب بیشتری یاد می گیرید. چون به این ترتیب در کلاس حاضر می شوید و رسمیت بیشتری پیدا می کند. اگر خودتان بخواهید ریاضی را بخوانید شاید خیلی آن را جدی نگیرید و بعد از مدتی کنار بگذارید. در ضمن، روند پیشرفت شما در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی بیشتر است. مدرسین ریاضی با اشرافی که بر مطالب دارند شما را در جهت صحیح هدایت می کنند و حتی درس ریاضی که در ترم بعد قرار است بخوانید را می توانند به شما درس دهند.

ریاضی یکی از دروس مهم و پایه ای است. اگر ریاضی را خوب بلد باشید، دروس دیگر شما هم به صورت غیر مستقیم تقویت خواهد شد. چون اکثر دانش آموزان و دانشجویان در درس ریاضی اشکال دارند، اگر شما درس ریاضی را خوب بلد باشید اعتماد به نفس بالاتری هم خواهید داشت و در دروس دیگر هم موفق تر خواهید بود. در فصل تابستان مباحث مهم ریاضی را می توانید یاد بگیرید. از مباحث مهم ریاضی می توان به مثلثات و نسبتهای مثلثاتی، حد و مشتق، انتگرال گیری، انواع اتحادها و .... اشاره کرد. در همین سایت برای این مباحث جزوات مفیدی ارائه شده است. به عنوان مثال برای یادگیری بهتر مثلثات و نسبتهای مثلثاتی بر روی لینک دانلود جزوات عالی آموزش مثلثات، نسبتها و روابط مثلثاتی، تست کنکور و سوال امتحانی مثلثات کلیک کنید. برای آموزش بهتر انتگرال و مشتق هم می توانید جزوه دانلود 121 فرمول انتگرال گیری یا دانلود مطالب و جزوات آموزشی و فرمولهای انتگرال، حد و مشتق را دانلود نمائید. اگر در درس ریاضی اشکالات پایه ای دارید، می توانید این اشکالات را در فصل تابستان و در زمان بسیار خوبی که در اختیار دارید و با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی برطرف نمائید. اگر اشکالات پایه ای شما باقی بماند، در ترم های بعد هم مباحث تدریسی را در کلاسهای مدرسه و دانشگاه متوجه نخواهید شد. با مطالعه ریاضی در فصل تابستان می توانید در امتحان عالی عمل کنید و حتی 20 بگیرید و در کنکور هم درصدهای بالای را کسب نمائید. برای دانلود جزوات آموزشی ریاضی دبیرستان بر روی لینک دانلود رایگان نمونه سوال امتحانی و جزوات آموزشی ریاضی دبیرستان و برای دانلود جزوات آموزشی و نمونه سوال امتحانی و ... ریاضی دانشگاهی بر روی عبارت دانلود رایگان نمونه سوال امتحانی و جزوات آموزشی ریاضی دانشگاه کلیک نمائید.

منبع: ایران مدرس


بازدید: 197
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
ریاضیات جامع کنکور تجربی 98
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات مطالب عمومی

جدیدترین مقالات مطالب عمومی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام