ایران مدرس>مقاله>آموزش زبان>نرخ و قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسه

نرخ و قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسه

اگر در زمینه نرخ و قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسه سوال دارید ....

اگر می خواهید هزینه کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی را بدانید ...

چنانچه در جستجوی کلاسهای ارزان قیمت آموزش زبان آلمانی و فرانسه هستید ....

اگر در تهران، اصفهان، کرج و یا هر جای دیگر ایران در زمینه قیمت کلاسهای خصوصی زبان قصد کسب اطلاعات دارید ...

در هر صورت، موارد زیر را مد نظر داشته باشید.1- پرسیدن قیمت از مدرسین تدریس خصوصی زبان: بهترین روش برای کسب اطلاعات جدید و به روز در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسه و سایر زبانهای خارجی پرسیدن قیمت از خود مدرسین زبان است. در همین سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه اموزش و تدریس خصوصی زبان فعالیت دارند. این مدرسین آگهی تدریس خودشان را در همین سایت ثبت نموده اند. با مشاهده جزئیات آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی مدرسین می توانید برای هر کدام از مدرسین هزینه ای را که ثبت نموده اند مشاهده نمائید و با مشاهده چند آگهی تدریس خصوصی برآورد کلی ای از قیمتهای کلاس خصوصی داشته باشید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبانهای انگلیسی، آلمانی و فرانسه به ترتیب بر روی عبارت های تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زبان آلمانی و تدریس خصوصی زبان فرانسه کلیک نمائید. بعد از مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی، بر روی آگهی تدریس مدرسین کلیک کنید تا هم رزومه کاری و سوابق تدریس هر مدرس را مشاهده نمائید و هم قیمت و هزینه ای که هر مدرس برای کلاس خصوصی زبان در نظر دارد را مشاهده کنید. تعدادی از قیمتهایی که مدرسین برای تدریس زبان در آگهی تدریس خودشان ذکر کرده اند در ادامه ارائه شده است.

هزینه تدریس: 40000 تومان هر جلسه

هزینه تدریس: جلسه ای ۱۲۰۰۰۰

هزینه تدریس: توافقی

هزینه تدریس: 30 جلسه 3 میلیون تومان

هزینه تدریس: هزینه هرساعت 40هزار تومان

هزینه تدریس: از ساعتی 30000 تومان

هزینه تدریس: توافقی

........

همانطور که مشاهده می کنید، تعدادی از مدرسین در بخش هزینه تدریس عبارت توافقی را ذکر کرده اند که می توانید با آنها تماس بگیرید و سر قیمت کلاسهای خصوصی زبان به توافق برسید. برای مشاهده لیست مدرسین و مشاهده قیمت کلاسهای خصوصی هر مدرس بر روی لینکهایی که در بالا معرفی شد کلیک نمائید.2- مطالعه مقالات مرتبط با قیمت کلاسهای خصوصی زبان: در این وب سایت (ایران مدرس) مقالات زیادی در زمینه قیمت کلاسهای خصوصی زبان و عوامل موثر بر نرخ و هزینه جلسات خصوصی زبان ارائه شده است. با مطالعه این مقالات می توانید در زمینه هزینه کلاسهای خصوصی زبان و عوامل موثر بر آن اطلاعات خوبی کسب نمائید. بر روی لینکهای زیر کلیک کنید و با مطالعه مقالات زیر اطلاعات خوبی در زمینه قیمت کلاسهای زبان کلیک نمائید.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل در تهران و کرج nativeقیمت تدریس زبان انگلیسی، موفقیت در آموزش و تدریس زبان انگلیسی و آیلتس در زمان کمهزینه و قیمت آموزش و تدریس زبان انگلیسی + جزوات آموزش زبانقیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزلهزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی

منبع: ایران مدرس


بازدید: 1028
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات آموزش زبان

جدیدترین مقالات آموزش زبان

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام