ایران مدرس>مقاله>موفقیت تحصیلی>پرسیدن سوال در کلاسهای تدریس ریاضی و توجه به سوالهای دیگران و موفقیت در ریاضی

پرسیدن سوال در کلاسهای تدریس ریاضی و توجه به سوالهای دیگران و موفقیت در ریاضی

پرسیدن سوال در کلاسهای تدریس ریاضی و توجه به سوالهای دیگران برای موفقیت شما در آموزش و یادگیری ریاضی مهم و موثر است. اگر سوالی برای شما پیش آمد بپرسید و یا یادداشت کنید تا بعدا بپرسید. نگذارید هیچ سوالی بی پاسخ باقی بماند. به سوالاتی که سایر دانش آموزان هم می پرسند گوش دهید. ممکن است نکته مهمی برای یادگیری داشته باشد.

اگر در کلاس درس و تدریس ریاضی به مباحث ارائه شده توسط مدرس یا استادتان دقت کنید و به یادگیری علاقه نشان دهید، مسلما سوالاتی هم برای شما مطرح می گردد. پرسیدن سوال و اینکه سوال داشته باشید نشان دهنده این مطلب است که به مباحث درسی ارائه شده توجه کرده اید. از پرسیدن سوال نترسید و با اعتماد به نفس سوال خودتان را بپرسید. اگر شرایط و جو کلاس را هم برای پرسیدن سوال مناسب نمی بینید، سوالات خودتان را در برگه ای یادداشت کنید تا در فرصت مناسب و یا در آخر کلاس بپرسید. یکی از مزایا و خوبی های کلاسهای تدریس ریاضی و سایر دروس همین پرسش و پاسخهایی است که در کلاس مطرح می گردد. با پرسیدن سوال توسط شما و سایر دانش آموزان و دانشجویان بحث به خوبی باز شده و یادگیری بهتر اتفاق می افتد. حین سوال پرسیدن ممکن است مباحثی مطرح شود و توضیحاتی توسط مدرس ریاضی شما ارائه گردد که اگر سوالات پرسیده نمی شد، این مباحث هرگز مطرح نمی شد. بنابراین هم سوال بپرسید و هم به سوالات پرسیده شده توسط همکلاسی هایتان گوش دهید و نکات مربوط به آن را یادداشت کنید.

اگر در درس ریاضی اشکال دارید و یا سوالاتی برای شما بدون جواب باقی مانده است، می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی استفاده نمائید. اگر برای رفع اشکال، جمع بندی مطالب و حل تمرین و مسئله بیشتر به مدرس خصوصی ریاضی نیاز دارید، برای مشاهده لیست مدرسین تدریس ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک نمائید.منبع: ایران مدرس


بازدید: 171
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات موفقیت تحصیلی

جدیدترین مقالات موفقیت تحصیلی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام