ایران مدرس>مقاله>مطالب عمومی>تدریس خصوصی زبان انگلیسی و استخدام تدریس خصوصی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی و استخدام تدریس خصوصی

در این قسمت در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و استخدام تدریس خصوصی توضیحاتی ارائه می گردد.

1- تدریس خصوصی زبان انگلیسی: اگر در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی به مدرس نیاز دارید ... اگر می خواهید زبان انگلیسی را بهتر و سریعتر یاد بگیرید .... اگر در جستجوی لیست کاملی از مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی هستید ... در هر صورت، در همین سایت (ایران مدرس) می توانید لیست کاملی از مدرسین تدریس و آموزش زبان انگلیسی را مشاهده نمائید. زبان انگلیسی یکی از دروس مهم در مقطع دبیرستان و دانشگاه است. با یادگیری بهتر این درس هم می توانید با یک زبان جدید و بین المللی حرف بزنید و هم در دبیرستان و دانشگاه نمرات خوبی کسب خواهید کرد. زبان انگلیسی در کنکور هم یکی از دروس مهم است. چون دروس عمومی دیگر مانند ادبیات و معارف را همه می توانند خوب بزنند. اگر شما در زبان انگلیسی قوی باشید، تراز شما خیلی بالا خواهد رفت. به هر حال علاوه بر کنکور، زبان انگلیسی در مقطع دانشگاه هم برای ادامه تحصیل مهم و کاربردی است. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی در همین سایت (ایران مدرس) بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید. برای دانلود رایگان جزوات آموزشی زبان انگلیسی، جزوات آموزش گرامر زبان انگلیسی، جزوه های آموزش مکالمه و ... در وب سایت حاضر (ایران مدرس) بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.


 

2- استخدام تدریس خصوصی: اگر در جستجوی آگهی های مرتبط با استخدام تدریس خصوصی هستید ... اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی ریاضی، تدریس زبان انگلیسی، تدریس فیزیک و یا هر درس و رشته دیگری فعالیت داشته باشید و از کار تدریس درآمد خوبی کسب نمائید ... اگر با موسسات و آموزشگاههای مختلف برای بحث استخدام تدریس خصوصی تماس گرفته اید ولی موفق به جذب شاگرد نشده اید ... در هر صورت، یک راهکار خوب برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس، عضویت در بزرگترین سایت تدریس ایران (همین سایت: ایران مدرس) و در ادامه درج آگهی تدریس به صورت کاملا رایگان است. با درج آگهی تدریس متقاضیان تدریس خصوصی با شما تماس گرفته و به راحتی می توانید شاگرد جذب نمائید. برای درج آگهی تدریس در ایران مدرس، در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک نموده، ثبت نام کنید، وارد کنترل پنل شوید و آگهی تدریس خودتان را ثبت نمائید.

سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. در سایت ایران مدرس تا مهر95 بیش از 14500 مدرس خصوصی ثبت نام کرده اند.  بازدید این وب سایت در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز می رسد.  با درج آگهی تدریس در ایران مدرس، آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کننده و متقاضیان تدریس دروس دانشگاهی و دبیرستان قرار گرفته و به راحتی شاگرد جذب خواهید کرد.

عبارتهای کلیدی: تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، استخدام تدریس خصوصی، دعوت به همکاری تدریس خصوصی، استخدام مدرس خصوصی، آموزش خصوصی زبان

منبع: ایران مدرس


بازدید: 433
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
ریاضیات جامع کنکور تجربی 98
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات مطالب عمومی

جدیدترین مقالات مطالب عمومی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام