ایران مدرس>مقاله>مطالب عمومی>تدریس خصوصی ریاضیات، حسابان و ریاضی مهندسی

تدریس خصوصی ریاضیات، حسابان و ریاضی مهندسی

در وب سایت حاضر (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضیات، حسابان و ریاضی مهندسی و سایر دروس فعالیت دارند. از جمله دروس مهمی که برای آموزش و یادگیری بهتر آنها می توان از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کرد، ریاضی، ریاضی مهندسی و حسابان است.

کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی برای اموزش درس ریاضی، رفع اشکال و حل تمرین و مسئله می تواند مفید و موثر باشد. اکثر دانش اموزان و دانشجویان در درس ریاضی اشکال دارند. بسیاری از اشکالات درس ریاضی هم به مطالب پایه های قبل بر می گردد. مسئله اصلی این است که چون در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه دانش آموز و دانشجو نمی تواند از پایه های قبل سوال بپرسد (به علت کمبود وقت)، بنابراین این اشکالات هیچگاه برطرف نمی شود. در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی مدس به اندازه کافی وقت دارد و اشکالات دانشجو یا دانش آموز حتی اگر مربوط به پایه های قبلی باشد را می تواند برطرف نماید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید.

البته همانطور که در مقالات قبلی گفته شده است، از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و یا هر درس دیگری باید به درستی استفاده کرد. به این معنی که در مرحله اول باید این کلاسها در طول ترم برگزار گردد. موکول کردن درس خواندن و برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و ... به ایام امتحانات باعث می شود در درس خواندن خیلی موفق عمل نکنید. در مرحله بعد سعی کنید در کنار کلاسهای مدرسه و دانشگاه و کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی مطالعه و حل تمرین و مسئله را داشته باشید. برای یادگیری درس ریاضی حتما باید خودتان تمرین و مسئله حل کنید. بدون تمرین حل کردن برگزاری 1000 ساعت کلاس هم بی فایده خواهد بود. برای دانلود سوالات امتحانی و جزوه و ... ریاضی بر روی لینک های زیر کلیک کنید.


 درس حسابان نیز یکی از مهمترین دروس در دوران دبیرستان است. برای دانش آموزان رشته ریاضی فیزیک هم در دوران دبیرستان و هم برای کنکور هم حسابان درس بسیار مهمی است. برای یادگیری بهتر درس حسابان هم باید مرتبا در کلاسهای مدرسه شرکت کنید و هم در طول ترم درس را بخواند و تمرین و مسئله حل کنید. در صورت لزوم می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی حسابان هم استفاده نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس حسابان بر روی لینک تدریس خصوصی حسابان کلیک نمائید. برای دانلود جزوه و سوال امتحانی حسابان هم بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.اگر در مقطع دانشگاه مشغول به تحصیل هستید و در آموزش و یادگیری درس ریاضی مهندسی اشکال دارید هم می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس ریاضی مهندسی بر روی لینک تدریس خصوصی ریاضی مهندسی کلیک نمائید. برای دانلود جزوه و سوال امتحانی ریاضی مهندسی هم بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.
سری فوریه
منبع: ایران مدرس


بازدید: 547
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات مطالب عمومی

جدیدترین مقالات مطالب عمومی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام