ایران مدرس>مقاله>آموزش زبان>سایت آموزش خصوصی زبان

سایت آموزش خصوصی زبان

اگر در جستجوی یک سایت آموزش خصوصی زبان هستید، وب سایت حاضر (ایران مدرس) یکی از بهترین گزینه ها برای شما است. در این وب سایت موارد زیر جهت آموزش زبان در نظر گرفته شده است:

1- مدرسین خصوصی زبان: در وب سایت ایران مدرس تعداد زیادی مدرس در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی مشغول به فعالیت هستند. برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زبان بر روی عبارت آموزش خصوصی زبان انگلیسی یا معلم خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید. تعدادی از مدرسین زبان نیز در پایین همین مطالب نشان داده شده اند.

2- جزوات آموزش گرامر زبان: جزوه های آموزش قواعد و گرامر زبان انگلیسی هم در همین وب سایت موجود است. تعدادی از آنها در ادامه ارائه شده است:


 3- نمونه سوال امتحانی و تست کنکور زبان: علاوه بر موارد ذکر شده، نمونه سوال امتحانی و تست کنکور زبان نیز برای دانلود در همین وب سایت قرار داده شده است. تعدادی از آنها در ادامه ارائه شده است:

 

4- مقالات در زمینه موفقیت در آموزش زبان: برای مطالعه درزمینه آموزش صحیح زبان انگلیسی نیز مقالاتی در همین وب سایت ارائه گشته است. برای مطالعه در زمینه راهکارهای صحیح آموزش زبان انگلیسی بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

 
بازدید: 414
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
محل تبلیغات شما- ایران مدرس

پر بیننده ترین مقالات آموزش زبان

جدیدترین مقالات آموزش زبان

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام