ایران مدرس>مقاله>مطالب عمومی>دلایلی که درج آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس را توجیه می کنند؟

دلایلی که درج آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس را توجیه می کنند؟

دلایل زیر نشان می دهد که درج آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس (www.iranmodares.com) مفید و موثر است:

1- بازدید روزانه بالا: وب سایت ایران مدرس، بجز در ایام تعطیل، به صورت روزانه بیش از 10000 بازدید دارد و متقاضیان تدریس را به بهترین وجه به سمت آگهی شما سوق می دهد. البته این آمار در ایام امتحانات بیشتر هم خواهد شد.

2- پرداختن به بحث تدریس خصوصی به صورت اختصاصی: در ایران مدرس به صورت اختصاصی به بحث تدریس خصوصی پرداخته شده و باعث می شود تا آگهی تدریس شما در بین آگهی های با موضوعات مختلف گم نشود.

3- دارا بودن قسمتهای دانلود جزوات و نمونه سوالات امتحانی: دانش آموزان و دانشجویان به دانلود جزوات و نمونه سوالات امتحانی نیاز داشته و چون این مطالب در ایران مدرس به تعداد زیادی وجود دارد و از قسمتهای دانلود به بخش تدریس خصوصی لینک داده شده است، متقاضیان تدریس به صورت غیر مستقیم نیز به سمت آگهی های تدریس هدایت می شوند.

4- دارا بودن اخبار، بخشهای آموزشی و معرفی کتاب: این بخشها نیز مانند بخش دانلود می توانند متقاضیان تدریس را به سمت آگهی تدریس شما هدایت کنند. چون اولا گروه هدف آنها دانشجویان و دانش آموزان بوده و ثانیا از آن بخشها نیز به تدریس خصوصی لینک داده شده است.

5- بهینه بودن ایران مدرس از دیدگاه موتورهای جستجو مانند گوگل: این مطلب به آن معنی است که در حالتی که کاربران برای عبارتهای مرتبط با آموزش، تدریس و تدریس خصوصی جستجو می کنند، در اکثر موارد یکی از وب سایتهایی که در صفحه اول موتورهای جستجو نمایش داده می شود وب سایت ایران مدرس است. این عامل باعث می شود که متقاضیان تدریس به بهترین وجه به سمت آگهی های آگهی دهندگان تدریس خصوصی در ایران مدرس هدایت شوند.

نتایج جستجو در گوگل برای تعدادی از عبارتهای شامل تدریس خصوصی و موقعیت وب سایت ایران مدرس در نتایج جستجو در ادامه ارائه می گردد (اطلاعات ارائه شده مربوط به فروردین 93 است).

تدریس خصوصی ریاضی - صفحه: اول - ردیف: هفتم
تدریس خصوصی فیزیک- صفحه: اول - ردیف: سوم
تدریس خصوصی شیمی صفحه: اول - ردیف: دوم
تدریس خصوصی شیمی دبیرستان صفحه: اول - ردیف: دوم و سوم
تدریس خصوصی شیمی در تهران صفحه: اول - ردیف: اول و دوم
تدریس خصوصی شیمی دانشگاه صفحه: اول - ردیف: اول
تدریس خصوصی ریاضی مهندسی - صفحه: اول - ردیف: دوم و سوم
تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل - صفحه: اول - ردیف: اول
تدریس خصوصی هندسه صفحه: اول - ردیف: اول و دوم
تدریس خصوصی حسابان صفحه: اول - ردیف: دوم و سوم
تدریس خصوصی زیست صفحه: اول - ردیف: دوم
تدریس خصوصی زیست در تهران صفحه: اول - ردیف: اول
تدریس خصوصی عربی صفحه: اول - ردیف: دوم
تدریس خصوصی ریاضیات گسسته: صفحه اول - ردیف دوم
و ...
نتایج بالا به خوبی موقعیت مناسب وب سایت ایران مدرس در موتور جستجوی گوگل را نشان می دهد.

6- هزینه پایین درج آگهی تدریس در مقایسه با روزنامه و سایتهای موفق درج آگهی: هزینه درج آگهی در ایران مدرس در مقایسه با روزنامه و سایتهای موفق درج آگهی پایین تر می باشد. به عنوان مثال با هزینه درج آگهی برای یک روز در نیازمندیهای روزنامه ها می توان برای یک ماه در ایران مدرس آگهی درج کرد.

7- درج دوباره آگهی تدریس آگهی دهندگان قبلی: تعداد زیادی از مدرسینی که قبلا در ایران مدرس آگهی درج کرده اند برای چندمین بار است که آگهی خود را تمدید می کنند. بعضی از مدرسین برای پنجمین بار است که آگهی خود را تمدید می نمایند. این خود نشان می دهد که درج آگهی تدریس در ایران مدرس موثر و مفید است.

8- امکان ارتباط مستقیم با متقاضیان تدریس: با درج آگهی تدریس در ایران مدرس به صورت مستقیم با شاگردانتان در ارتباط بوده، هزینه تدریس را خودتان تعیین می کنید و درصدی هم به آموزشگاهها پرداخت نمی نمائید.

9- امکان درج عنوان مبسوط، توضیحات کامل، عکس و نمونه جزوه: از تمامی موارد ذکر شده برای معرفی بهتر خودتان و جذب شاگرد می توانید استفاده نمائید. به نسبت درج آگهی در روزنامه توضیحات بسیار کاملتری می توانید ارائه دهید و توانائی های خودتان را به خوبی معرفی نمائید. در ایران مدرس بعد از ورود به کنترل پنل می توانید نمونه جزوه قرار دهید تا متقاضیان تدریس بهتر با روند کارشما آشنا شوند.

10- کاربری راحت و امکان به روز رسانی: به محض ثبت نام در ایران مدرس می توانید وارد کنترل پنل شخصی خودتان شده و اطلاعات خودتان را ویرایش نمائید. بعد از تایید مشخصات شما توسط مدیریت سایت، بعد از هر بار به روز رسانی در صدر مدرسین با تعداد ستاره مشابه با آگهی خودتان قرار می گیرید. مثلا در صورتی که آگهی دو ستاره درج کرده اید با کلیک بر روی به روز رسانی در کنترل پنل، آگهی شما در صدر آگهی های دو ستاره قرار می گیرد.

به منظور اطلاع از تعرفه درج آگهی تدریس در ایران مدرس به قسمت تعرفه که لینک آن در بالای صفحه اصلی قرار دارد مراجعه کنید. به منظور قرار گرفتن در لیست مدرسین ایران مدرس، فرم عضویت در سایت را تکمیل کنید، وارد کنترل پنل شوید و آگهی تدریس خود را درج نمائید.

بازدید: 944
لیست مدرسین خصوصی پیشنهادی
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
ریاضیات جامع کنکور تجربی 98
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات مطالب عمومی

جدیدترین مقالات مطالب عمومی

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام